Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2012. gada 12. jūnija noteikumi Nr. 407 "Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 10.augusta noteikumos Nr.740 "Kārtība, kādā ziņo par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda ieviešanā konstatētajām neatbilstībām, pieņem lēmumu par piešķirtā finansējuma izlietojumu un atgūst neatbilstošos izdevumus"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.06.2012., Nr. 93 https://www.vestnesis.lv/ta/id/249111-grozijumi-ministru-kabineta-2010-gada-10-augusta-noteikumos-nr-740-kartiba-kada-zino-par-eiropas-savienibas-strukturfondu-un-ko...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.254

Grozījumi darbības programmas "Cilvēkresursi un nodarbinātība" papildinājumā

Vēl šajā numurā

14.06.2012., Nr. 93

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 407

Pieņemts: 12.06.2012.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.407

Rīgā 2012.gada 12.jūnijā (prot. Nr.33 51.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 10.augusta noteikumos Nr.740 "Kārtība, kādā ziņo par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda ieviešanā konstatētajām neatbilstībām, pieņem lēmumu par piešķirtā finansējuma izlietojumu un atgūst neatbilstošos izdevumus"

Izdoti saskaņā ar Eiropas Savienības struktūrfondu
un Kohēzijas fonda vadības likuma
18.panta 3.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 10.augusta noteikumos Nr.740 "Kārtība, kādā ziņo par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda ieviešanā konstatētajām neatbilstībām, pieņem lēmumu par piešķirtā finansējuma izlietojumu un atgūst neatbilstošos izdevumus" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 128.nr.; 2011, 128.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 6.1 un 6.2 punktu šādā redakcijā:

"6.1 Ja līgumslēdzējs, sadarbības iestāde, atbildīgā iestāde vai vadošā iestāde nepiekrīt revīzijas iestādes ierosinātajām finanšu korekcijām, sertifikācijas iestāde ietur no Eiropas Komisijai deklarējamiem izdevumiem tos izdevumus, kurus revīzijas iestāde atzinusi kā neatbilstošus.

6.2 Sertifikācijas iestāde atbilstoši šo noteikumu 6.punktam ieturētos izdevumus deklarē Eiropas Komisijai tikai tad, ja revīzijas iestāde ir atzinusi ieturētos izdevumus par atbilstošiem."

2. Aizstāt 7.punktā vārdus "līdz nākamā mēneša piecpadsmitajam datumam" ar vārdiem "piecu darbdienu laikā no nākamā mēneša pirmā datuma".

3. Papildināt 19.1.apakšpunktu aiz vārda "maksājuma" ar vārdu "pieprasījuma".

4. Svītrot 21.punktā vārdu "papildus".

5. Papildināt 25.1.apakšpunktu aiz vārda "maksājuma" ar vārdu "pieprasījuma".

6. Svītrot 27.punktā vārdu "papildus".

7. Izteikt 32.punktu šādā redakcijā:

"32. Līgumslēdzējs piecu darbdienu laikā pēc neatbilstoši veikto izdevumu atmaksas šo noteikumu 30.punktā minētajā kontā:

32.1. iesniedz maksājumu iestādē maksājuma rīkojumu par atgūtā Eiropas Savienības fonda un valsts budžeta finansējuma pārskaitīšanu valsts budžeta ieņēmumos. Maksājumu iestāde nodrošina maksājuma rīkojuma izpildi triju darbdienu laikā pēc tā saņemšanas;

32.2. informē sertifikācijas iestādi par atgūto Eiropas Savienības fonda un valsts budžeta finansējumu, norādot projekta numuru un nosaukumu, kopējo neatbilstoši veikto izdevumu summu un tās sadalījumu pa finansēšanas avotiem."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs A.Vilks

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!