Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 19.februāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 20.02.2001., Nr. 28 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3584

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts prezidente: - atklājot Latvijas Universitātes Letonikas centru - intervijā Latvijas Radio vakar, 19. februārī - sveicot Lietuvas un Igaunijas prezidentus kaimiņvalstu Neatkarības dienās

Vēl šajā numurā

20.02.2001., Nr. 28

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 19.februāra sēdē

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Latvijas Republikas valdības un Lietuvas Republikas valdības līgumu par savstarpējo palīdzību dabas katastrofu un citos plaša mēroga nelaimes gadījumos". Līgums atvieglos un paātrinās glābšanas vienību un speciālistu pārvietošanos, kā arī nepieciešamā aprīkojuma piegādi uz tās valsts teritoriju, kurā notikusi nelaime.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par atļaujas izsniegšanu bīstamo atkritumu ievešanai pārstrādei Latvijā". Tas paredz atļaut ievest Latvijā pārstrādei 60 000 dzīvsudrabu saturošas luminiscentās lampas.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu likumā "Par ietekmes uz vidi novērtējumu". Grozījumi skar prasības par sabiedrisko un privāto projektu ietekmi uz vidi novērtēšanu. Grozījumi noteiks prasības arī tām darbībām, kuru ietekme uz vidi nav būtiska.

Akceptēts likumprojekts "Ķemeru nacionālā parka likums". Likumprojekts paredz precizēto Ķemeru nacionālā parka funkcionālo zonu, to robežu un platības regulējumu, kā arī sakārto nacionālā parka pārvaldi atbilstoši jaunākajai likumdošanas praksei.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā. Grozījumi skar izglītības iestāžu amatpersonu sodīšanu.

Akceptēts noteikumu projekts "Kārtība, kādā pievienotās vērtības nodoklis piemērojams preču piegādēm un pakalpojumiem, kas sniegti ārvalstu un starptautisko organizāciju pārstāvniecībām Latvijas Republikā un ar šīm pārstāvniecībām saistītām personām". Tie noteiks kārtību, kādā uz paritātes principa pamata pievienotās vērtības nodokļa 0 procentu likme piemērojama preču piegādēm un pakalpojumiem, kas sniegti ārvalstu un starptautisko organizāciju pārstāvniecībām Latvijas Republikā.

Akceptēts grozījumu projekts Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā. Grozījumu projekts paredz, ka turpmāk ceļu satiksmes negadījumu novēršanas pasākumu veikšanai apdrošinātāji katru ceturksni ieskaita Satiksmes biroja kontā 2% no apdrošināšanas prēmiju summas.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Noteikumi par budžeta iestāžu pamatlīdzekļu nolietojuma normām un pielietošanas nosacījumiem".

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 2000.gada 27.jūnija noteikumos Nr.212 "Kārtība, kādā veicami iekšējā tirgus aizsardzības pasākumi".

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 2000.gada 8.februāra noteikumos Nr.51 "Ogļūdeņražu meklēšanas, izpētes un ieguves noteikumi". Grozījumi nosaka tās valsts institūcijas, ar kurām Ekonomikas ministrijai jāsaskaņo ogļūdeņražu atradnes izmantošanas sagatavošanas un naftas ieguves darba plāns.

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par iekārtām, kurās tiek izmantots gāzveida kurināmais". Tie nosaka būtiskās prasības iekārtām, kurās sadedzina gāzveida kurināmo un to ievērošanas uzraudzības mehānismu, gāzes iekārtu atbilstības novērtēšanas kārtību, kā arī kārtību, kādā gāzes iekārtas tiek pārdotas tirgū, dāvinātas vai nodotas lietošanā, lai gāzes iekārtas neradītu draudus cilvēkam un videi.

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1999.gada 20.augusta noteikumos Nr.292 "Noteikumi par pārtikas piesārņojumu".

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Noteikumi par metālisku materiālu metinātāju un defektoskopistu profesionālās kvalifikācijas sertifikāciju reglamentētajā sfērā". Tie nosaka prasības personālam, kurš veic metālisku materiālu metināšanu un metināto savienojumu nesagraujošās pārbaudes reglamentētajā sfērā, un metinātāju un defektoskopistu profesionālās kvalifikācijas sertifikācijas kārtību.

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par zāļu klasifikāciju recepšu un bezrecepšu zālēs".

Akceptēts noteikumu projekts "Obligātās nekaitīguma un marķējuma prasības uztura bagātinātājiem". Uztura bagātinātājs, šo noteikumu izpratnē, ir pārtikas produkts, ko lieto ierobežotos daudzumos nepilnvērtīga vai nesabalansēta uztura bagātināšanai un kas noformēts kapsulās, gēla, šķidrā, pulvera vai tablešu veidā.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 1997.gada 29.jūlija noteikumos Nr.264 "Reģionālās attīstības padomes nolikums".

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!