Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Saeimas priekšsēdētājs
Oficiālajā izdevumā publicē Saeimas priekšsēdētāja paziņojumus par Valsts prezidenta vietas izpildīšanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas priekšsēdētāja 1998. gada 12. novembra paziņojums "Saeimas priekšsēdētāja paziņojumi". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 20.11.1998., Nr. 347/348 (1408/1409) https://www.vestnesis.lv/ta/id/218597

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Vakar Saeimas 1998. gada 19. novembra sēdes darba kārtība

Vēl šajā numurā

20.11.1998., Nr. 347/348 (1408/1409)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeimas priekšsēdētājs

Veids: paziņojums

Pieņemts: 12.11.1998.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Saeimas priekšsēdētāja paziņojums

Daru zināmu, ka Saeima šā gada 12.novembra sēdē ievēlējusi deputāti Silviju Dreimani Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā.

Rīgā 1998.gada 12.novembrī Saeimas priekšsēdētājs J.Straume

 

Saeimas priekšsēdētāja paziņojums

Daru zināmu, ka Saeima šā gada 12.novembra sēdē ievēlējusi Saeimas komisijas šādā sastāvā:

1. Ārlietu komisija

Indulis Bērziņš — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Valdis Birkavs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Gundars Bojārs — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Edvīns Inkēns — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jānis Jurkāns — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Aleksandrs Kiršteins — Tautas partijas frakcija (TP),

Guntars Krasts — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Rišards Labanovskis — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Vaira Paegle — Tautas partijas frakcija (TP),

Rihards Pīks — Tautas partijas frakcija (TP),

Juris Sinka — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Igors Solovjovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Ainārs Šlesers —Jaunās partijas frakcija (JP);

2. Budžeta un finansu (nodokļu) komisija

Gundars Bērziņš — Tautas partijas frakcija (TP),

Leons Bojārs — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Ivars Godmanis — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Imants Kalniņš — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Aigars Kalvītis — Tautas partijas frakcija (TP),

Jānis Lāčplēsis — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Aija Poča — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jēkabs Sproģis — Tautas partijas frakcija (TP),

Jānis Straume — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Ingrīda Ūdre —Jaunās partijas frakcija (JP)

Jānis Urbanovičs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Māris Vītols — Tautas partijas frakcija (TP),

Robets Zīle — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK);

3. Juridiskā komisija

Imants Burvis — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Silvija Dreimane —Jaunās partijas frakcija (JP)

Māris Grīnblats — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Kristiāna Lībane — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Linards Muciņš — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Vineta Muižniece — Tautas partijas frakcija (TP),

Dzintars Rasnačs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Boriss Rastopirkins — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Mareks Segliņš — Tautas partijas frakcija (TP),

Juris Sokolovskis — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP);

4. Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Boriss Cilevičs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Vanda Kezika — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Viola Lāzo — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Jānis Leja — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Miroslavs Mitrofanovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Arnis Razminovičs — Tautas partijas frakcija (TP),

Antons Seiksts — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Pēteris Tabūns — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK).

5. Izglītības, zinātnes un kultūras komisija

Dzintars Ābiķis — Tautas partijas frakcija (TP),

Aleksandrs Bartaševičs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Helēna Demakova — Tautas partijas frakcija (TP),

Jānis Esta — Tautas partijas frakcija (TP),

Jānis Gaigals — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Silva Golde — Tautas partijas frakcija (TP),

Raimonds Pauls —Jaunās partijas frakcija (JP),

Karina Pētersone — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jakovs Pliners — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Aida Prēdele — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Osvalds Zvejsalnieks — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA);

6. Aizsardzības un iekšlietu komisija

Jānis Ādamsons — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Martijans Bekasovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Jānis Čevers — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Juris Dalbiņš — Tautas partijas frakcija (TP),

Juris Dobelis — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Oskars Grīgs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Ģirts Valdis Kristovskis — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Vilis Krištopans — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Romāns Mežeckis —Jaunās partijas frakcija (JP),

Andrejs Panteļējevs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jāzeps Šņepsts — Tautas partijas frakcija (TP);

7. Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija

Jānis Bunkšs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Guntis Dambergs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Aleksandrs Golubovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Kārlis Greiškalns — Tautas partijas frakcija (TP),

Dzintars Kudums — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Jānis Lagzdiņš — Tautas partijas frakcija (TP),

Kaspars Riekstiņš — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Jevgēnija Stalidzāne —Jaunās partijas frakcija (JP),

Jānis Škapars — Tautas partijas frakcija (TP);

8. Tautsaimniecības, agrārās vides

un reģionālās politikas komisija

Aivars Boja — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Anatolijs Gorbunovs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Arnis Kalniņš — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Kārlis Leiškalns — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Modris Lujāns — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Pāvels Maksimovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Anna Seile — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Atis Slakteris — Tautas partijas frakcija (TP),

Leonards Stašs — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Imants Stirāns —Jaunās partijas frakcija (JP),

Andris Šķēle — Tautas partijas frakcija (TP),

Oļegs Tolmačovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Aivars Tiesnesis — Tautas partijas frakcija (TP);

9. Sociālo un darba lietu komisija

Egils Baldzēns — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Aija Barča — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Andris Bērziņš —Jaunās partijas frakcija (JP),

Oļegs Deņisovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Valdis Ģīlis — Tautas partijas frakcija (TP),

Roberts Jurdžs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Andrejs Klementjevs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Vladimirs Makarovs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Andrejs Požarnovs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Romualds Ražuks — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Anta Rugāte — Tautas partijas frakcija (TP),

Helēna Soldatjonoka — "Latvijas ceļa" frakcija (LC);

10. Mandātu un iesniegumu komisija

Martijans Bekasovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Imants Kalniņš — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Linards Muciņš — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Vineta Muižniece — Tautas partijas frakcija (TP),

Ainārs Šlesers —Jaunās partijas frakcija (JP),

Osvalds Zvejsalnieks — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA);

11. Pieprasījumu komisija

Dzintars Ābiķis — Tautas partijas frakcija (TP),

Gundars Bērziņš — Tautas partijas frakcija (TP),

Aivars Boja — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jānis Bunkšs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Oļegs Deņisovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Kārlis Greiškalns — Tautas partijas frakcija (TP),

Jānis Leja — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Miroslavs Mitrofanovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Dzintars Rasnačs — "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK frakcija,

Kaspars Riekstiņš — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Antons Seiksts — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Helēna Soldatjonoka — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jevgēnija Stalidzāne —Jaunās partijas frakcija (JP),

Pēteris Tabūns — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Aivars Tiesnesis — Tautas partijas frakcija (TP);

12. Revīzijas komisija

Aleksandrs Bartaševičs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Imants Burvis — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Jānis Gaigals — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Valdis Ģīlis — Tautas partijas frakcija (TP),

Aigars Kalvītis — Tautas partijas frakcija (TP),

Vanda Kezika — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Aija Poča — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Anna Seile — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Jēkabs Sproģis — Tautas partijas frakcija (TP),

Leonards Stašs — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Ingrīda Ūdre —Jaunās partijas frakcija (JP);

13. Saimnieciskā komisija

Leons Bojārs — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Juris Dobelis — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Silva Golde — Tautas partijas frakcija (TP),

Anatolijs Gorbunovs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Arnis Kalniņš — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Dzintars Kudums — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Kārlis Leiškalns — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Modris Lujāns — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Vladimirs Makarovs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Arnis Razminovičs — Tautas partijas frakcija (TP),

Romualds Ražuks — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Mareks Segliņš — Tautas partijas frakcija (TP),

Imants Stirāns —Jaunās partijas frakcija (JP)

Oļegs Tolmačovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Māris Vītols — Tautas partijas frakcija (TP);

14. Nacionālās drošības komisija

Jānis Ādamsons — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Jānis Čevers — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Juris Dalbiņš — Tautas partijas frakcija (TP),

Ivars Godmanis — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Oskars Grīgs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Roberts Jurdžs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Andrejs Kļementjevs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Guntars Krasts — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Vilis Krištopans — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Romāns Mežeckis —Jaunās partijas frakcija (JP),

Andrejs Panteļējevs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jakovs Pliners — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Boriss Rastopirkins — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Atis Slakteris — Tautas partijas frakcija (TP),

Andris Šķēle — Tautas partijas frakcija (TP),

Jāzeps Šņepsts — Tautas partijas frakcija (TP);

15. Pilsonības likuma izpildes komisija

Aija Barča — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Guntis Dambergs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jānis Esta — Tautas partijas frakcija (TP),

Aleksandrs Golubovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Rišards Labanovskis — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Jānis Lāčplēsis — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Jānis Lagzdiņš — Tautas partijas frakcija (TP),

Aida Prēdele — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Anta Rugāte — Tautas partijas frakcija (TP),

Jānis Škapars — Tautas partijas frakcija (TP);

16. Eiropas lietu komisija

Egils Baldzēns — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Andris Bērziņš —Jaunās partijas frakcija (JP),

Valdis Birkavs — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Gundars Bojārs — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Boriss Cilevičs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Helēna Demakova — Tautas partijas frakcija (TP),

Edvīns Inkēns — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Aleksandrs Kiršteins — Tautas partijas frakcija (TP),

Ģirts Valdis Kristovskis — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Viola Lāzo — Latvijas Sociāldemokrātu apvienības frakcija (LSDA),

Kristiāna Lībane — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Vaira Paegle — Tautas partijas frakcija (TP),

Karina Pētersone — "Latvijas ceļa" frakcija (LC),

Rihards Pīks — Tautas partijas frakcija (TP),

Andrejs Požarnovs — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Juris Sinka — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK),

Juris Sokolovskis — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Igors Solovjovs — Tautas saskaņas partijas frakcija (TSP),

Roberts Zīle — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK frakcija (TB/LNNK).

Rīgā 1998.gada 12.novembrī Saeimas priekšsēdētājs J.Straume

 

 

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!