Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2011. gada 26. aprīļa lēmums Nr. 3098 "Par teritorijas pie Jaunciema gatves un Brīvības gatves krustojuma detālplānojuma apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 5.05.2011., Nr. 69 https://www.vestnesis.lv/ta/id/229578

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes lēmums Nr.3099

Par teritorijas starp Pulkveža Brieža ielu, Sporta ielu, Skanstes ielu un Hanzas ielu detālplānojuma apstiprināšanu

Vēl šajā numurā

05.05.2011., Nr. 69

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: lēmums

Numurs: 3098

Pieņemts: 26.04.2011.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Rīgas domes lēmums Nr.3098

Rīgā 2011.gada 26.aprīlī (prot. Nr.56, 17.§)

Par teritorijas pie Jaunciema gatves un Brīvības gatves krustojuma detālplānojuma apstiprināšanu

Pamatojoties uz Teritorijas plānošanas likuma 7.panta sestās daļas 2.punktu, Ministru kabineta 06.10.2009. noteikumu Nr.1148 "Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi" 76.1.apakšpunktu un 78.punktu, ņemot vērā Rīgas domes 20.12.2005. saistošos noteikumus Nr.34 "Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi" un Rīgas domes 23.02.2010. lēmumu Nr.1038 "Par teritorijas pie Jaunciema gatves un Brīvības gatves krustojuma detālplānojuma izstrādes uzsākšanu, detālplānojuma teritorijas robežas un darba uzdevuma apstiprināšanu", Rīgas dome nolemj:

1. Apstiprināt teritorijas pie Jaunciema gatves un Brīvības gatves krustojuma  detālplānojumu un izdot tā grafiskās daļas kartes – karti "Teritorijas plānotā (atļautā) izmantošana un izmantošanas aprobežojumi", karti "Transformējamās mežu platības", karti "Gājēju un velosatiksmes plānojuma shēma", karti "Inženierapgādes shēma", karti "Pirmās kārtas transporta shēma", karti "Perspektīvā transporta shēma", karti "Tramvaja līnijas pagarinājuma skiču projekta risinājumi", karti "Sarkano līniju plāns un vertikālais plānojums" – un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus kā Rīgas domes 26.04.2011. saistošos noteikumus Nr.121 "Teritorijas pie Jaunciema gatves un Brīvības gatves krustojuma izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi".

2. Uzdot Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļai nodrošināt lēmuma, ar kuru apstiprināts detālplānojums un izdoti 1.punktā minētie saistošie noteikumi, publicēšanu laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", vietējā laikrakstā un Rīgas pilsētas pašvaldības portālā www.riga.lv ne vēlāk kā divas nedēļas pēc tā pieņemšanas, norādot, ka ar apstiprināto detālplānojumu var iepazīties Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā Rīgā, Amatu ielā 4.

3. Detālplānojums stājas spēkā nākamajā dienā pēc lēmuma par pašvaldības saistošo noteikumu izdošanu publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

4. Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir atbildīgs par lēmuma izpildi.

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!