Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 26.februāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 27.02.2001., Nr. 32 https://www.vestnesis.lv/ta/id/4039

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par elektroniskajiem parakstiem

Vēl šajā numurā

27.02.2001., Nr. 32

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 26.februāra sēdē

Akceptēts noteikumu projekts "Autoceļu aizsargjoslu noteikšanas metodika". Tie noteiks autoceļu ekspluatācijas un drošības prasības, vides un cilvēka aizsardzības prasības autoceļu aizsargjoslās, aizsargjoslu uzturēšanas un to stāvokļa kontroles mehānismu, ietvers informāciju par servitūtiem un aprobežojumiem, kas saistīti ar autoceļu aizsargjoslām.

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1998.gada 18.augusta noteikumos Nr.309 "Noteikumi par rūpnieciskā īpašuma aizsardzības valsts nodevu".

Akceptēts rīkojuma projekts "Par institūcijas pilnvarošanu mērīšanas līdzekļu verifikācijas veikšanai". Tas paredz pilnvarot SIA "RoLa" kalibrēšanas laboratoriju veikt sfigmomanometru (dzīvsudraba un deformācijas) verificēšanu atbilstoši akreditācijas sfērai un Starptautiskās reglamentētās metroloģijas organizācijas un Eiropas Savienības prasībām šajā jomā.

Akceptēts rīko juma projekts "Par maksātnespējīgās likvidējamās sabiedrības ar ierobežotu atbildību "VEF IPR"bijušo darbinieku prasījumu apmierināšanu". Rīkojuma projekts paredz atļaut Privatizācijas aģentūrai no valsts īpašuma objektu privatizācijā iegūto ienākumu atskaitījumiem piešķirt 3107,89 latus maksātnespējīgās likvidējamās sabiedrības ar ierobežotu atbildību "VEF IPR" bijušo darbinieku prasījumu par obligātajām iemaksām apmierināšanai.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Par valsts pārvaldes iestāžu, to funkciju, personāla un civildienesta attiecības izbeigušu personu vienoto uzskaites sistēmu". Uzskaites sistēma uzskaitīs, apkopos, sistematizēs un analizēs datus par valsts pārvaldes iestādēm, to funkcijām, personālu un civildienesta attiecības izbeigušajām personām, lai nodrošinātu valsts pārvaldes iekārtas pārskatāmību un efektivitāti, ierēdņu karjeras vienotu plānošanu, analizētu ierēdņu mācību vajadzības, kontrolētu ar valsts civildienesta jomu saistīto normatīvo aktu piemērošanu valsts pārvaldes iestāžu darbībā un sniegtu informāciju valsts civildienesta jomā.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 2000.gada 10.augusta rīkojumā Nr.407 "Par transportlīdzekļu izmantošanu dienesta vajadzībām". Grozījumi noteiks degvielas patēriņa normas 100 km nobraukumam noteikšanas kārtību un iestādes transportlīdzekļa uzturēšanas kārtību.

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par minimālo darba algu". Tie paredz noteikt minimālo mēneša darba algu (amatalgu) — 60 latu mēnesī un minimālo stundas tarifa likmi — 0,355 lati.

Akceptēts noteikumu projekts "Darba drošības un veselības aizsardzības noteikumi, strādājot ar displeju un iekārtojot darbstaciju". Tie nosaka darba drošības un veselības aizsardzības prasības, strādājot ar displeju un iekārtojot darbstaciju.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Par izdevumiem, kas saistīti ar delegāciju un atsevišķu personu uzņemšanu un amatpersonu vizītēm".

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1995.gada 28.februāra noteikumos Nr.42 "Noteikumi par Muitas tarifu padomi". Grozījumi paredz samazināt Muitas tarifu padomes sastāvu.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 1997.gada 25.marta noteikumos Nr.106 "Noteikumi par muitas tarifu kvotām".

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Eiropas līguma ietvaros izveidotās Asociācijas padomes lēmuma projektu par izpildes noteikumu pieņemšanu valsts atbalsta nosacījumu piemērošanai, kas minēti Eiropas līguma 64.pantā".

Komiteja akceptēja rīkojuma projektu "Par Eiropas līguma ietvaros izveidotās Asociācijas padomes lēmuma projektu par pagarinājumu uz turpmākajiem pieciem gadiem periodam, kura laikā jebkurš Latvijā sniegtais valsts atbalsts tiks vērtēts, ņemot vērā faktu, ka Latvija uzskatāma par teritoriju, kas identiska Līguma par Eiropas Kopienas dibināšanu 87. (3) (a) pantā minētajām teritorijām".

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas un Bulgārijas Republikas Aizsardzības ministrijas līgumu par sadarbību aizsardzības jomā".

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Kārtība, kādā valsts organizē un finansē mācību līdzekļu izdošanu un iegādi".

Komiteja akceptēja noteikumus "Meža zemes transformācijas kārtība". Tie noteiks meža zemes transformācijas nosacījumus un meža zemes transformācijas atļaujas saņemšanas kārtību, kā arī valstij nodarīto zaudējumu aprēķināšanas un atlīdzināšanas kārtību par dabiskās meža vides iznīcināšanu saistībā ar transformāciju.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!