Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2012. gada 19. jūnija noteikumi Nr. 419 "Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 17.jūnija noteikumos Nr.537 "Noteikumi par trešās valsts revidenta vai trešās valsts revidentu komercsabiedrības reģistrācijas iesnieguma veidlapas paraugu un atzinuma veidlapas paraugu par trešās valsts revidenta vai trešās valsts revidentu komercsabiedrības atbilstības reģistrēšanas nosacījumiem, atzinuma sagatavošanas un nosūtīšanas kārtību"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 26.06.2012., Nr. 99 https://www.vestnesis.lv/ta/id/249578

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.420

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 29.septembra noteikumos Nr.1104 "Noteikumi par valsts autoceļu un valsts autoceļu maršrutā ietverto pašvaldībām piederošo autoceļu posmu sarakstiem"

Vēl šajā numurā

26.06.2012., Nr. 99

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 419

Pieņemts: 19.06.2012.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.419

Rīgā 2012.gada 19.jūnijā (prot. Nr.34 6.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 17.jūnija noteikumos Nr.537 "Noteikumi par trešās valsts revidenta vai trešās valsts revidentu komercsabiedrības reģistrācijas iesnieguma veidlapas paraugu un atzinuma veidlapas paraugu par trešās valsts revidenta vai trešās valsts revidentu komercsabiedrības atbilstības reģistrēšanas nosacījumiem, atzinuma sagatavošanas un nosūtīšanas kārtību"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par zvērinātiem revidentiem"
24.2 panta otro un trešo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2009.gada 17.jūnija noteikumos Nr.537 "Noteikumi par trešās valsts revidenta vai trešās valsts revidentu komercsabiedrības reģistrācijas iesnieguma veidlapas paraugu un atzinuma veidlapas paraugu par trešās valsts revidenta vai trešās valsts revidentu komercsabiedrības atbilstības reģistrēšanas nosacījumiem, atzinuma sagatavošanas un nosūtīšanas kārtību" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 97.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu nosaukumā vārdus "reģistrācijas iesnieguma veidlapas paraugu" ar vārdiem "reģistrācijas iesnieguma veidlapu paraugiem".

2. Aizstāt 1.punktā vārdus un skaitļus "veidlapas paraugu (1.pielikums) un Finanšu ministrijas atzinuma veidlapas paraugu (2.pielikums)" ar vārdiem un skaitļiem "veidlapu paraugus (1.pielikums un 1.pielikums) un Finanšu ministrijas atzinuma veidlapas paraugu (2.pielikums)".

3. Aizstāt 2.punktā vārdus "veidlapas parauga" ar vārdiem "veidlapu paraugu".

4. Papildināt noteikumus ar 2.1 un 2.punktu šādā redakcijā:

"2.1 Trešās valsts revidents vai trešās valsts revidentu komercsabiedrība aizpilda un iesniedz Finanšu ministrijā reģistrācijas iesniegumu (1.pielikums), ja Eiropas Komisija šīs trešās valsts uzraudzības, kvalitātes kontroles, izmeklēšanas un sodu piemērošanas sistēmas nav atzinusi par līdzvērtīgām dalībvalstu uzraudzības, kvalitātes kontroles, izmeklēšanas un sodu piemērošanas sistēmām.

2.2 Trešās valsts revidents vai trešās valsts revidentu komercsabiedrība aizpilda un iesniedz Finanšu ministrijā reģistrācijas iesniegumu (1.pielikums), ja Eiropas Komisija šīs trešās valsts uzraudzības, kvalitātes kontroles, izmeklēšanas un sodu piemērošanas sistēmas ir atzinusi par līdzvērtīgām dalībvalstu uzraudzības, kvalitātes kontroles, izmeklēšanas un sodu piemērošanas sistēmām."

5. Papildināt 3.punkta ievaddaļu aiz vārdiem "pēc reģistrācijas iesnieguma" ar skaitli un vārdu "(1.pielikums)".

6. Papildināt noteikumus ar 3.punktu šādā redakcijā:

"3.1 Finanšu ministrija divu nedēļu laikā pēc reģistrācijas iesnieguma (1.pielikums) saņemšanas pārbauda reģistrācijas iesniegumā iekļauto informāciju un:

3.1. sagatavo attiecīgu atzinumu;

3.2. ja konstatē neprecizitātes saņemtajā reģistrācijas iesniegumā, var pieprasīt precizētu reģistrācijas iesniegumu vai papildu informāciju. Pēc precizētā reģistrācijas iesnieguma vai papildu informācijas saņemšanas Finanšu ministrija divu nedēļu laikā veic šo noteikumu 3.1. un 3.3.apakšpunktā noteiktās darbības;

3.3. rakstiski informē reģistrācijas iesnieguma iesniedzēju par trešās valsts revidenta vai trešās valsts revidentu komercsabiedrības atbilstību reģistrēšanas nosacījumiem Trešo valstu revidentu un trešo valstu revidentu komercsabiedrību reģistrā."

7. Papildināt noteikumus ar 1.pielikumu šādā redakcijā:

"1.pielikums
Ministru kabineta
2009.gada 17.jūnija
noteikumiem Nr.537

Trešās valsts revidenta vai trešās valsts revidentu komercsabiedrības reģistrācijas iesnieguma paraugs

8. Aizstāt 2.pielikuma pirmajā rindkopā vārdus "reģistrācijas iesnieguma veidlapas paraugu" ar vārdiem "reģistrācijas iesnieguma veidlapu paraugiem".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ekonomikas ministrs D.Pavļuts

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!