Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2010. gada 2. novembra lēmums Nr. 455 "Par grozījumiem licences Nr.89 siltumenerģijas ražošanai nosacījumos sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "KER – Klimata un enerģijas risinājumi"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 9.11.2010., Nr. 177 https://www.vestnesis.lv/ta/id/220846

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.458

Par licences Nr.E14045 elektroenerģijas tirdzniecībai izsniegšanu sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Alfa Energy"

Vēl šajā numurā

09.11.2010., Nr. 177

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Veids: lēmums

Numurs: 455

Pieņemts: 02.11.2010.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.455

Rīgā 2010.gada 2.novembrī (prot. Nr.40, 12.p.)

Par grozījumiem licences Nr.89 siltumenerģijas ražošanai nosacījumos sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "KER – Klimata un enerģijas risinājumi"

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Komisija) 2010.gada 6.oktobrī ir saņēmusi un izvērtējusi sabiedrības ar ierobežotu atbildību "KER – Klimata un enerģijas risinājumi", vienotais reģistrācijas numurs: 40103168074, juridiskā adrese: Kalna iela 9, Jaunpagasts, Virbu pagasts, Talsu novads, LV–3292, (turpmāk – SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi") 2010.gada 4.oktobra iesniegumu ar lūgumu veikt grozījumus licencē Nr.89 siltumenerģijas ražošanai.

Komisija konstatē:

1. Liepājas pilsētas sabiedrisko pakalpojumu regulators 2008.gada 24.novembrī izsniedza SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi" licenci Nr.89 siltumenerģijas ražošanai (turpmāk – licence Nr.89).

2. SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi" lūdz veikt grozījumus licencē Nr.89 saistībā ar licences darbības zonas paplašināšanu.

3. SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi" pilnvarotais pārstāvis Komisijas padomes sēdē uzturēja lūgumu veikt grozījumus licences Nr.89 nosacījumos.

Komisija secina:

1. Komisija ir saņēmusi visus Ministru kabineta 2005.gada 30.augusta noteikumos Nr.664 "Sabiedrisko pakalpojumu licencēšanas noteikumi" noteiktos dokumentus licences Nr.89 nosacījumu grozīšanai.

2. SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi" ir iesniegusi Komisijai pamatotu ierosinājumu grozīt licences Nr.89 nosacījumus.

3. Kopš licences Nr.89 izsniegšanas ir stājušies spēkā grozījumi normatīvajos aktos, kas attiecas uz regulējamo sabiedrisko pakalpojumu veidu.

Pamatojoties uz likuma "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” 9.panta pirmās daļas 4.punktu un otro daļu, 10.panta pirmo daļu, 18.panta otrās daļas 1. un 3.punktu un ceturto daļu, 25.panta pirmo daļu, Administratīvā procesa likuma 55.panta 1.punktu un 63.panta pirmās daļas 1.punktu, kā arī saskaņā ar Ministru kabineta 2009.gada 27.oktobra noteikumu Nr.1227 "Noteikumi par regulējamiem sabiedrisko pakalpojumu veidiem" 3.1.apakšpunktu

padome nolemj:

1. Izdarīt SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi" izsniegtajā licencē Nr.89 grozījumus, izsakot licences nosacījumus jaunā redakcijā (pielikumā).

2. Izsniegt SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi" licenci Nr.E21026 siltumenerģijas ražošanai ar tajā izdarītajiem grozījumiem pēc licences Nr.89 oriģināla nodošanas Komisijā.

3. Noteikt licences darbības zonu – "Spirta rūpnīcas katlumāja", Virbu pagastā, Talsu novadā un "Iecavas spirta dedzinātava", Baldones ielā 2, Iecavā, Iecavas novadā.

4. Lēmuma 1.punktā noteiktie grozījumi stājas spēkā 2010.gada 3.novembrī.

SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi", sniedzot licencē noteikto sabiedrisko pakalpojumu, ievēro visus Latvijas Republikā spēkā esošos tiesību aktus. Par tiesību aktos noteikto prasību pārkāpšanu Komisija SIA "KER – Klimata un enerģijas risinājumi" sauc pie atbildības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Šo administratīvo aktu var pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā viena mēneša laikā no dienas, kad ieinteresētā persona uzzina vai tai vajadzēja uzzināt par pieņemto administratīvo aktu.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!