Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Notāru, tiesu ziņas. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 4.06.1996., Nr. 95 https://www.vestnesis.lv/ta/id/40436

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Sludinājumi un reklāma

Vēl šajā numurā

04.06.1996., Nr. 95

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

NOTĀRU, TIESU ZIŅĀS

Dzīvs — vai miris

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesā ir saņemts pieteikums izsludināt par mirušu KĀRLI ĒVALDA d. ALEKSIŅU, dzimušu 1899.gada 9.(21.) septembrī Rīgā, kura pēdējā dzīves vieta bija Rīgā, Ziemeļu ielā 5.

Visus, kam ir kādas ziņas par Kārļa Ēvalda d. Aleksiņa nāvi, lūdz trīs mēnešu laikā par to paziņot Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesai.l

 

Dobeles rajona tiesā saņemts pieteikums izsludināt par mirušiem TEKLU LAZDIŅU, dzim. 1885.gadā Rīgā, kuras pēdējā zināmā dzīvesvieta bija Limbažu rajons, Alojas pagasts, un ANDREJU LAZDIŅU, dzim. 1919.gadā Rīgā, kura pēdējā zināmā dzīvesvieta bija Rīga, Strēlnieku iela 13–7.

Personas, kurām ir zināma T.Lazdiņas un A.Lazdiņa atrašanās vieta, lūdzam par to paziņot tiesai trīs mēnešu laikā pēc šī sludinājuma publicēšanas.l

 

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā saņemts pieteikums izsludināt par mirušu KATRČNI ANETI ROZĀLIJU PĀVULU, dzim. 1880.gada 8.maijā Rīgā, kuras pēdējā dzīvesvieta bija Rīgā, Klijānu ielā 3–5.

Ja Katrīne Anete Rozālija Pāvula nav mirusi, viņai jāierodas Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā vai rakstveidā jāpaziņo tiesai sava atrašanās vieta.

Lūdzam visas personas, kurām ir kādas ziņas par Katrīnes Anetes Rozālijas Pāvulas atrašanās vietu, paziņot par to rakstveidā tiesai trīs mēnešu laikā kopš šī sludinājuma publicēšanas.l

 

Bauskas rajona tiesā saņemts pieteikums no Izoldas Jaunzemes izsludināt par mirušu URZULU JĀZEPA m. URNEZU. Viņas dzimšanas gads nav zināms, agrāk dzīvojusi Dobeles rajonā Upesciemā.

Ja Urzula Jāzepa m. Urneza nav mirusi un kādam ir zināma viņas atrašanās vieta, lūdzam trīs mēnešu laikā par to paziņot Bauskas rajona tiesai Bauskā, Zaļā ielā 12.l

 

Laulības līgums

Jelgavas pilsētas dzimtsarakstu nodaļā 1996.gada 16.aprīlī reģistrēts laulības līgums nr.8 par laulāto mantiskajām attiecībām. VALENTČNA FETISOVA, no vienas puses, un ALEKSANDRS FETISOVS, no otras puses, abi dzīvo Jelgavā, Blaumaņa ielā 3, dz.39, noslēdza līgumu pie zvērinātas notāres Ingas Muciņas.

 

Zvērināti notāri

Rīgas apgabaltiesas zvērināta notāre Gita Anita Šveide paziņo: pilsone AUSMA DRAGONE atsauc pilsonim MĀRIM GULBIM, dzīv. Rīgā, Matīsa ielā 61–26, 1994.gada 14.februārī pie Rīgas apgabaltiesas zvērinātas notāres Gitas Šveides ar reģ.nr.207 izdoto pilnvaru par nekustamā īpašuma, kas atrodas Rīgā, Jēkaba ielā 20/22, pārvaldīšanu ar 1996.gada 28.maiju.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!