Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2012. gada 19. jūnija noteikumi Nr. 422 "Grozījumi Ministru kabineta 2011.gada 21.jūnija noteikumos Nr.474 "Liellopu, cūku, aitu, kazu un zirgu vaislinieku, to spermas, olšūnu un embriju sertifikācijas kārtība"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 26.06.2012., Nr. 99 https://www.vestnesis.lv/ta/id/249581-grozijumi-ministru-kabineta-2011-gada-21-junija-noteikumos-nr-474-liellopu-cuku-aitu-kazu-un-zirgu-vaislinieku-to-spermas-olsun...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.423

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 29.septembra noteikumos Nr.1123 "Traktortehnikas vadītāja tiesību iegūšanas un atjaunošanas, kā arī traktortehnikas vadītāja apliecības izsniegšanas, apmaiņas un atjaunošanas kārtība"

Vēl šajā numurā

26.06.2012., Nr. 99

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 422

Pieņemts: 19.06.2012.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.422

Rīgā 2012.gada 19.jūnijā (prot. Nr.34 14.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2011.gada 21.jūnija noteikumos Nr.474 "Liellopu, cūku, aitu, kazu un zirgu vaislinieku, to spermas, olšūnu un embriju sertifikācijas kārtība"

Izdoti saskaņā ar Ciltsdarba un dzīvnieku audzēšanas likuma
7.panta otrās daļas 5.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2011.gada 21.jūnija noteikumos Nr.474 "Liellopu, cūku, aitu, kazu un zirgu vaislinieku, to spermas, olšūnu un embriju sertifikācijas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2011, 99.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3. un 4.punktu šādā redakcijā:

"3. Vaislinieka un tā vaislas materiāla sertifikātu izsniedz organizācija, kas īsteno attiecīgo ciltsdarba programmu. Sertifikātā norāda:

3.1. vaislinieka vai vaislinieka, no kura iegūts vaislas materiāls, sugu, šķirni, identifikācijas numuru, ciltsgrāmatas numuru, izcelsmi (valsts, saimniecība);

3.2. vaislinieka vai vaislas materiāla izmantošanas vietu – ganāmpulka reģistrācijas numuru vai izmantošanas teritoriju, ja vaislinieku vai vaislas materiālu sertificē izmantošanai visā Latvijas teritorijā;

3.3. izsniedzēja juridisko nosaukumu un reģistrācijas numuru Uzņēmumu reģistrā;

3.4. sertifikāta derīguma termiņu, izsniegšanas datumu, izsniedzēja pilnvarotas personas vārdu, uzvārdu, amatu un parakstu (elektroniska dokumenta formā sagatavotiem sertifikātiem – atzīmi, ka dokuments ir elektroniski parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un satur laika zīmogu).

4. Vaislinieka un vaislas materiāla sertifikāta derīguma termiņu nosaka uz laiku, kas nav mazāks par gadu, vai uz pārbaudes laiku, kurā iegūst ciltsvērtības novērtējumu."

2. Izteikt 5.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.3. attiecībā uz liellopiem un zirgiem – testēšanas pārskatu, kas apstiprina vaislinieka izcelsmi (asins analīzes rezultātus vai DNS analīzes rezultātus), kā arī testēšanas pārskatus, kas apstiprina vaislinieka tēva un mātes izcelsmi, ja iepriekš šādas analīzes nav veiktas."

3. Izteikt 8.punktu šādā redakcijā:

"8. Ja vaislinieka ciltsvērtības novērtējums atbilst ciltsdarba programmā noteiktajām prasībām, organizācija pagarina sertifikāta derīguma termiņu."

4. Aizstāt 10.punktā vārdu "Latvijas" ar vārdu "Lauksaimniecības".

5. Svītrot 1.pielikumu.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Zemkopības ministre L.Straujuma

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!