• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 17. janvāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 18.01.2000., Nr. 13 https://www.vestnesis.lv/ta/id/324

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par ārlietu ministra vizīti

Vēl šajā numurā

18.01.2000., Nr. 13

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 17. janvāra sēdē

Akceptēts likumprojekts "Grozījums "Diplomātiskā un konsulārā dienesta likumā"". Grozījums paredz noteikt, ka militārā atašeja amats ir pielīdzināms diplomātiskā un konsulārā dienesta amata III pakāpei.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas, Igaunijas Republikas Aizsardzības ministrijas un Lietuvas Republikas Nacionālās aizsardzības ministrijas vienošanās memorandu par Reģionālo gaisa telpas novērošanas koordinācijas centru".

Komiteja akceptēja likumprojektu "Grozījumi likumā "Par policiju"". Grozījumi saskaņos likumu ar Krimināllikumu un citiem normatīvajiem aktiem. Tiks novērstas neskaidrības policijas iestāžu nosaukumos.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par ikgadējā atvaļinājuma noteikšanu Valsts kancelejas un ministriju centrālā aparāta ierēdņiem (ierēdņu kandidātiem) un darbiniekiem 2000.gadā". Paredzams, ka ikgadējais atvaļinājums 2000.gadā tiks piešķirts no 3. līdz 30.jūlijam. Ministrijām un Valsts kancelejai atvaļinājumu laikā uzdots nodrošināt minimālo funkciju izpildi, paredzot tam nepieciešamo ierēdņu un darbinieku skaitu. Normatīvā akta projektu valdībā paredzēts izskatīt kā Ministru kabineta lietu.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Noteikumi par spiedieniekārtām un to kompleksiem". Tie noteiks prasības, kādas jāievēro, projektējot un izgatavojot spiedieniekārtas un to kompleksus, lai, tos pareizi uzstādot, uzturot un lietojot, novērstu draudus cilvēka veselībai, dzīvībai un videi, un to atbilstības novērtēšanas kārtību.

Akceptēts noteikumu projekts "Kravas celtņu tehniskās uzraudzības noteikumi". Noteikumi noteiks drošības prasības, kādas kravas celtņa vadītājam jāievēro, organizējot un veicot darbus ar kravas celtni, kā arī kravas celtņa tehniskās uzraudzības kārtību, lai neradītu draudus cilvēku dzīvībai, veselībai un apkārtējai videi.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par bezpeļņas organizāciju valsts sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Rīgas Jūrmala"". Uz likvidējamā Labklājības ministrijas valsts ārstniecības centra "Rīgas Jūrmala" bāzes tiks nodibināta bezpeļņas organizācija valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas Jūrmala".

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Nacionālā perinatālās aprūpes centra likvidāciju".

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Bīstamo ķīmisko vielu un bīstamo ķīmisko produktu lietošanas un tirdzniecības aizliegumi un ierobežojumi". Tie noteiks īpašus ierobežojumus vai aizliegumus attiecībā uz darbībām atsevišķām bīstamajām ķīmiskajām vielām vai bīstamiem ķīmiskiem produktiem.

Komiteja akceptēja likumprojektu "Par pievienošanos Eiropas Pagaidu līgumam par sociālo drošību, izņemot shēmas, kas attiecas uz vecuma, invaliditātes un apgādnieka zaudējuma gadījumiem" un likumprojektu "Par pievienošanos Eiropas Pagaidu līgumam par sociālās drošības shēmām, kas attiecas uz vecuma, invaliditātes un apgādnieka zaudējuma gadījumiem".

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Latvijas Zinātņu akadēmijas Literatūras, folkloras un mākslas institūta reorganizāciju". Tas paredz reorganizēt Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā esošo valsts zinātnisko iestādi bezpeļņas organizāciju valsts sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Latvijas Zinātņu akadēmijas Literatūras, folkloras un mākslas institūts" un pievienot to Latvijas Universitātei kā patstāvīgu struktūrvienību ar juridiskās personas tiesībām.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Ogļūdeņražu meklēšanas, izpētes un ieguves darbu jūrā licencēšanas konkursa kārtība". Tie noteiks ogļūdeņražu meklēšanas, izpētes un ieguves darbu jūrā licencēšanas konkursa kārtību.

Akceptēts noteikumu projekts "Pārtikas preču marķēšanas noteikumi". Tie noteiks vispārējās prasības pārtikas preču marķējumam Latvijā izplatāmajai pārtikai. Noteikumi noteiks prasības pārtikas preču marķējumam, informācijai pārtikas preču marķējumā — pārtikas preču sastāvdaļu, pārtikas preču derīguma termiņa, lietošanas instrukciju, izcelsmes un citas informācijas norādei.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par valsts uzņēmuma "Latvijas valdības autobāze" nodošanu privatizācijai".

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1996.gada 8.oktobra noteikumos Nr.380 "Noteikumi par valsts civildienesta ierēdņu amatiem un ierēdņu kandidātu atalgojumu pārejas posmā". Grozījums nepieciešams sakarā ar Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas civilā pārstāvja amata ieviešanu Latvijas pārstāvniecībā NATO.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 1998.gada 27.oktobra noteikumos Nr.421 "Apdrošināšanas sabiedrības gada pārskata sastādīšanas noteikumi". Grozījumi saskaņos gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu sagatavošanu saskaņā ar Eiropas direktīvām, kas attiecas uz uzskaiti apdrošināšanā.

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par selekcionāra tiesību aizsardzības valsts nodevu".

Komiteja akceptēja likumprojektu "Par telekomunikācijām". Likuma mērķis būs veicināt telekomunikāciju attīstību visā valsts teritorijā, noteikt tiesiskās attiecības telekomunikāciju pakalpojumu sniegšanā un nodrošināt telekomunikāciju pakalpojumu lietotāju, publisko telekomunikāciju tīklu operatoru un telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju interešu aizsardzību atvērta tirgus ekonomikas apstākļos.

Akceptēts noteikumu projekts "Vidējās apdrošināšanas iemaksu algas aprēķināšana bezdarbnieka pabalsta noteikšanai, bezdarbnieka pabalsta un apbedīšanas pabalsta piešķiršanas, aprēķināšanas un izmaksas kārtība".

Valdības preses departaments

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!