Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2011. gada 8. marta noteikumi Nr. 182 "Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 14.jūlija noteikumos Nr.773 "Noteikumi par darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.4.1.5.2.apakšaktivitāti "Hidrotehnisko būvju rekonstrukcija plūdu draudu risku novēršanai un samazināšanai""". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 22.03.2011., Nr. 45 https://www.vestnesis.lv/ta/id/227451

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.114

Par darba grupu elektroniskā paraksta plašākas lietošanas nodrošināšanai

Vēl šajā numurā

22.03.2011., Nr. 45

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 182

Pieņemts: 08.03.2011.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.182

Rīgā 2011.gada 8.martā (prot. Nr.14 17.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 14.jūlija noteikumos Nr.773 "Noteikumi par darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.4.1.5.2.apakšaktivitāti "Hidrotehnisko būvju rekonstrukcija plūdu draudu risku novēršanai un samazināšanai""

Izdoti saskaņā ar Eiropas Savienības struktūrfondu
un Kohēzijas fonda vadības likuma 18.panta 10.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2009.gada 14.jūlija noteikumos Nr.773 "Noteikumi par darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.4.1.5.2.apakšaktivitāti "Hidrotehnisko būvju rekonstrukcija plūdu draudu risku novēršanai un samazināšanai"" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 116., 200.nr.; 2010, 71.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu tekstā vārdus "Vides ministrija" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija" (attiecīgā locījumā).

2. Izteikt 8.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"8.2. autoruzraudzības un būvuzraudzības izmaksas, bet ne vairāk kā 3,5 procenti no projekta iesniegumā plānotajām kopējām attiecināmajām izmaksām;".

3. Izteikt 8.4. un 8.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"8.4. iekārtu izmaksas, tai skaitā izmaksas iekārtu montāžai un noregulēšanai, ja iekārtu piegādes nepieciešamība hidrotehniskās būves funkciju nodrošināšanai ir tehniski un ekonomiski pamatota;

8.5. publicitātes pasākumu izmaksas, ja attiecīgie publicitātes pasākumi nepārsniedz obligātās prasības, ko nosaka normatīvie akti par Eiropas Savienības fondu līdzfinansēto projektu publicitātes un vizuālās identitātes prasību nodrošināšanu;".

4. Izteikt 8.1 punktu šādā redakcijā:

"8.1 Projektu sagatavošanas izmaksas, autoruzraudzības un būvuzraudzības izmaksas, kā arī publicitātes pasākumu izmaksas (šo noteikumu 8.1., 8.2. un 8.5.apakšpunkts) nav attiecināmas, ja tās ir radušās, pamatojoties uz darba līgumu."

5. Izteikt 11.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"11.2. autoruzraudzības un būvuzraudzības izmaksas, kas pārsniedz 3,5 procentus no projekta iesniegumā plānotajām kopējām attiecināmajām izmaksām;".

6. Izteikt 11.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"11.4. izmaksas par darbībām, kas tiek veiktas papildus obligātajām publicitātes prasībām, ko nosaka normatīvie akti par Eiropas Savienības fondu līdzfinansēto projektu publicitātes un vizuālās identitātes prasību nodrošināšanu."

7. Izteikt 12. un 13.punktu šādā redakcijā:

"12. Ja projekta iesniedzējs ir pašvaldība, projektā var iekļaut šo noteikumu 11.punktā minētās neattiecināmās izmaksas, kas nevar būt lielākas par 10 procentiem no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

13. Atbilstoši projekta iesniedzēja statusam projekta izmaksās iekļauj:

13.1. tikai šo noteikumu 8., 9. un 11.punktā minētās izmaksas, ja projekta iesniedzēja ir pašvaldība saskaņā ar šo noteikumu 14.punktu;

13.2. tikai šo noteikumu 8. un 9.punktā minētās izmaksas, ja projekta iesniedzēja ir valsts institūcija saskaņā ar šo noteikumu 14.punktu."

8. Izteikt 23.punktu šādā redakcijā:

"23. Projekta iesniedzējs projekta iesniegumu (1.pielikums) sagatavo atbilstoši šo noteikumu 2.pielikumā noteiktajiem projektu iesniegumu vērtēšanas kritērijiem."

9. Izteikt 25.punktu šādā redakcijā:

"25. Atbildīgā iestāde izveido atklātas projektu iesniegumu atlases Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu iesniegumu vērtēšanas komisiju (turpmāk – vērtēšanas komisija) un apstiprina tās nolikumu. Vērtēšanas komisijas sastāvā ir atbildīgās iestādes, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, vadošās iestādes un sadarbības iestādes pārstāvis, kā arī viens pārstāvis no biedrības vai nodibinājuma, kura darbības mērķis saistīts ar vides aizsardzības jautājumiem, tai skaitā ūdens apsaimniekošanas jomu. Vērtēšanas komisijā vadošās iestādes un sadarbības iestādes pārstāvis piedalās novērotāja statusā bez balsstiesībām. Ja biedrība vai nodibinājums 15 darbdienu laikā pēc atbildīgās iestādes uzaicinājuma ievietošanas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas tīmekļa vietnē neizvirza pārstāvi vērtēšanas komisijā, atbildīgās iestādes vadītājs izveido vērtēšanas komisiju bez to pārstāvja. Ja savus pārstāvjus dalībai vērtēšanas komisijā pilnvaro vairākas biedrības vai nodibinājumi, atbildīgā iestāde iekļauj vērtēšanas komisijā biedrības vai nodibinājuma pārstāvi, kurš tiek novērtēts visaugstāk atbilstoši šādiem kritērijiem:

25.1. augstākā izglītība jomā, kas saistīta ar vides aizsardzības jautājumiem, tai skaitā ūdens apsaimniekošanas jomu;

25.2. pieredze projekta iesnieguma sagatavošanā vai projekta vadībā."

10. Svītrot 30.2.apakšpunktā skaitli "29.".

11. Papildināt 30.3.apakšpunktu aiz skaitļa "26." ar skaitli "29.".

12. Izteikt 33.4. un 33.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"33.4. precizēt izmaiņas kopējā attiecināmo izmaksu summā un attiecināmās izmaksas atbilstoši šo noteikumu 8. un 9.punktam (2.pielikuma 15.punkts);

33.5. precizēt izmaiņas kopējā neattiecināmo izmaksu summā un neattiecināmās izmaksas atbilstoši šo noteikumu 11. un 12.punktam (2.pielikuma 16.punkts);".

13. Papildināt noteikumus ar 33.10.apakšpunktu šādā redakcijā:

"33.10. nodrošināt nodokļu parāda samaksu atbilstoši šo noteikumu 2.pielikuma 29.punktā minētajam kritērijam."

14. Izteikt 1.pielikuma 7.2.apakšsadaļu šādā redakcijā:

"7.2. Projekta budžeta kopsavilkums, tai skaitā indikatīvais  projekta izmaksu plāns

Nr.
p.k.

Izmaksu pozīcijas nosaukums

Daudzums

Kopējā summa

Izmaksas

LVL

%

attiecināmās

neattiecināmās

1. Būvdarbu izmaksas               
1.1.              
1.2.               
2. Iekārtu izmaksas, tai skaitā izmaksas iekārtu montāžai un noregulēšanai   

 

           
2.1.              
2.2.              
3. Projekta sagatavošanas izmaksas
4. Autoruzraudzības izmaksas               
5. Būvuzraudzības izmaksas
6. Publicitātes pasākumu izmaksas               
   KOPĀ,
tai skaitā finanšu rezerve neparedzētajiem izdevumiem no būvdarbu un piegāžu līgumu attiecināmajām izmaksām līdz 5 %
     

 100 %

  

  "

15. Izteikt 1.pielikuma 7.3.1.apakšsadaļu šādā redakcijā:

"7.3.1. Projekta izmaksu atdeves novērtējuma rādītājs (infrastruktūras plānotais kalpošanas laiks (gadi) attiecībā pret projekta sākotnējām kopējām izmaksām (lati)):

Infrastruktūras plānotais kalpošanas laiks (gadi)

Projekta sākotnējās kopējās izmaksas (lati)

Projekta izmaksu atdeves novērtējuma rādītājs"

16. Izteikt 2.pielikuma 29.punktu šādā redakcijā:

"29. Projekta iesniedzējam nav nodokļu parādu uz iesnieguma iesniegšanas mēneša pirmo darbdienu

P"


Ministru prezidents V.Dombrovskis

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs R.Vējonis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!