Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2010. gada 16. novembra noteikumi Nr. 1054 "Kārtība, kādā pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pieprasījuma persona iesniedz informāciju par tās ienākumiem, naudas uzkrājumiem un īpašumiem". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 23.11.2010., Nr. 185 https://www.vestnesis.lv/ta/id/221569

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.1055

Kārtība, kādā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs publicē politisko organizāciju (partiju) gada pārskatus, vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācijas, ziņojumus par dāvinājumiem (ziedojumiem) un ziņojumus par biedru iestāšanās naudu un biedru naudu

Vēl šajā numurā

23.11.2010., Nr. 185

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 1054

Pieņemts: 16.11.2010.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.1054

Rīgā 2010.gada 16.novembrī (prot. Nr.64 32.§)

Kārtība, kādā pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pieprasījuma persona iesniedz informāciju par tās ienākumiem, naudas uzkrājumiem un īpašumiem

Izdoti saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju)
 finansēšanas likuma 2.panta ceturto daļu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pieprasījuma fiziskā persona, kas veikusi dāvinājumu (ziedojumu) politiskajai partijai (turpmāk – persona), iesniedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā informāciju par saviem ienākumiem, naudas uzkrājumiem un īpašumiem.

2. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pieprasa personai informāciju par tās ienākumiem, naudas uzkrājumiem un īpašumiem, nosūtot uz personas deklarētās dzīvesvietas adresi vai izsniedzot aizpildīšanai paziņojuma par personas ienākumiem, naudas uzkrājumiem un īpašumiem (turpmāk – paziņojums) veidlapu (pielikums).

3. Ja paziņojuma veidlapu sūta pa pastu, to noformē kā ierakstītu pasta sūtījumu. Uzskata, ka persona paziņojumu ir saņēmusi septītajā dienā pēc tā nodošanas pastā.

4. Persona iesniedz aizpildītu paziņojumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā 30 dienu laikā pēc tā saņemšanas.

5. Persona paziņojumā sniedz informāciju par saviem:

5.1. ienākumiem;

5.2. naudas uzkrājumiem;

5.3. īpašumiem.

6. Paziņojumā norāda ziņas par kalendāra gadu, kurā veikts dāvinājums (ziedojums) (par periodu no kalendāra gada sākuma līdz dāvinājuma (ziedojuma) veikšanas dienai), un diviem iepriekšējiem kalendāra gadiem.

7. Persona aizpildītajam paziņojumam var pievienot jebkuru papildu informāciju vai dokumentus par saviem ienākumiem, izdevumiem un īpašumiem, ko tā uzskata par nepieciešamu sniegt Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam.

8. Persona ar parakstu apliecina paziņojumā sniegto ziņu pareizību un patiesumu.

9. Pēc paziņojuma izvērtēšanas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs var pieprasīt personai sniegt papildu informāciju vai dokumentus. Papildu informācija vai dokumenti iesniedzami 30 dienu laikā pēc to pieprasīšanas.

10. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs var pagarināt paziņojuma vai pieprasītās papildu informācijas, vai dokumentu iesniegšanas termiņu, pamatojoties uz personas pamatotu iesniegumu, kas iesniegts Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā ne vēlāk kā piecu darbdienu laikā pēc tam, kad saņemta paziņojuma veidlapa vai pieprasījums iesniegt papildu informāciju vai dokumentus, ja:

10.1. paziņojuma vai papildu informācijas, vai dokumentu iesniegšanai ir nepieciešamas ziņas, kuras nav iespējams iegūt 30 dienu laikā;

10.2. persona slimības, komandējuma vai citu attaisnojošu iemeslu dēļ nevar tos iesniegt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja norādītajā termiņā.

11. Saskaņā ar šo noteikumu 10.punktu noteiktais paziņojuma vai papildu informācijas, vai dokumentu iesniegšanas termiņa pagarinājums nedrīkst pārsniegt 90 dienas pēc to sākotnējās pieprasīšanas.

Ministru prezidents,
reģionālās attīstības un
pašvaldību lietu ministrs V.Dombrovskis

Tieslietu ministrs A.Štokenbergs 

Pielikums
Ministru kabineta
2010.gada 16.novembra
noteikumiem Nr.1054

Tieslietu ministrs A.Štokenbergs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!