Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Finanšu un kapitāla tirgus komisija
Finanšu un kapitāla tirgus komisija publicē normatīvos noteikumus, ieteikumus un lēmumus, kā arī informāciju par kredītiestādes noguldītājiem garantētās atlīdzības izmaksas veidu un kārtību, laiku un vietu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2012. gada 7. jūnija noteikumi Nr. 123 "Grozījumi "Elektroniski sagatavoto pārskatu iesniegšanas normatīvajos noteikumos"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 15.06.2012., Nr. 94 https://www.vestnesis.lv/ta/id/249179

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ieteikumi Nr.124

Ieteikumi piedāvājuma izteikšanai privātajiem klientiem iegādāties netiešo ieguldījumu produktus

Vēl šajā numurā

15.06.2012., Nr. 94

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu un kapitāla tirgus komisija

Veids: noteikumi

Numurs: 123

Pieņemts: 07.06.2012.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi Nr.123

Rīgā 2012.gada 7.jūnijā

(Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes sēdes
protokols Nr.23 2.p.)

Grozījumi "Elektroniski sagatavoto pārskatu iesniegšanas normatīvajos noteikumos"

Izdoti saskaņā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likuma
6.panta 1.punktu un 7.panta pirmās daļas 1.punktu

Izdarīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 14.10.2008. normatīvajos noteikumos Nr. 146 "Elektroniski sagatavoto pārskatu iesniegšanas normatīvie noteikumi" šādus grozījumus:

1. Izteikt 1. punktu šādā redakcijā:

"1. "Elektroniski sagatavoto pārskatu iesniegšanas normatīvie noteikumi" (tālāk tekstā – noteikumi) nosaka kārtību, kādā, lietojot Datu ziņošanas sistēmu (interneta vietne https://dati.fktk.lv), Finanšu un kapitāla tirgus komisijai (tālāk tekstā – Komisija) tiek nosūtīti elektroniski sagatavotie pārskati un cita informācija."

2. Izteikt 2. punktu šādā redakcijā:

"2. Noteikumi ir saistoši Latvijas Republikā reģistrētām kredītiestādēm, maksājumu iestādēm, elektroniskās naudas iestādēm, krājaizdevu sabiedrībām, apdrošināšanas un pārapdrošināšanas sabiedrībām, ieguldījumu pārvaldes sabiedrībām, ieguldījumu brokeru sabiedrībām, privātajiem pensiju fondiem, regulētā tirgus organizētājiem un Latvijas Centrālajam depozitārijam, kā arī dalībvalstīs (ārvalstīs) reģistrēto kredītiestāžu, apdrošināšanas un pārapdrošināšanas sabiedrību un dalībvalstīs reģistrēto ieguldījumu pārvaldes sabiedrību, ieguldījumu brokeru sabiedrību, privāto pensiju fondu, maksājumu iestāžu un elektroniskās naudas iestāžu filiālēm Latvijā (tālāk tekstā – tirgus dalībnieks)."

3. Izteikt II sadaļas nosaukumu šādā redakcijā:

"II. Pārskatu tehniskā sagatavošana un nosūtīšana".

4. Izteikt 3. punktu šādā redakcijā:

"3. Tirgus dalībnieks Komisijai elektroniski iesniedzamos pārskatus sagatavo atbilstoši Datu ziņošanas sistēmā un Komisijas mājas lapā publicētajām tehniskajām prasībām:

3.1. xml formātā atbilstoši xsd shēmas failam. Datiem, kurus iesniedz xml formātā, skaitliskās vērtības (t.sk. naudas vienības, objektu skaitu) norāda pilnā apmērā, nelietojot vērtību izteikšanu agregētās formās (piemēram, desmitos, simtos, tūkstošos u.tml.);

3.2. lietojot Komisijas izveidotu sagatavi, kas ir Microsoft Excel 2000 fails ar pārskata formas datu šūnām un aprēķinu formulām. Pārskata formu aizpilda atbilstoši sagataves uzbūvei un saskaņā ar Datu ziņošanas sistēmā publicēto pārskatu aizpildīšanas instrukciju, nemainot sagataves uzbūvi."

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs K.Zakulis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!