Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2012. gada 28. februāra lēmums Nr. 4286 "Par teritorijas Dreiliņos, starp Kaivas ielu, Augusta Deglava ielu, Ēvalda Valtera ielu un Dzelzavas ielu, detālplānojuma apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 7.03.2012., Nr. 38 https://www.vestnesis.lv/ta/id/244982

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes lēmums Nr.4287

Par teritorijas Šampētera ielā 1 detālplānojuma apstiprināšanu

Vēl šajā numurā

07.03.2012., Nr. 38

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: lēmums

Numurs: 4286

Pieņemts: 28.02.2012.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Rīgas domes lēmums Nr.4286

Rīgā 2012.gada 28.februārī (prot. Nr.77, 26.§)

Par teritorijas Dreiliņos, starp Kaivas ielu, Augusta Deglava ielu, Ēvalda Valtera ielu un Dzelzavas ielu, detālplānojuma apstiprināšanu

Pamatojoties uz Teritorijas attīstības plānošanas likuma 12.panta pirmo daļu un pārejas noteikumu 9.punktu, Ministru kabineta 06.10.2009. noteikumu Nr.1148 "Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi" 76.1.apakšpunktu un 78.punktu, ņemot vērā Rīgas domes 20.12.2005. saistošos noteikumus Nr.34 "Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi" un Rīgas domes 13.10.2009. lēmumu Nr.392 "Par teritorijas Dreiliņos, starp Kaivas ielu, Augusta Deglava ielu, Ēvalda Valtera ielu un Dzelzavas ielu, detālplānojuma izstrādes uzsākšanu, detālplānojuma teritorijas robežas un darba uzdevuma apstiprināšanu", Rīgas dome nolemj:

1. Apstiprināt teritorijas Dreiliņos, starp Kaivas ielu, Augusta Deglava ielu, Ēvalda Valtera ielu un Dzelzavas ielu, detālplānojumu un izdot tā grafiskās daļas kartes – "Teritorijas plānotā (atļautā) izmantošana", "Stāvu skaita plāns", "Transporta shēma", "Detālplānojuma un transporta shēmas realizācija pa kārtām", "Kaivas ielas šķērsprofils", "Dzelzavas ielas šķērsprofils", "Ēvalda Valtera ielas šķērsprofils", "Mazās Kaivas ielas šķērsprofils", "Piebrauktuves un inženierkomunikāciju koridora šķērsprofils", "Publiskās ārtelpas joslas šķērsprofils" un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus kā Rīgas domes 28.02.2012. saistošos noteikumus Nr.170 "Teritorijas Dreiliņos, starp Kaivas ielu, Augusta Deglava ielu, Ēvalda Valtera ielu un Dzelzavas ielu, izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi".

2. Uzdot Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļai nodrošināt lēmuma, ar kuru apstiprināts detālplānojums un izdoti 1.punktā minētie saistošie noteikumi, publicēšanu vietējā laikrakstā, laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" un Rīgas pilsētas pašvaldības portālā www.riga.lv ne vēlāk kā divas nedēļas pēc tā pieņemšanas, norādot, ka ar apstiprināto detālplānojumu var iepazīties Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā Rīgā, Amatu ielā 4.

3. Detālplānojums stājas spēkā nākamajā dienā pēc lēmuma par pašvaldības saistošo noteikumu izdošanu publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

4. Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir atbildīgs par lēmuma izpildi.

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!