Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par nedzīvības apdrošināšanas sabiedrību mēnēša pārskatu. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.02.2001., Nr. 18 https://www.vestnesis.lv/ta/id/2644-par-nedzivibas-apdrosinasanas-sabiedribu-menesa-parskatu

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Apdrošināšanas uzraudzības inspekcijas rīkojums Nr.8

Par dzīvības apdrošināšanas sabiedrību mēneša pārskatu

Vēl šajā numurā

01.02.2001., Nr. 18

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Apdrošināšanas uzraudzības inspekcija

Veids: rīkojums

Numurs: 7

Pieņemts: 25.01.2001.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Apdrošināšanas uzraudzības inspekcija

Rīkojums Nr.7 Rīgā 2001.gada 25.janvārī

Par nedzīvības apdrošināšanas sabiedrību mēnēša pārskatu

Pamatojoties uz Apdrošināšanas sabiedrību un to uzraudzības likuma 51.pantu:

1.Atzīt par spēku zaudējušu Apdrošināšanas uzraudzības inspekcijas 1998.gada 10.novembra rīkojumu Nr.128 "Par apdrošināšanas sabiedrību mēneša pārskatu".

2.Noteikt, ka nedzīvības apdrošināšanas sabiedrībām mēneša pārskats saskaņā ar noteiktu formu, jāiesniedz Apdrošināšanas uzraudzības inspekcijā līdz katra nākamā mēneša 10.datumam.

Apdrošināšanas uzraudzības inspekcijas

priekšnieks G.Romeiko

1.pielikums

7AP.GIF (58457 BYTES)

2.pielikums

Apstiprināts ar Apdrošināšanas uzraudzības inspekcijas priekšnieka

2001.gada 25. janvāra rīkojumu Nr.7

PASKAIDROJUMI PAR MĒNEŠA PĀRSKATA AIZPILDĪŠANU

1.Aizpildot pārskatu, jāizmanto informācija tikai par pārskata mēnesi.

2.Ja nepieciešams koriģēt informāciju iepriekšējo mēnešu pārskatos, jāaizpilda attiecīgā mēneša pārskata veidlapa, norādot precizētos datus un atsauci, ka šī ir precizētā informācija.

3.Ailē "Parakstītās prēmijās, bruto" jāuzrāda visas apdrošināšanas un pārapdrošināšanas darbības rezultātā parakstītās prēmijas pārskata mēnesī, kuras ir samazinātas par anulētajām un pārtrauktajām prēmijām.

4.Ailē "t.sk. pārapdrošināšanā" jāuzrāda tikai tās parakstītās prēmijas, kuras apdrošinātājs parakstījis pārskata mēnesī, darbojoties kā pārapdrošinātājs un samazinot tās par anulētajām un pārtrauktajām prēmijām.

5.Ailē "Izmaksātās apdrošināšanas atlīdzības, bruto" jāuzrāda visas apdrošināšanas un pārapdrošināšanas darbības rezultātā izmaksātās atlīdzības, kuras ir samazinātas par atgūtajiem zaudējumiem ar cesijas vai derīgo atlieku realizācijas palīdzību, kā arī atlīdzību noregulēšanas izdevumi.

6.Ailē "t.sk. atlīdzību noregulēšanas izdevumi" jāuzrāda atlīdzību noregulēšanas izdevumi, kuri tieši attiecas uz atlīdzību kārtošanu un ir izveidojušies sabiedrībā vai ārpus tās.

7.Ailē "Administrācijas izdevumi" jāuzrāda apdrošināšanas sabiedrības administrācijas izdevumi. Šīs ailes saturs atbilst Ministru kabineta 1998.gada 27.oktobra noteikumu nr.421 62.punkta prasībām

8.Visi dati jānoapaļo līdz veseliem skaitļiem.

Mēneša pārskats jāiesniedz Apdrošināšanas uzraudzības inspekcijā vienā eksemplārā līdz katra nākamāā mēneša 10.datumam. Pārskatu iespējams iesniegt, nosūtot to pa faksu (7225339) vai e-mail (baibap @ vaui.gov.lv).

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!