Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 29. janvāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 2.02.2001., Nr. 19 https://www.vestnesis.lv/ta/id/2748

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par Latvijas un Itālijas sadarbību

Vēl šajā numurā

02.02.2001., Nr. 19

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 29. janvāra sēdē

Akceptēts noteikumu projekts "Zāļu lietošanas izraisīto blakusparādību uzraudzības noteikumi" . Tie noteiks, kā veicama zāļu (izņemot veterinārās zāles) lietošanas izraisīto blakusparādību uzraudzība, lai iegūtu informāciju par zāļu lietošanas izraisītajām nelabvēlīgajām blakusparādībām.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 2000.gada 25.janvāra noteikumos Nr.32 "Vidējās apdrošināšanas iemaksu algas aprēķināšanas kārtība bezdarbnieka pabalsta apmēra noteikšanai un bezdarbnieka pabalsta un apbedīšanas pabalsta piešķiršanas, aprēķināšanas un izmaksas kārtība" . Grozījumu projekts paredz atteikties no pabalstu sasaistes ar minimālo algu.

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 2000.gada 14.marta noteikumos Nr.100 "Kārtība, kādā bezdarbniekam piešķir un izmaksā stipendiju profesionālās apmācības vai pārkvalificēšanās laikā" . Grozījumi paredz atteikties no izdevumu sasaistes ar minimālo algu. Turpmāk paredzēts izdevumus piesaistīt valsts sociālā apdrošinājuma pabalstam.

Akceptēts noteikumu projekts "Obligātās nekaitīguma prasības spirtam un alkoholiskajiem dzērieniem un prasības alkoholisko dzērienu marķējumam" .

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Liftu drošības un tehniskās uzraudzības noteikumi" . Tie noteiks drošības prasības, kas jāievēro, organizējot un veicot darbus ar liftiem, kuru celtspēja ir, sākot ar 50 kg, kā arī nosaka šo liftu tehniskās uzraudzības kārtību, lai neradītu draudus cilvēka dzīvībai, veselībai un īpašumam, kā arī videi.

Akceptēts noteikumu projekts "Profesionālās kvalifikācijas prasības un kārtība, kādā veicama tirgus uzraudzība meža inventarizācijas veikšanā un meža apsaimniekošanas plānošanā" . Tie noteiks profesionālās kvalifikācijas prasības meža inventarizācijas veikšanā un meža apsaimniekošanas plānošanā un kārtību, kādā veicama tirgus uzraudzība meža inventarizācijas veikšanā un meža apsaimniekošanas plānošanā.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu likumā "Par Latvijas Republikas administratīvo teritoriju izveidošanu un apdzīvoto vietu statusa noteikšanu" . Grozījumu projekts paredz noteikt novada administratīvo teritoriju izveidošanas un grozīšanas kārtību, kā arī vienotas adresācijas sistēmas izveides pamatnostādnes.

Akceptēts noteikumu projekts "Kārtība, kādā ar pievienotās vērtības nodokli apliekama starpniecības (komisijas) atlīdzība preču komisijas tirdzniecībā" . Noteikumi noteiks kārtību, kādā ar pievienotās vērtības nodokli apliekama starpniecības atlīdzība par komisijas tirdzniecību atsevišķi iekārtotā mazumtirdzniecības veikalā, kurā saskaņā ar normatīvajiem aktiem ir atļauts, noslēdzot koncesijas līgumu, pieņemt pārdošanā fizisko personu īpašumā esošas lietotas preces vai fizisku personu pašu ražotas nepārtikas preces un kurā visas preces tiek tirgotas saskaņā ar noslēgtajiem koncesijas līgumiem.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Antidempinga likumā . Grozījumu projekts nosaka, ka atsevišķu informāciju, kuru saskaņā ar likumu sagatavo un iesniedz vietējie ražotāji, no citām institūcijām nepieciešamības gadījumā var pieprasīt Valsts iekšējā tirgus aizsardzības birojs.

Akceptēts grozījumu projekts likumā "Par zinātnisko darbību" . Grozījumi likumā nepieciešami, lai panāktu finansu līdzekļu efektīvāku izmantošanu fundamentālo un lietišķo pētījumu veikšanai.

Akceptēts grozījumu projekts Valsts drošības iestāžu likumā un noteikumu projekti "Drošības policijas nolikums" un "Iekšlietu ministrijas nolikums" .

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Obligātās prasības ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām" .

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1999.gada 12.janvāra noteikumos Nr.13 "Veselības aprūpes finansēšanas noteikumi" .

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Mātes piena aizstājēju sastāva, marķējuma un reklāmas prasības" un noteikumu projektu "Zīdaiņu un mazu bērnu pārtikas sastāva, marķējuma un izplatīšanas prasības" . Tie noteiks obligātās nekaitīguma prasības atsevišķas patērētāju grupas — zīdaiņu — barošanai paredzēto mātes piena aizstājēju sastāvam un zīdaiņu un mazu bērnu (līdz trim gadiem) barošanai paredzētās pārtikas sastāvu, kā arī prasības marķējumam un reklāmai, lai nodrošinātu produktu nekaitīgumu zīdaiņu un mazu bērnu veselībai.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!