Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - 2000.gada rādītājs. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.02.2001., Nr. 25 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3283

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piešķirtas LZA Lielās medaļas

Vēl šajā numurā

14.02.2001., Nr. 25

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — 2000.gada rādītājs

Godātie lasītāji, pie Jums dodas 2000. gadā pieņemto valsts normatīvo tiesību aktu rādītājs. Tas ļaus operatīvi sameklēt jebkuru nepieciešamo dokumentu, kas pagājušajā gadā pieņemts Saeimā vai Ministru kabinetā un ievietots "LV D" burtnīcās (no 1. līdz 37. burtnīcai). Tie ir vairāk nekā divsimt likumi, apmēram četrarpus simti Ministru kabineta noteikumu un septiņas Ministru kabineta izdotas instrukcijas, kā arī tādi Ministru kabineta rīkojumi, kuriem ir normatīvs raksturs. Dokumentu nosaukumi pēc to tematiem sakārtoti alfabēta secībā, sākot ar "administratīvajām teritorijām" un beidzot ar "zvērinātiem revidentiem", bet katram blakus norādīts "LV D" burtnīcas numurs un lappuse, kurā tas ievietots. Ja nav zināms pilns dokumenta nosaukums, to var meklēt vairākās vietās. Piemēram, likums par Latvijas un Čehijas nolīgumu par gaisa satiksmi atrodams gan iedaļā "gaisa satiksme", gan iedaļā "nolīgumi". Aiz alfabētiskā priekšmetu rādītāja divās atsevišķās sadaļās hronoloģiskā secībā vēlreiz uzskaitīti visi 2000. gadā izdarītie grozījumi agrāk izdotajos normatīvajos aktos. Tie ir apmēram pusotra simta Saeimas pieņemtie grozījumi likumos un divsimt Ministru kabineta izdarītie grozījumi valdības dokumentos — noteikumos, instrukcijās un rīkojumos. Pašās beigās ir spēku zaudējušo tiesību aktu rādītājs.Tajā uzskaitīti Ministru kabineta noteikumi un rīkojumi, kas ievietoti 2000. gada "LV D" burtnīcās, bet zaudējuši spēku līdz šā gada 1. februārim.Norādīts arī datums un normatīvais akts, ar kuru zaudējis spēku konkrētais dokuments. Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!