Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 1998. gada 29. septembra noteikumi Nr. 382 "Grozījumi Ministru kabineta 1995.gada 7.novembra noteikumos Nr.337 "Noteikumi par dzīvojamo māju privatizācijas objektu vērtības noteikšanu"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 2.10.1998., Nr. 284/285 https://www.vestnesis.lv/ta/id/49956

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.383

Grozījumi Ministru kabineta 1995.gada 5.septembra noteikumos Nr.267 "Pilsētu un pagastu dzīvojamo māju privatizācijas komisiju tipveida nolikums"

Vēl šajā numurā

02.10.1998., Nr. 284/285

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 382

Pieņemts: 29.09.1998.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.382

Rīgā 1998.gada 29.septembrī (prot. Nr.54 32.§)
Grozījumi Ministru kabineta 1995.gada 7.novembra noteikumos Nr.337 "Noteikumi par dzīvojamo māju privatizācijas objektu vērtības noteikšanu"
Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju"
27.pantu un Pārejas noteikumu 7.punktu
Izdarīt Ministru kabineta 1995.gada 7.novembra noteikumos Nr.337 "Noteikumi par dzīvojamo māju privatizācijas objektu vērtības noteikšanu" (Latvijas Vēstnesis, 1995, 178.nr.; 1996, 164.nr.; 1997, 49./50.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 1.punktā vārdus "attiecīgās pilsētas vai pagasta dzīvojamo māju privatizācijas komisija" ar vārdiem "Centrālā dzīvojamo māju privatizācijas komisija vai attiecīgās pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisija (turpmāk - privatizācijas komisija)".

2. Svītrot 2.punktā vārdus "attiecīgās pilsētas vai pagasta dzīvojamo māju".

3. Izteikt 6., 7. un 8.punktu šādā redakcijā:

"6. Neapdzīvojamās telpas (izņemot mākslinieka darbnīcu) vērtība nosakāma saskaņā ar Ministru kabineta noteiktu metodiku, kādā nosakāma privatizējamo neapdzīvojamo telpu vērtība.

7. Neapdzīvojamās telpas vai mākslinieka darbnīcas līdzšinējam nomniekam saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 44.pantu atlīdzināmi tie izdevumi, par kuriem viņš nav saņēmis atlīdzību. Lai līdzšinējā nomnieka izdevumus atzītu par atlīdzināmiem, tiem jābūt likumīgi izdarītiem līdz dienai, kad pieņemts Centrālās dzīvojamo māju privatizācijas komisijas vai pašvaldības domes (padomes) lēmums par attiecīgās dzīvojamās mājas privatizācijas uzsākšanu, un norādītiem nomnieka grāmatvedības pārskatos vai pierādāmiem ar jebkuriem citiem norēķinu dokumentiem, kas noformēti saskaņā ar tiesību aktiem.

8. Izdevumus, kas saistīti ar privatizējamā objekta uzlabošanu (izņemot izdevumus par attiecīgā objekta ārējās apdares, konstruktīvo elementu (bez iekšējās apdares), ūdensvada, kanalizācijas stāvvadu, centrālās apkures, liftu un elektroapgādes sistēmas pilnīgu vai daļēju nomaiņu vai izbūvi attiecīgajā objektā) un veikti normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, neapdzīvojamās telpas vai mākslinieka darbnīcas līdzšinējam nomniekam atlīdzina saskaņā ar Civillikuma 866.pantu un 867.panta pirmo daļu, ja minētie izdevumi apliecināti atbilstoši šo noteikumu 7.punkta prasībām."

4. Svītrot pielikuma 14.punktā vārdus "attiecīgās pašvaldības dzīvojamo māju".
Ministru prezidents G.Krasts

Ekonomikas ministrs L.Strujevičs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!