Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas dokumenti. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 10.03.1998., Nr. 62/64 https://www.vestnesis.lv/ta/id/31619

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Saeimas priekšsēdētāja paziņojums

Vēl šajā numurā

10.03.1998., Nr. 62/64

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Latvijas Republikas 6. Saeimas

1998. gada Ziemas sesija

8. burtnīca

2. marts — 9. marts

Saeimas Prezidija 1998. gada 2. marta sēdē

1. Sēdē izskatīja vienpadsmit saņemtos likumprojektus, par kuriem Prezidijs līdz ar savu atzinumu par to tālākvirzīšanu ziņos Saeimas sēdē.

2. Saeimas Prezidijs apstiprināja izsludināšanai Saeimas 1998.gada 4.marta (no pulksten 15.00 līdz 20.30) un 5.marta (no pulksten 9.00) sēdes darba kārtību.

3. Pieņēma zināšanai informāciju par to, ka V.Nagobads ievēlēts par Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas priekšsēdētāju.

4. Izskatīja Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja A.Panteļējeva iesniegumu par Nacionālās drošības komisijas delegācijas (6 cilvēku sastāvā) plānoto vizīti uz Čehijas Republiku šā gada aprīlī.

Ierobežoto finansiālo iespēju dēļ Prezidijs nolēma minēto iesniegumu noraidīt.

Prezidijs pārskatīja un atcēla Saeimas Prezidija 23.februāra sēdē konceptuāli atbalstīto Ārlietu komisijas delegācijas (3 cilvēku sastāvā) vizīti uz Čehijas Republiku šā gada aprīlī.

Prezidijs nolēma turpmāk atbalstīt tikai tādas vizītes, kurās ielūdzošā puse apņemas segt visus ar komandējumu saistītos izdevumus. Saeima var apmaksāt tikai dienas naudu.

5. Piešķīra komandējumus:

1) Aizsardzības un iekšlietu komisijas priekšsēdētājam K.J.Druvam laikā no 1998.gada 6.marta līdz 8.martam uz konferenci Varšavā (Polija) par Baltijas jūras valstu drošību;

2) Saeimas priekšsēdētājam A.Čepānim, deputātei I.Birzniecei, Saeimas priekšsēdētāja padomniekam R.Plēsumam un Saeimas Stenogrammu nodaļas tulkam B.Lasmanei laikā no 1998.gada 21.marta līdz 25.martam uz Centrāleiropas un Austrumeiropas asociēto valstu parlamentu prezidentu piekto tikšanos Bukarestē (Rumānija);

3) Eiropas Padomes Parlamentu asamblejas Latvijas delegācijas vadītājam J.Sinkam laikā no 1998.gada 7.marta līdz 9.martam uz Eiropas Padomes Parlamentu asamblejas Pārraudzības komitejas kārtējo sēdi Parīzē (Francija);

4) Ziemeļatlantijas asamblejas Latvijas delegācijas loceklim O.Kostandam un delegācijas sekretārei S.Paurai laikā no 1998.gada 18.marta līdz 22.martam uz Ziemeļatlantijas asamblejas rīkoto semināru "Gatavošanās iestājai NATO" Prāgā (Čehija);

5) Latvijas un Čečenijas parlamentu sadarbības grupas priekšsēdētājam J.G.Vidiņam laikā no 1998.gada 27.marta līdz 29.martam uz simpoziju "Čečenijas problēmas konceptuāli risinājumi" Viļņā (Lietuva);

6) deputātam D.Turlajam laikā no 1998.gada 18.marta līdz 22.martam uz apaļā galda konferenci Londonā (Lielbritānija);

7) Saeimas Juridiskā biroja konsultantei R.Dindunei un Eiropas lietu komisijas konsultantam G.Ostrovskim laikā no 1998.gada 10.marta līdz 13.martam uz semināru Briselē (Beļģija).

6. Pieņēma zināšanai šādus pārskatus par komandējumiem:

1) EDSO Parlamentu asamblejas Latvijas delegācijas vadītāja J.Kaksīša pārskatu par piedalīšanos EDSO Parlamentu asamblejas Pastāvīgās komitejas sēdē Vīnē 1998.gada 19.un 20.februārī;

2) Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītāja vietnieka M.Rudzīša pārskatu par piedalīšanos Baltijas asamblejas Ziemeļu padomes Prezidija sēdē un konferencē par vides aizsardzības jautājumiem Gēteborgā (Zviedrija) laikā no 1998.gada 25.februāra līdz 27.februārim.

Saeimas sekretāra biedrs M.Rudzītis

Ministru prezidenta iesniegums

Par Saeimas ārkārtas sēdes sasaukšanu

(Saeimas dok.nr. 3872)

Latvijas Republikas Saeimas Prezidijam

Ņemot vērā dažu valdību veidojošo frakciju deputātu aicinājumus pārskatīt valdības deklarāciju, nevienprātīgu attieksmi pret Ministru prezidenta vēlmi padarīt privatizācijas procesu atklātāku un atbilstošāku valsts interesēm kā arī faktu, ka parlamentārā izmeklēšanas komisija savā starpziņojumā izdarījusi pārsteidzīgus un nepamatotus secinājumus, kas aizskar Ministru prezidenta morālo autoritāti, uzskatu par neiespējamu turpināt pildīt savus pienākumus bez Saeimas uzticības apliecinājuma.

Tāpēc, pamatojoties uz Latvijas Republikas Satversmes 20. pantu un Saeimas Kārtības ruļļa 38. pantu, prasu sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi š.g. 2. martā pulksten 20 un iekļaut tās darba kārtībā lēmuma projektu par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.

Rīgā 1998. gada 2. martā Ministru prezidents G.Krasts

 

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!