Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Paziņojumi par teritorijas plānošanu. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 25.04.2012., Nr. 64 https://www.vestnesis.lv/ta/id/246977

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

Vēl šajā numurā

25.04.2012., Nr. 64

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Paziņojumi par teritorijas plānošanu

Paziņojums par Balvu novada teritorijas plānojuma 2012.-2023.gadam apstiprināšanu un saistošo noteikumu izdošanu

Balvu novada pašvaldība informē, ka 2012.gada 12.aprīlī Balvu novada dome ir pieņēmusi lēmumu (sēdes protokols Nr.7,52.§) apstiprināt Balvu novada teritorijas plānojumu 2012.-2023.gadam un tā grafisko daļu un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus izdot kā Balvu novada domes saistošos noteikumus Nr.13/2012 "Par Balvu novada teritorijas plānojuma 2012.-2023.gadam grafisko daļu, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem".

Ar teritorijas plānojumu var iepazīties Balvu novada pašvaldības Būvvaldē, Bērzpils ielā 1A, Balvos, un pašvaldības mājaslapā www.balvi.lv.

 

Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu

"Pāvilostas novada dome 2012.gada 29.martā ir pieņēmusi lēmumu (prot. Nr.3.,40.§) par detālplānojuma uzsākšanu nekustamajam īpašumam "Jaunstrēļi", Sakas pagastā, Pāvilostas novadā. Detālplānojuma izstrādes vadītājs Uldis Kristapsons.

Saskaņā ar Sakas pagasta teritorijas plānojumu, plānotais īpašuma izmantošanas veids ir - Savrupmāju dzīvojamās mājas apbūves teritorija 3.rinda un Atklāto telpu uzturēšanās teritorija.

Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus detālplānojuma izstrādei var iesniegt līdz 2012.gada 31.maijam Pāvilostas novada domē, Dzintaru ielā 73, Pāvilostā, Pāvilostas novadā, LV-3466.

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!