Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - 2001.gada 1.burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 20.02.2001., Nr. 28 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3586

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par labākajiem arhitektūras darbiem to skatē

Vēl šajā numurā

20.02.2001., Nr. 28

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — 2001.gada 1.burtnīca

Godātie lasītāji, pie Jums devusies šogad pieņemto valsts normatīvo tiesību aktu pirmā burtnīca. Tajā ir divi likumi, kas Saeimā pieņemti 18. janvārī, bet "Latvijas Vēstnesī" izsludināti 2. februārī, un trīsdesmit divi Ministru kabineta dokumenti, kas izdoti no 2. līdz 17. janvārim. Grozījumi Saeimas Kārtības rullī attiecas uz Saeimas darbinieku štatu sarakstu un atalgojumu, uz likumprojektiem pievienojamām anotācijām un uz Saeimas līdzdalību Eiropas Savienības jautājumos. Likumā "Par valsts speciālo pabalstu Latvijas neatkarības atgūšanas procesā bojā gājušo personu bērniem" noteikts, ka pabalsts izmaksājams desmit bērniem līdz 18 gadu vecumam, bet, ja bērns mācās vidējā speciālajā vai augstākajā mācību iestādē, tad līdz 24 gadu vecumam.

Ministru kabineta noteikumi "Grozījums likumā "Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru"" izdoti Satversmes 81. panta kārtībā, kurā noteikts, ka Saeimas sesiju starplaikos valdība var izdot noteikumus ar likuma spēku, ja neatliekama vajadzība to prasa. Grozījumi attiecas uz Koncesiju līgumu reģistrāciju. Saskaņā ar Valsts civildienesta likumu izdoti noteikumi par valsts civildienesta ierēdņu atalgojumu un pabalstiem, par kārtību, kādā ierēdnis atmaksā mācību maksas daļu, kuru segusi iestāde, un instrukcija "Ierēdņa uzvedības principi". Saskaņā ar likumu "Par aizsardzību pret subsidēto importu" izdoti noteikumi par atsevišķu šī likuma normu piemērošanu. Noteikumiem par izplatīšanai nederīgas pārtikas turpmākas izmantošanas vai iznīcināšanas kārtību ir pielikums, kurā norādīti produkti, kas pēc derīguma termiņa izbeigšanās ir pārstrādājami vai iznīcināmi.

Saskaņā ar Epidemioloģiskās drošības likumu izdoti noteikumi par higiēnas prasībām kosmētiskajiem kabinetiem. Noteikumi stāsies spēkā ar šā gada 1. jūniju, un tie reglamentē telpu iekārtojumu un aprīkojumu, vēdināšanu, apgaismojumu, darba piederumu dezinfekcijas kārtību un prasības apkalpojošam personālam. Saskaņā ar Pilsonības likumu izdoti noteikumi par Latvijas pilsonības zaudēšanas un atjaunošanas dokumentēšanas kārtību un izdarīti grozījumi noteikumos par naturalizācijas iesniegumu pieņemšanas un izskatīšanas kārtību. Saskaņā ar likumu "Par bīstamo iekārtu tehnisko uzraudzību" izdoti noteikumi par cilvēku pārvietošanai paredzēto eskalatoru un konveijeru tehnisko uzraudzību, kuri stāsies spēkā ar šā gada 1. jūliju, un izdarīti grozījumi noteikumos par bīstamo iekārtu reģistrācijas kārtību.

Izdoti jauni noteikumi par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju un par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos, kā arī vairāki citi noteikumi un rīkojumi.

Jūsu "LV" "

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!