Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 1999. gada 11. maija noteikumi Nr. 171 "Grozījums Ministru kabineta 1998.gada 3.marta noteikumos Nr.80 "Noteikumi par maksāšanas līdzekļu attiecību un maksāšanas kārtību, privatizējot vai atsavinot valsts un pašvaldību zemi pilsētās un lauku apvidos, un par iegūto līdzekļu ieskaitīšanu privatizācijas fondos"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.05.1999., Nr. 155/158 https://www.vestnesis.lv/ta/id/24354

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.172

Grozījums Ministru kabineta 1998.gada 3.marta noteikumos Nr.81 "Noteikumi par maksāšanas līdzekļu proporciju un maksāšanas kārtību, pārdodot pastāvīgā lietošanā piešķirto un uz valsts vārda valsts akciju sabiedrības "Latvijas Hipotēku un zemes banka" personā zemesgrāmatā nostiprināto...VAIRĀK

Vēl šajā numurā

14.05.1999., Nr. 155/158

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 171

Pieņemts: 11.05.1999.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Latvijas Republikas Ministru kabinets

1999.gada 11.maijā Noteikumi Nr. 171

Rīgā (prot. Nr. 25, 19.§)

Grozījums Ministru kabineta 1998.gada 3.marta noteikumos Nr.80 "Noteikumi par maksāšanas līdzekļu attiecību un maksāšanas kārtību, privatizējot vai atsavinot valsts un pašvaldību zemi pilsētās un lauku apvidos, un par iegūto līdzekļu ieskaitīšanu privatizācijas fondos"

Izdoti saskaņā ar likuma

"Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās"

31.pantu, likuma "Par valsts un pašvaldību

īpašuma objektu privatizāciju" 63.pantu un likuma

"Par privatizācijas sertifikātiem" 18.pantu

 

Izdarīt Ministru kabineta 1998.gada 3.marta noteikumos Nr.80 "Noteikumi par maksāšanas līdzekļu attiecību un maksāšanas kārtību, privatizējot vai atsavinot valsts un pašvaldību zemi pilsētās un lauku apvidos, un par iegūto līdzekļu ieskaitīšanu privatizācijas fondos" (Latvijas Vēstnesis, 1998, 58./59.nr.) grozījumu un papildināt noteikumus ar 3.1 punktu šādā redakcijā:

"3.1 Privatizējot vai atsavinot valsts un pašvaldību zemi, kas atrodas īpaši atbalstāmos reģionos, kuriem šāds statuss piešķirts saskaņā ar likumu "Par īpaši atbalstāmiem reģioniem", minimālais sertifikātu apjoms ir 90 procentu no zemes pārdošanas vērtības. Ja līgums par zemes gabala privatizāciju ir noslēgts līdz šī punkta nosacījumu spēkā stāšanās dienai vai līdz īpaši atbalstāmā reģiona statusa noteikšanas dienai, zemes pircējs ir tiesīgs samaksu 90 procentu apmērā veikt sertifikātos, izņemot gadījumus, kad latos veiktie maksājumi pārsniedz 10 procentus no pirkuma cenas."

 

Ministru prezidents V.Krištopans

Finansu ministrs I.Godmanis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!