• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2000. gada 18. aprīļa noteikumi Nr. 145 "Kārtība, kādā pārbaudāma pretendenta atbilstība attiecīgajam ierēdņa amatam". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 26.04.2000., Nr. 145/147 https://www.vestnesis.lv/ta/id/5017

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.46

Kuģu pasažieru reģistrācijas kārtība

Vēl šajā numurā

26.04.2000., Nr. 145/147

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 145

Pieņemts: 18.04.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.145

Rīgā 2000.gada 18.aprīlī (prot. Nr.18, 4.§)

Kārtība, kādā pārbaudāma pretendenta atbilstība attiecīgajam ierēdņa amatam

Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts civildienestu" 5.panta trešo daļu

 

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā valsts civiliestādēs pārbaudāma ierēdņa amata pretendenta (turpmāk — pretendents) atbilstība ierēdņa amatam.

2. Pretendentam izvirzāmās prasības saskaņā ar ierēdņa amata aprakstu valsts civiliestāde norāda, izsludinot pretendentu konkursu.

3. Valsts civiliestādes vadītājs, pamatojoties uz pretendentam izvirzītajām prasībām, pēc valsts civiliestādes speciālista personālvadības jautājumos ieteikuma nosaka pretendenta atbilstības ierēdņa amatam pārbaudes kritērijus.

4. Pretendenta atbilstību ierēdņa amatam pārbauda valsts civiliestādes vadītāja izveidota ekspertu komisija, kuras sastāvā ir ne mazāk kā trīs locekļi. Komisijas sastāvā ir vismaz viens valsts civiliestādes speciālists personālvadības jautājumos un amatpersona, kuras pienākumos ir vakantā ierēdņa amata pienākumu veikšanas nodrošināšana.

5. Saskaņā ar attiecīgajiem kritērijiem ekspertu komisija izvēlas vienu vai vairākus pretendentus, kas vislabāk atbilst pretendentam izvirzītajām prasībām, un iesaka tos valsts civiliestādes vadītājam iecelšanai ierēdņa amatā vai noraida visus pretendentus. Ekspertu komisijas sēdes protokolē.

6. Valsts civiliestādes vadītājs pēc ekspertu komisijas ieteikuma izvērtēšanas pieņem lēmumu par pretendenta iecelšanu ierēdņa amatā vai par atkārtota konkursa izsludināšanu (ja visi pretendenti ir noraidīti).

7. Par valsts civiliestādes vadītāja lēmumu valsts civiliestāde pretendentam paziņo ne vēlāk kā trīs darbdienu laikā pēc attiecīgā lēmuma pieņemšanas.

8. Pretendentam ir tiesības iepazīties ar ekspertu komisijas sēdes protokolu un ekspertu komisijas ieteikumu, kā arī nedēļas laikā no brīža, kad pretendentam ir kļuvis zināms valsts civiliestādes vadītāja lēmums, apstrīdēt pieņemto lēmumu Valsts civildienesta pārvaldē.

9. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 1996.gada 27.februāra instrukciju Nr.2 "Instrukcija par valsts civildienesta ierēdņu amatu pretendentu konkursa izsludināšanu, sagatavošanu un rezultātu paziņošanu" (Latvijas Vēstnesis, 1996, 40.nr.).  

Ministru prezidents A.Šķēle  

Īpašu uzdevumu ministrs valsts pārvaldes
un pašvaldību reformu lietās J.Bunkšs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!