Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Zemkopības ministrija: Par ES atbalstu investīcijām zivsaimniecības uzņēmumos. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 2.11.2010., Nr. 173 https://www.vestnesis.lv/ta/id/220483

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts sekretāru sanāksmē: 2010.gada 28.oktobrī

Vēl šajā numurā

02.11.2010., Nr. 173

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Zemkopības ministrija: Par ES atbalstu investīcijām zivsaimniecības uzņēmumos

26.novembrī Lauku atbalsta dienests (LAD) sāks projektu iesniegumu pieņemšanu atbalstam zivsaimniecībā Rīcības programmas Eiropas Zivsaimniecības fonda atbalsta ieviešanai Latvijā 2007.–2013.gadam pasākuma “Kopīgas rīcības pasākumi” aktivitātē “Investīcijas ražošanas, pārstrādes vai mārketinga iekārtās un infrastruktūrā” un pasākumā “Investīcijas zvejas ostās un zivju izkraušanas vietās”. Projektu iesniegumu pieņemšana šajos pasākumos beigsies 27.decembrī.

Pasākuma “Kopīgas rīcības pasākumi” aktivitātē “Investīcijas ražošanas, pārstrādes vai mārketinga iekārtās un infrastruktūrā” atvērtajā projektu iesniegumu pieņemšanas kārtā pieejams publiskais finansējums 2 miljoni latu.

Pasākuma mērķis ir atbalstīt investīcijas ražošanas, pārstrādes vai mārketinga iekārtās un infrastruktūrā. Šis atbalsts ir pieejams plašākam zivsaimniecības nozares pārstāvju lokam, salīdzinot ar pasākumiem, ko parasti savu interešu īstenošanai veic komersanti. Uz atbalstu pasākuma ietvaros var pretendēt biedrība, kas vismaz gadu pirms projekta iesnieguma iesniegšanas reģistrēta saskaņā ar Biedrību un nodibinājumu likumu un kurā ne mazāk kā piecu biedru komercdarbības joma ir zvejniecība, akvakultūra vai zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu pārstrāde un konservēšana. Tāpat atbalstam var pieteikties vietējā pašvaldība vai valsts iestāde.

Projektu iesniegumi pasākumā gatavojami saskaņā ar 2009.gada 14.jūlija Ministru kabineta (MK) noteikumiem Nr.783 “Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu lauku un zivsaimniecības attīstībai” un 2008.gada 11.novembra MK noteikumiem Nr.937 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība zivsaimniecības attīstībai atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā aktivitātei “Investīcijas ražošanas, pārstrādes vai mārketinga iekārtās un infrastruktūrā””.

Kārtā iesniegto projektu iesniegumu projektu īstenošanas beigu datums noteikts divu gadu laikā no LAD lēmuma par projekta apstiprināšanu stāšanās spēkā.

Projekta iesniegumi jāiesniedz LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs pēc projekta īstenošanas adreses.

Savukārt pasākuma “Investīcijas zvejas ostās un zivju izkraušanas vietās” atvērtajā projektu iesniegumu pieņemšanas kārtā pieejams publiskais finansējums trīs miljoni latu.

Pasākuma mērķis ir uzlabot zvejas produktu izkraušanai un uzglabā­šanai nepieciešamo infrastruktūru ostās, kā arī nodrošināt kvalitatīvus ostas pakalpojumus zvejniekiem. Uz atbalstu pasākuma ietvaros var pretendēt biedrība, kas reģistrēta saskaņā ar Biedrību un nodibinājumu likumu, kurā ne mazāk kā piecu biedru komercdarbības joma galvenokārt ir zvejniecība vai ar to saistītie pakalpojumi. Tāpat atbalstam var pieteikties pašvaldība, kā arī valsts vai pašvaldības atvasināta publiska juridiskā persona.

Projektu iesniegumi pasākumā gatavojami saskaņā ar 2009.gada 14.jūlija MK noteikumiem Nr.783 “Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu lauku un zivsaimniecības attīstībai” un 2008.gada 26.maija MK noteikumiem Nr.371 “Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu zivsaimniecības attīstībai atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā pasākumam “Investīcijas zvejas ostās un zivju izkraušanas vietās””.

Projektu jāīsteno divu gadu laikā no LAD lēmuma par projekta apstiprināšanu stāšanās spēkā brīža.

Projekta iesniegumi jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs pēc projekta īstenošanas adreses.

Ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!