Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - ir iznākusi un pie Jums devusies 4. burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 22.03.2000., Nr. 105/106 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3149

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Mežā dzimis, mežā audzis, katrā mājā atrodams

Vēl šajā numurā

22.03.2000., Nr. 105/106

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — ir iznākusi un pie Jums devusies 4. burtnīca

Godātie lasītāji, kārtējā valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar diviem likumiem, kas Saeimā pieņemti 10. februārī, un divdesmit vienu Ministru kabineta dokumentu, kas izdoti no 8. līdz 15. februārim. Saeima izdarījusi grozījumus Ministru kabineta iekārtas likumā un likumā "Par norēķiniem ar nepārstrādātās lauksaimniecības produkcijas ražotājiem".

Ministru kabinets izdarījis grozījumus noteikumos par Latvijas Republikas vīzu izsniegšanas kārtību, par īpaša režīma zonu Rīgas administratīvajā teritorijā, par kārtību, kādā izpildāma muitas procedūra — tranzīts, par zemes dzīļu izmantošanu, kā arī "Valsts noslēpuma objektu sarakstā" u.c. Saskaņā ar likumu "Par zemes dzīlēm" izdoti arī "Ogļūdeņražu meklēšanas, izpētes un ieguves noteikumi" un "Jūrā veicamo ogļūdeņražu meklēšanas, izpētes un ieguves darbu licencēšanas konkursa kārtība". Saskaņā ar likumu "Par nodokļiem un nodevām" izdoti "Noteikumi par naftas ieguves valsts nodevu" un "Noteikumi par reliģisko organizāciju un to iestāžu reģistrācijas valsts nodevu". Pārtikas preču marķēšanas noteikumiem ir trīs pielikumi. Pirmajā uzskaitītas pārtikas preču sastāvdaļas, kurām marķējumā var norādīt tikai grupas nosaukumu: eļļa — ar norādi "augu" vai "dzīvnieku", milti, cukurs, dārzeņi u.c. Otrajā — tās sastāvdaļas, kurām jānorāda gan grupas, gan pārtikas piedevas nosaukums vai starptautiskais (E) numurs: antioksidanti, biezinātāji, krāsvielas u.tml. Trešajā — vitamīni un minerālvielas, ko var norādīt marķējumā, un to ieteicamās dienas devas. Sadzīves atkritumu poligonu ierīkošanas, apsaimniekošanas un slēgšanas noteikumiem arī ir trīs pielikumi ar veidlapu paraugiem un vides monitoringa un kontroles nosacījumiem gan poligonā, gan tā apkārtnē. Noteikumiem par meklēšanu un glābšanu aviācijas un jūras avārijas gadījumos pirmajā pielikumā dota institūciju (ministriju, policijas, pašvaldību, medicīniskās palīdzības u.c.) savstarpējās sadarbības shēma, bet otrajā pielikumā — aviācijas un jūras meklēšanas un glābšanas atbildības rajona shēma. Noteikumiem par Ainažu ostas robežu noteikšanu ir trīs pielikumi ar ostas teritorijas plānu, ārējā reida plānu un robežu aprakstu. Ar šā gada 1. jūliju stāsies spēkā "Noteikumi par minimālajām darba drošības un veselības aizsardzības prasībām darba aprīkojuma lietošanā". Tie attiecas uz mehānismiem, aparātiem, iekārtām un jebkuru darbību ar tām: iedarbināšanu, pārvietošanu, labošanu, tīrīšanu u.c. Darba devējs ir atbildīgs par to, lai aprīkojuma lietošana neradītu risku darbinieka drošībai un veselībai. Darba aprīkojums, kura lietošana uzsākta pirms šo noteikumu stāšanās spēkā, atbilstoši pārveidojams līdz 2004. gada 1. jūlijam. Izdoti jauni noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā. Apstiprināts Kultūras ministrijas nolikums, Nacionālās operas nolikums, bet grozījumi izdarīti Ekonomikas ministrijas nolikumā un Noziedzības novēršanas padomes nolikumā.

Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!