Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Tieslietu ministrijas 1998. gada 26. novembra rīkojums Nr. 1-1/127 "Par grozījumu Tiesas spriedumu izpildīšanas instrukcijā". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 2.12.1998., Nr. 357/358 https://www.vestnesis.lv/ta/id/33178-par-grozijumu-tiesas-spriedumu-izpildisanas-instrukcija

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes Ūdens un kanalizācijas pakalpojumu regulēšanas vienības informācija Nr.1

Par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifiem 1999.gadā

Vēl šajā numurā

02.12.1998., Nr. 357/358

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Tieslietu ministrija

Veids: rīkojums

Numurs: 1-1/127

Pieņemts: 26.11.1998.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Tieslietu ministrija

Rīkojums Nr.1—1/127

Rīgā 1998.gada 26.novembrī

Par grozījumu Tiesas spriedumu izpildīšanas instrukcijā

1. Ar 1998.gada 10.jūlija rīkojumu Nr.1—1/80 apstiprinātās Tiesas spriedumu izpildīšanas instrukcijas 186.punktu izteikt sekojošā redakcijā:

"186. Sprieduma izpildīšanai nepieciešamos izdevumus, kas saistīti ar parādnieka mantas glabāšanu un pārvadāšanu, mantas izsoles sludinājuma publicēšanu, samaksu ekspertiem un samaksu par tiesu izpildītāja braucienu uz sprieduma izpildīšanas vietu, kā arī šā panta otrajā daļā noteikto atlīdzību sedz parādnieks pēc tiesu izpildītāja izdarītā aprēķina.

Ja tiesas sprieduma vai cita izpildu dokumenta izpildīšana saistīta ar mantas realizēšanu, tiek aprēķināta atlīdzība par tiesas sprieduma izpildīšanu līdz pieciem procentiem no piedzītās un tiesu izpildītāju kantora kontā iemaksātās naudas.

Pēc tiesu izpildītāju izdarītā aprēķina tiesnesis pieņem lēmumu par sprieduma izpildīšanas izdevumu ieturēšanu no piedzītās summas. Par šo lēmumu var iesniegt blakus sūdzību vai protestu.

Atlīdzību par sprieduma izpildīšanu ieskaita Tieslietu ministrijas speciālā budžeta kontā. Atlīdzības izlietošanas kārtību nosaka tieslietu ministra apstiprināts nolikums. (CPK 375.p.)"

2. Uzdot ministra palīdzei I.Auziņai iesniegt šo rīkojumu publicēšanai laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

3. Kancelejas vadītājas v.i. R.Novikai iepazīstināt I.Auziņu ar šā rīkojuma saturu un nosūtīt rīkojumu zināšanai visu Latvijas Republikas tiesu izpildītāju kantoru vecākiem tiesu izpildītājiem.

Tieslietu ministrs Dz.Rasnačs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!