Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas dokumenti. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 26.05.1998., Nr. 150/152 https://www.vestnesis.lv/ta/id/32038

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Saeimas dokumenti

Vēl šajā numurā

26.05.1998., Nr. 150/152

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Iesniegumi

Par skolēnu un vēlētāju grupu

apmeklējumu pieteikšanas un norises kārtību Saeimā

(Saeimas dok.nr.4262)

1. Skolēnu un vēlētāju grupu apmeklējums Saeimā var notikt katru dienu no 9 līdz 17.30. Apmeklējums ir jāpiesaka vismaz vienu dienu iepriekš Saeimas caurlaižu birojā.

2. Ja Saeimas apmeklējums paredzēts sestdienā vai svētdienā, tad tas piesakāms ne vēlāk kā attiecīgās nedēļas ceturtdienā līdz pulksten 15 Saeimas caurlaižu birojā.

3. Apmeklējuma dalībniekus sagaida un līdz pasākuma beigām pavada Saeimas deputāts, kas apmeklējumu pieteicis caurlaižu birojā.

4. Ja apmeklējums paredzēts darba dienā, tad attiecīgais Saeimas deputāts var lūgt piedalīties arī konsulārās un servisa nodaļas darbinieku.

5. Vienas apmeklētāju grupas skaitliskais sastāvs nedrīkst pārsniegt 50 (piecdesmit) cilvēkus, izņemot gadījumus, kad to atļauj Saeimas prezidijs.

6. Apmeklētāju grupas dalībnieki, ieejot Saeimas namā, uzrāda personu apliecinošu dokumentu, ja to prasa apsardzes posteņa darbinieks.

7. Apmeklējuma maršrutu nosaka attiecīgais Saeimas deputāts. Saeimas sēžu zālē apmeklējuma grupas dalībnieki drīkst atrasties viesu sektorā. Ja attiecīgais deputāts atļauj apmeklēt arī deputātu sektoru, apmeklējuma grupas dalībnieki drīkst uzturēties deputātu sektora celiņā starp Prezidiju un deputātu vietām, izņemot dienas, kad notiek Saeimas sēdes.

Saeimas deputāti: K.Leiškalns, E.Inkēns, A.Seiksts,

A.Panteļējevs, A.Kiršteins, J.Lagzdiņš, K.Lībane,

A.Lambergs, A.Tomašūns, P.Keišs, A.Kreituss,

1998.gada 18.maijā R.Apalups, P.Putniņš, Dz.Ābiķis

 

Par likumprojektu "Grozījumi likumā

"Par valsts budžetu 1998.gadam""

(Saeimas dok. nr.4293; likumprojekts nr.1187)

Izdarīt likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs 1998., nr.2) šādu grozījumu:

Paredzēt Finansu ministrijas budžetā programmu "Dotācija starptautiskas nozīmes svētvietai Aglonā" — 98 000 latu apmērā, samazinot par minēto summu programmu "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".

Saeimas deputāti: V.Stikuts, Ē.Zunda, E.Jurkāns,

Ā.Ločmelis, E.Bāns, A.Naglis, A.Sausnītis,

V.Boka, G.Gannusa, J.Urbanovičs, M.Bekasovs,

A.Bartaševičs, J.Jurkāns, K.Čerāns,

1998. gada 21. maijā O.Kostanda, J.Kušnere

 

Par likumprojektu

"Grozījums Latvijas Republikas Satversmē"

(Saeimas dok. nr.4284; likumprojekts nr.1184)

LR Saeimas Prezidijam

Izdarīt šādu grozījumu:

Svītrot LR Satversmes 30.pantā vārdus "vai uzlikt viņam administratīvu sodu".

Saeimas deputāti: M.Vītols, K.Leiškalns, A.Tomašūns,

A.Požarnovs, J.Vidiņš, P.Kļaviņš, Ģ.V.Kristovskis,

K.J.Druva, I.Bērziņš, K.Lībane, V.Boka,

A.Kreituss, A.Kiršteins, J.Lagzdiņš, V.Balodis,

A.Seile, A.Naglis, J.Kalviņš, K.Čerāns,

1998.gada 21.maijā I.Emsis, A.Lambergs, A.Seiksts

Latvijas Republikas Satversmes 30.pants: "Pret Saeimas locekli nevar uzsākt kriminālvajāšanu vai uzlikt viņam administratīvu sodu bez Saeimas piekrišanas"   — "Latvijas Vēstneša" redakcija

 

Par Nacionālo bruņoto spēku komandiera

Zemessardzes pulkveža Jura Dalbiņa

atbrīvošanu no amata

(Saeimas dok. nr.4301)

Saeimas Prezidijam

Aizsardzības un iekšlietu komisija savā š.g. 20.maija sēdē izskatīja jautājumu par Jura Dalbiņa atbrīvošanu no Nacionālo bruņoto spēku komandiera amata.

Komisija lūdz iekļaut Saeimas plenārsēdes darba kārtībā lēmuma projektu "Par Nacionālo bruņoto spēku komandiera Jura Dalbiņa atbrīvošanu no amata".

Aizsardzības un iekšlietu komisijas

1998.gada 20(21). maijā priekšsēdētājs K.Druva

Saeimas Prezidijam

Aizsardzības un iekšlietu komisija savā š.g. 20.maija sēdē izskatīja Saeimas Kārtības ruļļa 31.panta 1.daļas kārtībā nodoto jautājumu par Jura Dalbiņa atbrīvošanu no Nacionālo bruņoto spēku komandiera amata, par Jura Eihmaņa iecelšanu par NBS komandieri un Raimonda Graubes iecelšanu par Zemessardzes komandieri.

Komisija izskatīja jautājumu par Jura Dalbiņa atbrīvošanu no NBS komandiera amata un šajā sakarā nolēma lūgt Saeimas Prezidiju iekļaut plenārsēdes darba kārtībā lēmuma projektu "par Nacionālo bruņoto spēku komandiera Jura Dalbiņa atbrīvošanu no amata".

Komisija nolēma atlikt jautājumu par Nacionālo bruņoto spēku komandiera un Zemessardzes komandiera iecelšanu izskatīšanu komisijas sēdē un tālāku virzīšanu izskatīšanai Saeimā. Šādu lēmumu komisija pieņēma sakarā ar Nacionālo bruņoto spēku komandiera amata kandidāta Jura Eihmaņa un Zemessardzes komandiera amata kandidāta Raimonda Graubes atrašanos mācību komandējumos, līdz ar ko nav iespējama viņu noklausīšanās komisijas sēdē.

Aizsardzības un iekšlietu komisijas

1998.gada 20(21). maijā priekšsēdētājs K.Druva

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!