Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2010. gada 22. novembra rīkojums Nr. 676 "Par Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas likvidācijas nodrošināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 24.11.2010., Nr. 186 https://www.vestnesis.lv/ta/id/221664-par-regionalas-attistibas-un-pasvaldibu-lietu-ministrijas-likvidacijas-nodrosinasanu

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru prezidenta rīkojums Nr.417

Grozījums Ministru prezidenta 2010.gada 12.novembra rīkojumā Nr.404 "Par Ģ.V.Kristovska komandējumu"

Vēl šajā numurā

24.11.2010., Nr. 186

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 676

Pieņemts: 22.11.2010.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr.676

Rīgā 2010.gada 22.novembrī (prot. Nr.64 51.§)

Par Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas likvidācijas nodrošināšanu

1. Lai nodrošinātu valsts pārvaldes institucionālās sistēmas pilnveidošanu un darbības efektivitāti, saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 15.panta ceturtās daļas 1.punktu līdz 2010.gada 31.decembrim likvidēt Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju, pievienojot to Vides ministrijai.

2. Noteikt, ka ar 2011.gada 1.janvāri Vides ministrija ir Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas funkciju, pārvaldes uzdevumu, tiesību, saistību, mantas, finanšu līdzekļu, lietvedības un arhīva pārņēmēja.

3. Noteikt, ka ar 2011.gada 1.janvāri pēc Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas pievienošanas Vides ministrijai Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai noteiktās funkcijas, pārvaldes uzdevumus, tiesības un saistības Sociālās drošības tīkla stratēģijas ieviešanas uzraudzības un kontroles jomā pārņem Labklājības ministrija.

4. Vides ministrijai izveidot Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas likvidācijas komisiju. Likvidācijas komisijas sastāvā iekļaut Vides ministrijas, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas, Labklājības ministrijas un Valsts kancelejas pārstāvjus. Likvidācijas komisijai:

4.1. līdz 2010.gada 30.decembrim nodrošināt inventarizācijas veikšanu. Inventarizācijā noteikt visas Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas mantas apjomu dabā, kā arī salīdzināt ministrijas debitoru un kreditoru prasību un saistību summas;

4.2. nodrošināt mantas, finanšu līdzekļu, saistību, kā arī arhīva un lietvedības nodošanu Vides ministrijai un Labklājības ministrijai atbilstoši šā rīkojuma 2. un 3.punktam;

4.3. līdz 2011.gada 31.janvārim nodrošināt Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas slēguma finanšu pārskata sastādīšanu;

4.4. līdz 2011.gada 31.martam nodrošināt Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas konsolidētā slēguma finanšu pārskata sastādīšanu.

5. Vides ministrijai kopīgi ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju izstrādāt un vides ministram līdz 2010.gada 23.novembrim iesniegt Ministru kabinetā 2011.gada valsts budžeta projektu pavadošo likumprojektu paketē ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas likvidāciju saistītos grozījumus likumos atbilstoši šā rīkojuma 1. un 3.punktam.

6. Pamatojoties uz šā rīkojuma 3.punktu, Vides ministrijai sadarbībā ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju un Labklājības ministriju līdz 2010.gada 20.novembrim vienoties par attiecīgo pārvaldes uzdevumu veikšanai nepieciešamo štata vietu un finansējuma pārdali, tai skaitā uzturēšanas izdevumu pārdali. Līdz 2010.gada 22.novembrim Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai iesniegt apkopošanai Vides ministrijā 2011.gada budžeta pieprasījuma projektu.

7. Pamatojoties uz šā rīkojuma 6.punktu, Vides ministrijai un Labklājības ministrijai valsts budžeta pieprasījumā 2011.–2012.gadam iekļaut finansējumu šā rīkojuma 2. un 3.punktā minēto pārvaldes uzdevumu veikšanai.

8. Vides ministrijai līdz 2011.gada 30.jūnijam izstrādāt un vides ministram noteiktā kārtībā iesniegt Ministru kabinetā ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas likvidāciju saistītos grozījumus normatīvajos aktos.

9. Vides ministrijai, Ekonomikas ministrijai un Satiksmes ministrijai līdz 2011.gada 1.martam vienoties par turpmākās sadarbības iespējām e-lietu, informācijas tehnoloģiju un telpiskās plānošanas politikas jomā, ņemot vērā nepieciešamību samazināt administratīvās barjeras uzņēmējdarbībai un nodrošināt līdzsvarotu vides kvalitātes un tautsaimniecības attīstību un paredzot turpmāku Vides ministrijas un Ekonomikas ministrijas sadarbību telpiskās plānošanas funkcijas īstenošanā.

10. Ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas likvidāciju saistītos izdevumus segt no likumā "Par valsts budžetu 2010.gadam" Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

Ministru prezidents,
reģionālās attīstības un
pašvaldību lietu ministrs V.Dombrovskis

Vides ministrs R.Vējonis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!