Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Uzaicinājumi nokārtot saistības. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 13.01.2012., Nr. 8 https://www.vestnesis.lv/ta/id/242756

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Vēl šajā numurā

13.01.2012., Nr. 8

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Uzaicinājumi nokārtot saistības

Privatizējamā SIA JK Namu pārvalde, pamatojoties uz LR Civillikumu, LR likuma "Par dzīvojamo telpu īri" 282.pantu, lūdz GUNTARU EGLĪTI, dzim. 21.04.1967., VIJU EGLĪTI, dzim. 08.10.1962., MONTU EGLĪTI, dzim. 31.03.1991., un SINTIJU EGLĪTI, dzim. 24.09.1993., pēdējā zināmā dzīvesvieta Brīvības ielā 180-2, Jēkabpilī, viena mēneša laikā no brīdinājuma publicēšanas dienas, norēķināties par dzīvojamās telpas Brīvības ielā 180-2, Jēkabpilī, īri. Īres parāda nenomaksas gadījumā tiks sniegta prasība tiesā par parāda piedziņu, īres līguma izbeigšanu un jūsu izlikšanu no augstāk minētajām telpām.

 

Privatizējamā SIA JK Namu pārvalde, pamatojoties uz LR Civillikumu, LR likumu "Dzīvokļa īpašuma likums", lūdz ALEKSEJU KIBITKINU, dzim. 25.05.1976., pēdējā zināmā dzīvesvieta Brīvības ielā 93-4, Jēkabpilī, viena mēneša laikā no brīdinājuma publicēšanas dienas norēķināties par dzīvojamās mājas kopīpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu (dzīvokļa īpašums Brīvības ielā 93-4, Jēkabpilī), kā arī saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem. Parāda nenomaksas gadījumā būsim spiesti griezties tiesā ar prasības pieteikumu par parāda un tiesāšanās izdevumu piedziņu.

 

Privatizējamā SIA JK Namu pārvalde, pamatojoties uz LR Civillikumu, LR likumu "Dzīvokļa īpašuma likums", lūdz ANDREJU TUMANOVU, dzim. 13.02.1973., pēdējā zināmā dzīvesvieta Brīvības ielā 93-1, Jēkabpilī, viena mēneša laikā no brīdinājuma publicēšanas dienas norēķināties par dzīvojamās mājas kopīpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu (dzīvokļa īpašums Brīvības ielā 93-1, Jēkabpilī), kā arī saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem. Parāda nenomaksas gadījumā būsim spiesti griezties tiesā ar prasības pieteikumu par parāda un tiesāšanās izdevumu piedziņu.

 

Privatizējamā SIA JK Namu pārvalde, pamatojoties uz LR Civillikumu, LR likuma "Par dzīvojamo telpu īri" 282.pantu, lūdz ILGU STALIDZĀNI, dzim. 10.04.1959., un MĀRTIŅU STALIDZĀNU, dzim. 16.10.1986., pēdējā zināmā dzīvesvieta Slimnīcas ielā 4-17, Jēkabpilī, viena mēneša laikā no brīdinājuma publicēšanas dienas, norēķināties par dzīvojamās telpas Slimnīcas ielā 4-17, Jēkabpilī, īri un komunālajiem pakalpojumiem. Īres un komunālo pakalpojumu parāda nenomaksas gadījumā tiks sniegta prasība tiesā par parāda piedziņu, īres līguma izbeigšanu un jūsu izlikšanu no augstāk minētajām telpām.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!