Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2011. gada 5. aprīļa noteikumi Nr. 267 "Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 18.maija noteikumos Nr.464 "Noteikumi par 74.resora "Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmais finansējums" 80.00.00 programmā plānoto līdzekļu pārdales kārtību Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 13.04.2011., Nr. 58 https://www.vestnesis.lv/ta/id/228602

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.148

Grozījumi darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājumā

Vēl šajā numurā

13.04.2011., Nr. 58

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 267

Pieņemts: 05.04.2011.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.267

Rīgā 2011.gada 5.aprīlī (prot. Nr.22 36.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 18.maija noteikumos Nr.464 "Noteikumi par 74.resora "Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmais finansējums" 80.00.00 programmā plānoto līdzekļu pārdales kārtību Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai"

Izdoti saskaņā ar Likuma par valsts budžetu un
 finanšu vadību 9.panta trīspadsmitās daļas 2.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 18.maija noteikumos Nr.464 "Noteikumi par 74.resora "Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmais finansējums" 80.00.00 programmā plānoto līdzekļu pārdales kārtību Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 87., 117., 198.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu tekstā vārdus "Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija" (attiecīgā locījumā).

2. Papildināt noteikumus ar 22.punktu šādā redakcijā:

"22.1 Veidlapā "Informācija par Eiropas Savienības fonda projektiem piešķirto līdzekļu pārdali no ministriju budžetiem uz 80.00.00 programmu" (5.pielikums) ministrija iekļauj šādu informāciju:

22.1. Eiropas Savienības fonda nosaukumu, Eiropas Savienības fondu darbības programmas papildinājuma aktivitātes vai apakšaktivitātes numuru un nosaukumu;

22.2. likumā par valsts budžetu kārtējam gadam apstiprināto un ar Finanšu ministrijas rīkojumiem precizēto izdevumu plānu kārtējam gadam;

22.3. valsts budžeta izdevumu plāna samazinājumu;

22.4. aprēķināto izdevumu apjomu kopā ar pieprasāmajām izmaiņām;

22.5. iesniedzot pārdales pieprasījumu par valsts budžeta iestāžu īstenojamo projektu finansējumu, – pārdalāmo finansējumu sadalījumā pa projektiem, iekļaujot informāciju par projekta numuriem un nosaukumiem atbilstoši Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fondu vadības informācijas sistēmas datiem."

3. Izteikt 31.punktu šādā redakcijā:

"31. Ministrija trīs reizes gadā – līdz 31.jūlijam, 1.oktobrim un novembra piektajai darbdienai – sagatavo pamatotus priekšlikumus par apropriācijas pārdali no ministrijas budžeta uz 80.00.00 programmu, apliecinot, ka izvērtēti šo noteikumu 30.punktā minētie nosacījumi, un iesniedz tos Finanšu ministrijā, izmantojot šo noteikumu 19., 21. un 22.punktā minētās veidlapas. Šī norma neattiecas uz Eiropas Savienības fondiem."

4. Papildināt noteikumus ar 31.punktu šādā redakcijā:

"31.1 Ministrijai ir pienākums līdz nākamā mēneša septītajai darbdienai iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu par līdzekļu pārdali uz 80.00.00 programmu, ja Eiropas Savienības fondu ietvaros ministrijai katras Eiropas Savienības fonda budžeta programmas izdevumu plāna neizpilde (neieskaitot atmaksas pamatbudžetā) divus mēnešus pēc kārtas ir vismaz 10 % un vienlaikus pārsniedz 250 000 latu no attiecīgo divu mēnešu plānoto izdevumu kopsummas. Eiropas Savienības fondu ietvaros ministrija var sagatavot pamatotus priekšlikumus par apropriācijas pārdali no ministrijas budžeta uz 80.00.00 programmu arī šo noteikumu 30.punktā minētajos gadījumos. Pēdējo pieprasījumu par valsts budžeta līdzekļu pārdali ministrija iesniedz Finanšu ministrijā līdz saimnieciskā gada novembra septītajai darbdienai. Iesniedzot šajā punktā minētos pieprasījumus, ministrija aizpilda šo noteikumu 21., 22. un 22.punktā minētās veidlapas."

5. Papildināt noteikumus ar 5.pielikumu šādā redakcijā:

"5.pielikums
Ministru kabineta
2010.gada 18.maija
noteikumiem Nr.464

Informācija par Eiropas Savienības fonda projektiem piešķirto līdzekļu pārdali no ministriju budžetiem uz 80.00.00 programmu

Eiropas Savienības politiku instrumenta veids (turpmāk – fonds*) ______________________________________
 

latos

Aktivitātes vai apakšaktivitātes/projekta numurs

Fonda/aktivitātes vai apakšaktivitātes nosaukums

Kārtējā gada izdevumu plāns (precizētais)

Izmaiņu pieprasījums +/–

Kārtējā gada izdevumu plāns kopā ar izmaiņām

 

Fonds, t.sk.

     
 

Aktivitāte vai apakšaktivitāte, t.sk.

     
 

Projekts**

     

Piezīmes.

1. * Aizpilda tikai par Eiropas Savienības fondiem.

2. ** Pārdalot Eiropas Savienības fondu projektiem piešķirto finansējumu uz 80.00.00 programmu, iestādes norāda pārdalāmo finansējumu sadalījumā pa fondiem, aktivitātēm vai apakšaktivitātēm. Sadalījumu pa projektiem norāda tikai tad, ja tos īsteno valsts budžeta iestāde."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs A.Vilks

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!