Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.04.2011., Nr. 52 https://www.vestnesis.lv/ta/id/228081

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dokumentu, zīmogu atsaukumi

Vēl šajā numurā

01.04.2011., Nr. 52

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Dažādi sludinājumi

Paziņojums

AS " Citadele banka" ir vērsusies Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā ar prasības pieteikumu par parāda piedziņu no Guntas Eglītes, dzim. 05.12.66., dzīv. Taisnajā ielā 48, Rīgā, LV-1063.

 

Rīgas apgabaltiesas 74.iecirkņa zvērināta tiesu izpildītāja Aijas Kalniņas priekšlikums SIA "Gudrais Nams" par nekustamā īpašuma labprātīgu atbrīvošanu un nodošanu ieguvējam

Pamatojoties uz Rīgas apgabaltiesas 28.01.2011. izdoto izpildu rakstu nr. C-1861/17 2010.g. par SIA "Latectus" ievešanu nekustamajā īpašumā Iļģuciema ielā 7, Rīgā, kadastra nr. 0100 066 0156, valdījumā, piedāvāju saskaņā ar Civilprocesa likuma 555.p., 620.5p. izpildīt tiesas spriedumu labprātīgi un atbrīvot nekustamo īpašumu:

Rīgā, Iļģuciema ielā 7, un nodot to SIA "Latectus" valdījumā ne vēlāk kā 2011. gada 15.aprīlī.

Paziņoju, ka, ja priekšlikums netiks izpildīts labprātīgi, SIA "Latectus" ievešana valdījumā notiks 2011.gada 26.aprīlī plkst. 15.

Ja ievešana valdījumā tiks atlikta Civilprocesa likuma 620.7p. kārtībā, atkārtota ievešana valdījumā notiks 2011.gada 28.aprīlī plkst.12 un nekustamais īpašums tiks atvērts piespiedu kārtā, klātesot policijas pārstāvim un diviem lieciniekiem. Ievešana nekustamā īpašuma valdījumā notiks atbilstoši Civilprocesa likuma 620.6,7 panta noteikumiem.

Minētajā laikā jums ir jābūt iepriekšminētajās telpās, pretējā gadījumā tiesas spriedums tiks izpildīts, piespiedu kārtā atverot durvis. Telpā esošās mantas tiks aprakstītas un novērtētas atbilstoši Civilprocesa likuma 577.p. un 578.p., nodotas glabāšanā un aizvestas. Jums ir tiesības mēneša laikā saņemt glabāšanā nodoto mantu, samaksājot sprieduma izpildes izdevumus. Ja jūs atsakieties maksāt sprieduma izpildes izdevumus, tad lai tos segtu, tiesu izpildītājs aiztur un pārdod jums piederošo mantu.

 

SABIEDRISKO PAKALPOJUMU REGULĒŠANAS KOMISIJAS PAZIŅOJUMS

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija paziņo, ka tās tīmekļa vietnē www.sprk.gov.lv ir ievietots Konsultāciju dokuments par savienojuma pabeigšanas pakalpojumu izmaksu aprēķināšanas modeļa izstrādi.

Atbildes uz Konsultāciju dokumentā uzdotajiem jautājumiem, priekšlikumus un komentārus lūdzam sūtīt Komisijai pa pastu un uz elektroniskā pasta adresi sprk@sprk.gov.lv līdz 2011.gada 1.maijam.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!