Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie jums dodas 2.burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 10.03.2000., Nr. 90/91 https://www.vestnesis.lv/ta/id/2595

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Latvija un Eiropas Savienība Latvijas iedzīvotāju viedokļos

Vēl šajā numurā

10.03.2000., Nr. 90/91

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — pie jums dodas 2.burtnīca

Godātie lasītāji, otrā šīgada valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar sešiem likumiem, kas pieņemti Saeimā 20.janvārī, un divdesmit trijiem Ministru kabineta dokumentiem, kas izdoti no 11. līdz 25.janvārim. Saeima ratificējusi Latvijas Republikas starptautiskos līgumus: ar Baltkrievijas Republiku — par nosacījumiem kravu tranzītam, izmantojot Latvijas ostas un citu transporta infrastruktūru, ar Moldovas Republiku — par Latvijas ostu izmantošanu Moldovas Republikas kravu apstrādei un transportēšanai un ar Polijas Republiku — par jūras transportu. Grozījums izdarīts līgumā ar Uzbekistānas Republiku — par gaisa satiksmi. Koncesiju likums pieņemts, lai reglamentētu koncesiju piešķiršanas kārtību un līguma noslēgšanas pamatprincipus. Izdarīti arī grozījumi likumā "Par cukuru".

Ministru kabinets izdarījis grozījumus noteikumos par rūpnieciskā īpašuma aizsardzības valsts nodevu, par bāku nodevu, par kārtību, kādā iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājumi tiek ieskaitīti pašvaldības budžetā, par kārtību, kādā veidojamas un finansējamas Nacionālo bruņoto spēku vienības, kas piedalās starptautiskajās operācijās, par akcīzes preču noliktavu naftas produktiem, par kārtību, kādā izpildāma muitas procedūra — ievešana muitas noliktavā, u.c. Saskaņā ar likumu "Par akcīzes nodokli alkoholiskajiem dzērieniem" izdoti noteikumi par kārtību, kādā alkoholiskie dzērieni marķējami ar akcīzes nodokļa markām. Noteikumiem par kārtību, kādā politiski represētajām personām, dzēšot privatizācijas sertifikātus, izmaksā kompensāciju naudā, ir pielikums ar pieteikuma veidlapas paraugu. Saskaņā ar likumu "Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam" izdoti noteikumi par bezdarbnieka pabalstu un apbedīšanas pabalstu. Tajos dotas formulas vidējās apdrošināšanas iemaksu algas aprēķināšanai, bezdarbnieka pabalsta un apbedīšanas pabalsta aprēķināšanai. Vakcinācijas noteikumi nosaka infekcijas slimības, pret kurām obligāti veicama vakcinācija, un vakcinējamo personu loku. Tās ir ārstniecības personas, medicīnas studenti, kuri ir praksē ārstniecības iestādē, personas, kuras sniedz manikīra, pedikīra un tetovēšanas pakalpojumus, Nacionālo bruņoto spēku personālsastāvs u.c. Ja darba devējs nav nodrošinājis vakcināciju, darbinieks ir tiesīgs atteikties no tādu pienākumu pildīšanas, kas viņu pakļauj inficēšanās riskam. Noteikumu pielikumā ir starptautiskā sertifikāta paraugs par vakcināciju vai revakcināciju pret dzelteno drudzi. "Noteikumi par higiēnas prasībām frizētavām" stājās spēkā ar šā gada 1.martu. Ar šā gada 1.maiju stāsies spēkā "Noteikumi par higiēnas prasībām publiskas lietošanas peldbaseiniem", un tiem ir četri pielikumi, kuros reglamentēts sanitāri tehnisko ierīču skaits, ūdens kvalitātes rādītāji un peldbaseina darbības paškontrole, kā arī dots sanitārā stāvokļa nodrošināšanas žurnāla paraugs. Ministru kabinets apstiprinājis jaunu Zemkopības ministrijas nolikumu un Valsts proves uzraudzības inspekcijas nolikumu. Izdota instrukcija "Inspekciju darbības reglamenta izstrādāšanas kārtība"

Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!