Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2011. gada 27. jūlija lēmums Nr. 204 "Par grozījumiem licences Nr.ŪK-012 ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanai nosacījumos sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Bērzaunes komunālais uzņēmums"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.08.2011., Nr. 120 https://www.vestnesis.lv/ta/id/233980

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā

Vēl šajā numurā

03.08.2011., Nr. 120

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Veids: lēmums

Numurs: 204

Pieņemts: 27.07.2011.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.204

Rīgā 2011.gada 27.jūlijā (prot. Nr.25, 7.p.)

Par grozījumiem licences Nr.ŪK-012 ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanai nosacījumos sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Bērzaunes komunālais uzņēmums"

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Komisija) 2011.gada 8.jūlijā ir saņēmusi un izvērtējusi sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Bērzaunes komunālais uzņēmums", vienotais reģistrācijas numurs: 48703002782, juridiskā adrese: Aronas iela 1, Sauleskalns, Bērzaunes pagasts, Madonas novads, LV–4853 (turpmāk – SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums") iesniegumu ar lūgumu veikt grozījumus licences Nr.ŪK-012 ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanai nosacījumos un lēmuma pieņemšanai nepieciešamos dokumentus un informāciju (2011.gada 15.aprīļa iesniegums un 2011.gada 1.jūnija iesniegums).

Komisija konstatē:

1. Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulators 2005.gada 30.septembrī izsniedza sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Bērzaunes komunālais uzņēmums" licenci Nr.ŪK-012 ūdens ieguvei un apgādei, ārējo tīklu uzturēšanai; sabiedrisko pakalpojumu sniegšanai kanalizācijas nozarē arī ārējo tīklu uzturēšanai (turpmāk – licence Nr.ŪK-012).

2. SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums" lūdz veikt grozījumus licencē Nr.ŪK-012 saistībā ar licences darbības zonas paplašināšanos.

3. SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums" pilnvarotais pārstāvis Komisijas padomes sēdē uzturēja lūgumu veikt grozījumus licencē Nr.ŪK-012.

Komisija secina:

1. Komisija ir saņēmusi visus Ministru kabineta 2005.gada 30.augusta noteikumos Nr.664 "Sabiedrisko pakalpojumu licencēšanas noteikumi" noteiktos dokumentus licences nosacījumu grozīšanai.

2. SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums" ir iesniegusi Komisijā pamatotu ierosinājumu grozīt licences Nr.ŪK-012 nosacījumus.

3. Kopš licences Nr.ŪK-012 izsniegšanas ir stājušies spēkā grozījumi normatīvajos aktos, kas attiecas uz regulējamo sabiedrisko pakalpojumu veidiem.

Pamatojoties uz likuma "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" 9.panta pirmās daļas 4.punktu un otro daļu, 10.panta pirmo daļu, 18.panta otrās daļas 1. un 3.punktu un ceturto daļu, 25.panta pirmo daļu, Administratīvā procesa likuma 55.panta 1.punktu un 63.panta pirmās daļas 1.punktu, kā arī saskaņā ar Ministru kabineta 2009.gada 27.oktobra noteikumu Nr.1227 "Noteikumi par regulējamiem sabiedrisko pakalpojumu veidiem" 9.apakšpunktu

padome nolemj:

1. Izdarīt SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums" izsniegtajā licencē Nr.ŪK-012 grozījumus, izsakot licences nosacījumus jaunā redakcijā (pielikumā).

2. Izsniegt SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums" licenci Nr.U10054 ūdens ieguvei, uzkrāšanai un sagatavošanai lietošanai līdz padevei ūdensvada tīklā; ūdens piegādei no padeves vietas ūdensvada tīklā līdz pakalpojuma lietotājam; notekūdeņu savākšanai un novadīšanai līdz notekūdeņu attīrīšanas iekārtām; notekūdeņu attīrīšanai un novadīšanai virszemes ūdensobjektos, saskaņā ar licencē noteiktajiem nosacījumiem un prasībām sabiedrisko pakalpojumu sniegšanai, pēc licences Nr.ŪK-012 oriģināla nodošanas Komisijā.

3. Noteikt licences darbības zonu – Bērzaunes pagastā, Vestienas pagastā, Madonas novadā.

4. Lēmuma 1.punktā noteiktie grozījumi stājas spēkā 2011.gada 28.jūlijā.

SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums", sniedzot licencē noteiktos sabiedriskos pakalpojumus, ievēro visus Latvijas Republikā spēkā esošos tiesību aktus. Par tiesību aktos noteikto prasību pārkāpšanu Komisija SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums" sauc pie atbildības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Šo administratīvo aktu var pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā viena mēneša laikā no dienas, kad ieinteresētā persona uzzina vai tai vajadzēja uzzināt par pieņemto administratīvo aktu.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētājs V.Lokenbahs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!