Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Valsts prezidente: - tiekoties ar Ministru prezidentu - sarunā ar Krievijas vēstnieku - tiekoties ar ASV enerģētiķiem. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 23.03.2000., Nr. 107/108 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3242

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Daidžests. Citu rakstītais

Vēl šajā numurā

23.03.2000., Nr. 107/108

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Valsts prezidente:

— tiekoties ar Ministru prezidentu

Valsts prezidente Vaira Vīķe–Freiberga vakar, 22.martā, tikās ar Ministru prezidentu Andri Šķēli.

Sarunā Valsts prezidente interesējās par jautājumiem, kas skar Izglītības un zinātnes ministrijas ieplānotās reformas, arī tās, kas saistītas ar augstākās izglītības kreditēšanu, skolotāju algām. Valsts prezidente pauda uzskatu, ka sabiedrībai nepieciešams plašāks skaidrojums par reformām un to būtību. Saistībā ar augstākās izglītības studiju kreditēšanu V.Vīķe–Freiberga atzīmēja, ka ir būtiski nodrošināt studentiem aizņēmuma iespējas, stipendijas talantīgajiem un maznodrošinātajiem studentiem.

Tikšanās gaitā pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar enerģētikas jomu. Valsts prezidente pauda interesi par valdības nākotnes vīziju enerģētikā, kā arī šīs nozares pašreizējo stāvokli. Jautājums par triju Baltijas valstu sadarbību enerģētikā būs viens no darba kārtības punktiem triju Baltijas valstu prezidentu gaidāmajās sarunās Viļņā 30.martā.

V.Vīķe–Freiberga vēlējās uzzināt Ministru prezidenta viedokli par pašreizējo situāciju tūrisma jomā Latvijā, ņemot vērā tūrisma samazināšanās tendenci Latvijā.

Valsts prezidente un Ministru prezidents pārsprieda valsts pilnvarnieku funkcijas un viņu darba rezultātus, kā arī Latvijas ārpolitikas jautājumus.

Valsts prezidenta preses dienests

— sarunā ar Krievijas vēstnieku

Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga vakar, 22.martā, tikās ar Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Udaļcovu.

Sarunā pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar abu valstu divpusējām attiecībām.

Valsts prezidente pauda pārliecību, ka attiecības starp abām valstīm jāveido pragmatiski, balstoties uz demokrātijas un tolerances principiem, kā arī izteica Latvijas gatavību risināt konkrētus sadarbības jautājumus.

Pēc tikšanās Krievijas vēstnieks Aleksandrs Udaļcovs žurnālistiem sacīja, ka Latvija ir nākusi Krievijai pretī un atradusi iespēju Krievijas prezidenta vēlēšanām Latvijā atvērt papildu vēlēšanu iecirkņus, savukārt Krievijas vēstnieks ir gatavs darīt visu, lai Krievijas dome nepieņem likumu par ekonomisko sankciju ieviešanu pret Latviju.

"LV" informācija

— tiekoties ar ASV enerģētiķiem

Valsts prezidente Vaira Vīķe–Freiberga vakar, 22.martā, tikās ar ASV sabiedrības "Catapilers" pārstāvjiem.

Tika apspriestas enerģētikas nozares perspektīvas Latvijā, Baltijas valstīs un Eiropā kopumā. V.Vīķe–Freiberga un ASV sabiedrības pārstāvji runāja par privatizācijas gaitu Latvijā.

Valsts prezidente interesējās par "Catapilers" plāniem, investējot Latvijā un modernizējot "Liepājas siltumu". V.Vīķe–Freiberga pauda Latvijas atvērtību ārvalstu investīcijām un izteica gandarījumu par ASV sabiedrības vēlmi ieguldīt līdzekļus Latvijā.

Valsts prezidenta preses dienests

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!