Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2012. gada 26. jūnija noteikumi Nr. 442 "Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 14.septembra noteikumos Nr.848 "Noteikumi par informācijas apmaiņu iekšējā tirgus informācijas sistēmas ietvaros, informācijas apmaiņā iesaistīto iestāžu atbildību un informācijas apmaiņas uzraudzību pakalpojumu jomā"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 29.06.2012., Nr. 102 https://www.vestnesis.lv/ta/id/249812

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.443

Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 14.marta noteikumos Nr.200 "Noteikumi par civilās aviācijas gaisa kuģu reģistrācijas kārtību un nacionālās zīmes un reģistrācijas zīmes izvietošanas kārtību uz Latvijas Republikas Civilās aviācijas gaisa kuģu reģistrā reģistrētajiem gaisa...VAIRĀK

Vēl šajā numurā

29.06.2012., Nr. 102

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 442

Pieņemts: 26.06.2012.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.442

Rīgā 2012.gada 26.jūnijā (prot. Nr.36 12.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 14.septembra noteikumos Nr.848 "Noteikumi par informācijas apmaiņu iekšējā tirgus informācijas sistēmas ietvaros, informācijas apmaiņā iesaistīto iestāžu atbildību un informācijas apmaiņas uzraudzību pakalpojumu jomā"

Izdoti saskaņā ar Brīvas pakalpojumu sniegšanas likuma
22.panta otro daļu un likuma "Par reglamentētajām profesijām un
profesionālās kvalifikācijas atzīšanu" 36.panta 11.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 14.septembra noteikumos Nr.848 "Noteikumi par informācijas apmaiņu iekšējā tirgus informācijas sistēmas ietvaros, informācijas apmaiņā iesaistīto iestāžu atbildību un informācijas apmaiņas uzraudzību pakalpojumu jomā" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 148.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt noteikumu nosaukumu šādā redakcijā:

"Noteikumi par informācijas apmaiņu iekšējā tirgus informācijas sistēmas ietvaros, informācijas apmaiņā iesaistīto iestāžu atbildību un informācijas apmaiņas uzraudzību".

2. Izteikt norādi, uz kāda likuma pamata noteikumi izdoti, šādā redakcijā:

"Izdoti saskaņā ar Brīvas pakalpojumu sniegšanas likuma 22.panta otro daļu un likuma "Par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu" 36.panta 11.punktu".

3. Izteikt 1. un 2.punktu šādā redakcijā:

"1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā iekšējā tirgus informācijas sistēmas (turpmāk – IMI sistēma) ietvaros notiek informācijas apmaiņa:

1.1. starp Latvijas Republikas atbildīgajām iestādēm vai tirgus uzraudzības iestādēm un citu Eiropas Savienības dalībvalstu vai Eiropas Ekonomikas zonas valstu (turpmāk – dalībvalstis) atbildīgajām iestādēm vai tirgus uzraudzības iestādēm, kā arī informācijas apmaiņā iesaistīto atbildīgo iestāžu un tirgus uzraudzības iestāžu atbildību un informācijas apmaiņas uzraudzību atbilstoši Brīvas pakalpojumu sniegšanas likumam;

1.2. reglamentēto profesiju un profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomā starp Latvijas Republikas atbildīgajām iestādēm un citu dalībvalstu atbildīgajām iestādēm, kā arī informācijas apmaiņā iesaistīto iestāžu atbildību un informācijas apmaiņas uzraudzību.

2. IMI sistēmas izmantošanas mērķis ir, īstenojot vai piemērojot tiesību aktus:

2.1. pakalpojumu jomā, veicināt informācijas apmaiņu starp atbildīgajām iestādēm un tirgus uzraudzības iestādēm, kas konstatē pakalpojumu sniedzēju darbības iespējamu nopietnu kaitējumu cilvēka veselībai, drošumam vai videi;

2.2. reglamentēto profesiju un profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomā, veicināt informācijas apmaiņu starp Latvijas Republikas un citu dalībvalstu atbildīgajām iestādēm."

4. Papildināt 7.punktu aiz vārdiem "Ekonomikas ministrija" ar vārdiem "un deleģētais IMI sistēmas koordinators reglamentēto profesiju un profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomā Latvijā ir Izglītības un zinātnes ministrija".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Izglītības un zinātnes ministrs R.Ķīlis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!