Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas Prezidijā. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.08.2001., Nr. 115 https://www.vestnesis.lv/ta/id/28030

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Saeimā

Vēl šajā numurā

03.08.2001., Nr. 115

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Saeimas Prezidijā:

2001. gada 23. jūlija sēde

1. Sēdē izskatīja septiņpadsmit saņemtos likumprojektus, par kuriem Prezidijs līdz ar savu atzinumu par to tālākvirzīšanu ziņos Saeimas sēdē.

2. Pieņēma lēmumu par Saeimas ārkārtas sesijas sasaukšanu 2001.gada 27.jūlijā.

3. Pieņēma zināšanai informāciju par plānotajiem pasākumiem Saeimā no 23.jūlija līdz 29.jūlijam.

4. Pieņēma zināšanai informāciju par to, ka Saeimas Revīzijas komisija saņēmusi LR Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta iesniegumus, kuros lūgts sniegt informāciju par to, kā no Saeimas budžeta kompensēti izdevumi, kas deputātiem radušies, realizējot savas pilnvaras.

Pamatojoties uz Ģenerālprokuratūras lūgumu par revīzijas veikšanu šajā sakarā, Saeimas revīzijas komisija ir pieprasījusi nepieciešamo informāciju no Saeimas Saimnieciskās komisijas, Saeimas Kancelejas un Saeimas Juridiskā biroja.

5. Prezidijs nolēma atlikt jautājumu par konferencē "1941.gada 14.jūnija deportācija: noziegumi pret cilvēci" pieņemtajiem noslēguma dokumentiem līdz nākamajai Prezidija sēdei, lai iepazītos ar minētajiem dokumentiem un konsultētos ar Saeimas frakcijām un komisijām.

6. Pieņēma lēmumu par grozījumu Saeimas Prezidija 1997.gada 16.oktobra lēmumā "Par Latvijas Republikas Saeimas amatpersonu un citu Saeimas objektu aizsardzības (apsardzes) kārtību".

7. Apstiprināja izdevumu tāmi Ķīnas Tautas Republikas starptautisko sakaru ministra vietnieka un delegācijas vizītei Latvijā 2001.gada 25.–28.jūlijā.

8. Pieņēma lēmumu par grozījumiem Saeimas Prezidija 2000.gada 27.decembra lēmumā "Par Saeimas frakciju un komisiju darba finansiālo nodrošinājumu 2001.gadā".

9. Izskatīja deputātu iesniegumus un attaisnoja kavējumus:

Dz. Rasnačam (Saeimas 5.jūlija ārkārtas sesijas sēdē); E.Inkēnam (Saeimas 5.jūlija ārkārtas sesijas sēdē).

10. Apstiprināja komandējumus:

1) Saeimas Starpparlamentu attiecību biroja konsultantei I.Sticenko laikā no 2001.gada 26.jūlija līdz 28.jūlijam uz Baltijas asamblejas Ekoloģijas un Enerģētikas komitejas sēdi Sāremā (Igaunija);

2) Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītājam R.Ražukam 2001.gada 14.un 15.augustā uz Baltijas jūras valstu parlamentārās konferences pastāvīgās komitejas sēdi Heringsdorfā (Vācija);

3) Starpparlamentu Savienības Latvijas nacionālās grupas delegācijas vadītājam R.Pīkam, delegācijas locekļiem J.Dobelim, R.Labanovskim, I.Ūdrei un delegācijas sekretārei S.Paurai laikā no 2001.gada 6.septembra līdz 16.septembrim uz Starpparlamentu Savienības 106.konferenci.

11. Pieņēma lēmumu par grozījumu Saeimas Prezidija lēmumā par Starpparlamentu attiecību biroja konsultantes A.Jankevicas komandējumu uz Vīni (Austrija) no 2001.gada 14.jūlija līdz 9.oktobrim.

12. Pieņēma zināšanai šādus pārskatus par komandējumiem:

1) Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītāja R.Ražuka atskaiti par komandējumu uz Baltijas asamblejas Prezidija sēdi Tallinā (Igaunija) 2001.gada 2.jūlijā;

2) Saeimas deputātu A.Bartaševiča, A.Seiksta un A. Klementjeva pārskatu par komandējumu uz ESPA konferenci Samosā (Grieķija) laikā no 2001.gada 27.jūnija līdz 2.jūlijam;

3) Saeimas Kancelejas Informācijas nodaļas vadītājas vietnieces L.Upenieces un vecākās programmētājas Irēnas Gailumas pārskatu par komandējumu uz firmas IBM organizēto semināru Grinokā un Glazgovā (Lielbritānija) laikā no 2001.gada 26.jūnija līdz 1.jūlijam;

4) Saeimas deputāta A.Kiršteina atskaiti par komandējumu uz NATO Parlamentārās asamblejas Transnacionālo attiecību apakškomitejas sēdēm Kanādā un ASV laikā no 2001.gada 24.jūnija līdz 29.jūnijam;

5) Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas vecākās konsultantes I.Loginas un Juridiskā biroja konsultantes D.Āboliņas pārskatu par komandējumu uz Eiropas Padomes rīkoto semināru "Likumdošanas process Eiropā un kandidātvalstīs. Eiropas imigrācijas un patvēruma politika" Briselē (Beļģija) laikā no 2001.gada 6.jūnija līdz 9.jūnijam;

6) Saeimas deputāta J.G.Vidiņa atskaiti par komandējumu uz Hansa Zeideļa fonda rīkoto mācību konferenci par Vācijas–Baltijas ekonomisko kopdarbību Minhenē (Vācija) laikā no 2001.gada 7.jūlija līdz 11.jūlijam.

7) Saeimas ES Informācijas centra vadītājas I.Kriškānes atskaiti par komandējumu uz Austrijas parlamenta rīkoto stažēšanos ES kandidātvalstu parlamentu pārstāvjiem laikā no 2001.gada 8.jūlija līdz 13.jūlijam.

Saeimas sekretāres biedrs A.Bartaševičs

 

 

 

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!