Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 22. janvāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 24.01.2001., Nr. 13 https://www.vestnesis.lv/ta/id/2160

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Nacionālās programmas "Kultūra" apakšprogramma "Filmu nozare"

Vēl šajā numurā

24.01.2001., Nr. 13

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 22. janvāra sēdē

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par zivju izkraušanas kontroli un zivju tirdzniecības un transporta objektu, noliktavu un ražošanas telpu pārbaudi" . Tie noteiks kārtību, kādā Vides valsts inspekcijas, Jūras vides pārvaldes un reģionālo vides pārvalžu valsts inspektori atbilstoši savai kompetencei veiks zivju tirdzniecības , transporta objektu, noliktavu un ražošanas telpu pārbaudi.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Makšķerēšanas noteikumi" . Noteikumi noteiks kārtību, kādā fiziskās personas var nodarboties ar amatierzveju — makšķerēšanu, kā arī ar zemūdens medībām, vēžu un citu ūdens bezmugurkaulnieku ieguvi rekreācijas, sporta vai pašpatēriņa nolūkā. Noteikumu projektā uzskaitīti atļautie makšķerēšanas rīki un veidi.

Akceptēts noteikumu projekts "Par izdevumiem, kas saistīti ar delegāciju un atsevišķu personu uzņemšanu un amatpersonu vizītēm" . Tie noteiks kārtību, kādā valsts budžeta finansētās iestādes plāno, uzskaita un noraksta izdevumus, kas saistīti ar delegāciju un atsevišķu personu uzņemšanu un amatpersonu vizītēm.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Metroloģiskās prasības fasētajām precēm" . Tie noteiks būtiskās metroloģiskās prasības un kontroles kārtību Latvijā izplatāmajām fasētajām precēm, fasētām nemainīgos, noteiktos nominālos daudzumos, kuri atbilst ražotāja iepriekšējām vērtībām, ir izteikti masas vai tilpuma vienībā un ir ne mazāki par 5 g vai 5 ml un ne lielāki par 10 kg vai 10 l.

Akceptēts noteikumu projekts "Metroloģiskās prasības un kontroles metodes pudelēm, ko izmanto kā mērtraukus" . Paredzams, ka noteikumi stāsies spēkā 2002.gada 1.janvārī.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Fasēto preču nominālā daudzuma un to iepakojuma nominālā tilpuma standartvērtību saraksts" . Paredzams, ka noteikumi stāsies spēkā 2002.gada 1.janvārī.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par valsts īpašuma objektu privatizācijā gūto ienākumu izlietošanu 2001.gadā" . Tas paredz uzdot Privatizācijas aģentūrai no valsts un pašvaldību īpašumu objektu privatizācijā gūto ieņēmumu atskaitījumiem nodrošināt 2001.gadā Ministru kabineta noteikto tautsaimniecības attīstību veicinošu pasākumu finansēšanu 1 411 300 latu vērtībā.

Akceptēts likumprojekts "Par Hāgas 1980.gada 25.oktobra Konvenciju par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem" .

Komiteja akceptēja koncepcijas nodokļu un valsts sociālās apdrošināšanas iemaksu atvieglojumu sistēmai kuģošanas sektorā projektu .

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Papildprotokolu 1993.gada 5.aprīlī parakstītajam Līgumam starp Latvijas Republiku un Vācijas Federatīvo Republiku par gaisa satiksmi" .

Akceptēts rīkojuma projekts "Par valsts valodas prasmes pārbaudes sistēmas institucionālo maiņu" . Rīkojuma projekts paredz nodot valsts valodas prasmes pārbaudes funkciju ar tās izpildei nepieciešamo finansējumu no Tieslietu ministrijas Valsts valodas centra Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības satura un eksaminācijas centram. Akceptēti grozījumu projekti Ministru kabineta 2000.gada 22.augusta noteikumos Nr.296 "Noteikumi par profesionālo un amata pienākumu veikšanai nepieciešamo valsts valodas zināšanu apjomu un valodas prasmes pārbaudes kārtību" un Ministru kabineta 2000.gada 22.septembra noteikumos Nr.293 "Valsts valodas centra nolikums".

Komiteja akceptēja noteikumu projektus "Labturības prasības teļu turēšanai" un "Labturības prasības cūku turēšanai" .

Akceptēts noteikumu projekts "Higiēnas prasības maltas gaļas un gaļas izstrādājumu ražošanai un izplatīšanai" .

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par TARIC klasifikatoru" .

Komiteja akceptēja instrukcijas projektu "Ierēdņa darbības un tās rezultātu novērtēšanas kārtība" . Instrukcija noteiks ierēdņa darbības un tās rezultātu novērtēšanas kārtību un pretendentu un ierēdņu vērtēšanas komisijas izveidošanas kārtību ierēdņa darbības un tās rezultātu novērtēšanai valsts iestādē.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!