Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2011. gada 17. augusta lēmums Nr. 237 "Par elektroenerģijas tirdzniecības vidējo tarifu saistītajiem lietotājiem no 2011.gada 1.oktobra". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 23.08.2011., Nr. 131 https://www.vestnesis.lv/ta/id/234815

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts meža dienesta Dienvidkurzemes virsmežniecības dienesta informācija Nr.8-2/602

Par mikrolieguma izveidošanu

Vēl šajā numurā

23.08.2011., Nr. 131

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Veids: lēmums

Numurs: 237

Pieņemts: 17.08.2011.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.237

Rīgā 2011.gada 17.augustā (prot. Nr.29, 11.p.)

Par elektroenerģijas tirdzniecības vidējo tarifu saistītajiem lietotājiem no 2011.gada 1.oktobra

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Komisija) 2011.gada 27.jūlijā saņēma akciju sabiedrības "Latvenergo", vienotais reģistrācijas numurs: 40003032949, juridiskā adrese: Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, LV-1230, (turpmāk – AS "Latvenergo") 2011.gada 26.jūlija iesniegumu Nr.01VL00-19/5752 ar aprēķinātu AS "Latvenergo" diferencēto tarifu saistītajiem lietotājiem vidējo svērto vērtību.

Izvērtējot AS "Latvenergo" iesniegto diferencēto tarifu saistītajiem lietotājiem vidējās svērtās vērtības aprēķinu, Komisija konstatē un secina:

1. Saskaņā ar Komisijas 2009.gada 19.augusta lēmuma Nr.1/2 "Obligātā iepirkuma komponenšu aprēķināšanas metodika" (turpmāk – Metodika) 10.punktu publiskais tirgotājs līdz 31.janvārim par iepriekšējo periodu no 1.jūlija līdz 31.decembrim un līdz 31.jūlijam par iepriekšējo periodu no 1.janvāra līdz 30.jūnijam aprēķina un iesniedz Komisijai diferencēto tarifu saistītajiem lietotājiem vidējo svērto vērtību (latos par kilovatstundu ar precizitāti līdz ceturtajai zīmei aiz komata), ko aprēķina dalot attiecīgā perioda ieņēmumus no elektroenerģijas tirdzniecības par diferencētajiem tarifiem saistītajiem lietotājiem ar attiecīgā perioda elektroenerģijas tirdzniecības daudzumu saistītajiem lietotājiem, ievērojot 8.3. punktā noteikto izmaksu pamatojumu.

2. Metodikas 12.punkts noteic, ka Komisija apstiprina un publicē laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" elektroenerģijas tirdzniecības vidējo tarifu saistītajiem lietotājiem, kas aprēķināts un iesniegts regulatoram atbilstoši Metodikas 10.punktam, ne vēlāk kā līdz katra gada februāra un augusta mēneša beigām, un tas stājas spēkā no 1.aprīļa un 1.oktobra. Apstiprinātais elektroenerģijas tirdzniecības vidējais tarifs saistītajiem lietotājiem piemērojams kā elektroenerģijas realizācijas vidējais tarifs attiecībā uz Elektroenerģijas tirgus likuma 30.panta pirmajā daļā noteiktajiem kritērijiem atbilstošajiem elektroenerģijas ražotājiem.

3. AS "Latvenergo" diferencēto tarifu saistītajiem lietotājiem vidējo svērto vērtību ir  aprēķinājusi un iesniegusi saskaņā ar Metodikas 10.punktu.

4. AS "Latvenergo" ir iesniegusi Komisijai visu nepieciešamo informāciju atbilstoši Metodikas 8.3. punktam un Komisijas 2009.gada 11.novembra lēmuma Nr.1/5 "Noteikumi par Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedzamo informāciju" 31.3. punktam un 32.2. punktam.

Saskaņā ar Metodikas 12. punktu un pamatojoties uz Elektroenerģijas tirgus likuma 30. panta pirmo daļu, likuma "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" 9.panta otro daļu un Administratīvā procesa likuma 55.panta otro punktu un 63.panta pirmās daļas 1.punktu,

padome nolemj:

1. Apstiprināt elektroenerģijas tirdzniecības vidējo tarifu saistītajiem lietotājiem 0,0692 Ls/kWh, kas piemērojams kā elektroenerģijas realizācijas vidējais tarifs attiecībā uz Elektroenerģijas tirgus likuma 30.panta pirmajā daļā noteiktajiem kritērijiem atbilstošajiem elektroenerģijas ražotājiem.

2. Noteikt, ka šā lēmuma 1.punktā apstiprinātais elektroenerģijas tirdzniecības vidējais tarifs saistītajiem lietotājiem stājas spēkā 2011.gada 1.oktobrī.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Šo administratīvo aktu var pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā viena mēneša laikā no dienas, kad ieinteresētā persona uzzina vai tai vajadzēja uzzināt par pieņemto lēmumu.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas
padomes priekšsēdētājs V.Lokenbahs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!