Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
2000. gada 16. marta likums "Par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības protokolu par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību pagarināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 30.03.2000., Nr. 115/116 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3623-par-latvijas-republikas-valdibas-un-krievijas-federacijas-valdibas-protokolu-par-latvijas-republikas-valdibas-un-krievijas-fede...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Протокол Между Правительством Российской Федерации и Правительством Латвийской Республики о продлении срока действия Соглашения между Правительством Российской...VAIRĀK

Vēl šajā numurā

30.03.2000., Nr. 115/116

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeima

Veids: likums

Pieņemts: 16.03.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības protokolu par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību pagarināšanu

1.pants. 2000.gada 24.februārī parakstītais Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības protokols par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību pagarināšanu (turpmāk — Protokols) ar šo likumu tiek pieņemts un apstiprināts.
2.pants. Likums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā izsludināšanas. Līdz ar likumu izsludināms Protokols latviešu un krievu valodā.
3.pants. Protokols stājas spēkā tā 2.pantā noteiktajā laikā un kārtībā, un Ārlietu ministrija par to paziņo laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".
Likums Saeimā pieņemts 2000.gada 16.martā.
Valsts prezidentes vietā
Saeimas priekšsēdētājs J.Straume
Rīgā 2000.gada 30.martā

Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības protokols par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību pagarināšanu

Latvijas Republikas valdība un Krievijas Federācijas valdība, vēloties pagarināt 1993.gada 2.jūnijā Maskavā parakstīto vienošanos par pārceļošanas procesa regulēšanu un pārceļotāju tiesību aizsardzību (turpmāk tekstā — "Vienošanās"), vienojās par sekojošo:

1. Pagarināt Vienošanos uz 5 gadiem.

2. Šis Protokols tiek piemērots pagaidu kārtībā no tā parakstīšanas dienas un stājas spēkā ar pēdējā rakstiskā paziņojuma datumu, kurā Puses informē par to valstu iekšējo procedūru izpildi, kas nepieciešamas, lai Protokols stātos spēkā.

Protokols parakstīts 2000.gada 24.februārī Rīgā divos eksemplāros, latviešu un krievu valodā, pie kam abiem tekstiem ir vienāds spēks.

Latvijas Republikas valdības vārdā Krievijas Federācijas valdības vārdā
Māris Riekstiņš Vladimirs Volohs
Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Krievijas Federālā Migrācijas dienesta vadītāja vietnieks

 

Протокол Между Правительством Российской Федерации и Правительством Латвийской Республики о продлении срока действия Соглашения между Правительством Российской Федерации и Правительством Латвийской Республики о регулировании процесса переселения и защите прав переселенцев

 

Правительство Российской Федерации и Правительство Латвийской Республики

 желая продлить срок действия подписанного 2 июня 1993 года в Москве Соглашения о регулировании процесса переселения и защите прав переселенцев, именуемое в дальнейшем "Соглашение",

согласились о нижеследующем:

1. Продлить срок действия Соглашения на 5 лет.

2. Настоящий Протокол временно применяется с даты подписания и вступает в силу с даты последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для вступления его в силу.

Совершено в г. Риге 24 февраля 2000 года в двух экземплярах, каждый на русском и латышском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.

За Правительство Российской Федерации За Правительство Латвийской Республики

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!