Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2010. gada 30. augusta lēmums Nr. 50 "Par instrukcijas apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.09.2010., Nr. 138 https://www.vestnesis.lv/ta/id/215940

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr.51

Par instrukcijas apstiprināšanu

Vēl šajā numurā

01.09.2010., Nr. 138

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: lēmums

Numurs: 50

Pieņemts: 30.08.2010.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr.50

Rīgā 2010.gada 30.augustā

Par instrukcijas apstiprināšanu

Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

Apstiprināt instrukciju “Vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju darbības finansēšana Saeimas vēlēšanu sarīkošanā”.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs V.Veinbergs 

APSTIPRINĀTA
ar Centrālās vēlēšanu komisijas
2010.gada 30.augusta lēmumu Nr.50

Instrukcija
"Vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju darbības finansēšana Saeimas vēlēšanu sarīkošanā"

I. Vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju darbības finansēšana Latvijas Republikā

1.1. Centrālā vēlēšanu komisija nosaka finansējumu Saeimas vēlēšanu sagatavošanai un sarīkošanai republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijām.

1.2. Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji rīkojas ar attiecīgajai komisijai piešķirtajiem finanšu līdzekļiem.

1.3. Republikas pilsētu vēlēšanu komisijas ar piešķirto finansējumu nodrošina republikas pilsētas vēlēšanu komisijas un attiecīgo vēlēšanu iecirkņu komisiju darbību Saeimas vēlēšanās.

1.4. Novadu vēlēšanu komisijas ar piešķirto finansējumu nodrošina novada vēlēšanu komisijas un attiecīgo vēlēšanu iecirkņu komisiju darbību Saeimas vēlēšanās.

1.5. Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji noslēdz līgumu ar bilancspējīgu grāmatvedi par grāmatvedības uzskaiti un finanšu pārskatu sagatavošanu.

1.6. Grāmatvedības uzskaiti republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijās veic kārtībā, kāda noteikta Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja 2010.gada 24.augusta rīkojumā Nr.31 apstiprinātajā instrukcijā “Par grāmatvedības uzskaiti vēlēšanu komisijās 2010.gadā”.

1.7. Darba samaksu vēlēšanu komisiju locekļiem aprēķina saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas noteiktajām stundas tarifa likmēm. Darba samaksu vēlēšanu nodrošināšanai pieaicinātajām personām aprēķina saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja 2010.gada 5.augusta rīkojumā Nr.30 apstiprināto “Pašvaldību vēlēšanu komisijās pieaicināto personu darba samaksas instrukciju”.

1.8. Republikas pilsētas vēlēšanu komisijas grāmatvedībā aprēķina un izmaksā darba samaksu republikas pilsētas vēlēšanu komisijas un republikas pilsētas vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļiem un pieaicinātajām personām.

1.9. Novada vēlēšanu komisijas grāmatvedībā aprēķina un izmaksā darba samaksu novada vēlēšanu komisijas un novada vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļiem un pieaicinātajām personām.

1.10. Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijas savā teritorijā izveidotās vēlēšanu iecirkņu komisijas ar darbības nodrošināšanai nepieciešamajiem materiāliem un pakalpojumiem var nodrošināt, centralizēti iepērkot un sadalot materiālus un apmaksājot rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem. Atsevišķos gadījumos pieļaujama naudas līdzekļu izsniegšana avansā ar republikas pilsētas vai novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja rīkojumu pilnvarotām avansu norēķinu personām, kuras pēc tam norēķinās, iesniedzot izdevumus apliecinošus dokumentus.

1.11. Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijas 1.6.punktā minētajā instrukcijā norādītajos termiņos un kārtībā iesniedz Centrālajā vēlēšanu komisijā mēneša, ceturkšņa un gada finanšu pārskatus.

1.12. Pēc Saeimas vēlēšanām un finanšu darbības pabeigšanas grāmatvedības dokumentus sakārto, apraksta un nodod Centrālās vēlēšanu komisijas Finanšu nodaļā 1.6.punktā minētajā instrukcijā norādītajos termiņos un kārtībā.

1.13. Centrālā vēlēšanu komisija noslēdz līgumu ar zvērinātu revidentu par republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju iesniegto grāmatvedības dokumentu pārbaudi.

II. Ārvalstīs izveidoto vēlēšanu iecirkņu komisiju darbības finansēšana

1.14. Centrālā vēlēšanu komisija, pamatojoties uz katra ārvalstī izveidotā vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja sagatavoto tāmi, nosaka finansējumu vēlēšanu sagatavošanai un sarīkošanai ārvalstī izveidotajai vēlēšanu iecirkņu komisijai.

1.15. Vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs nodrošina vēlēšanu sarīkošanu Centrālās vēlēšanu komisijas apstiprinātā finansējuma ietvaros.

1.16. Pēc vēlēšanām vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs mēneša laikā iesniedz Centrālajai vēlēšanu komisijai norēķinu par piešķirto finanšu līdzekļu izlietojumu, pievienojot apstiprinātas attaisnojuma dokumentu kopijas.

1.17. Grāmatvedības uzskaiti par līdzekļu izlietojumu ārvalstīs izveidotajos vēlēšanu iecirkņos  kārto Centrālās vēlēšanu komisijas Finanšu nodaļa.

1.18. Centrālās vēlēšanu komisijas Finanšu nodaļa saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas noteiktajām stundas tarifa likmēm un ārvalstīs izveidoto vēlēšanu iecirkņu komisiju iesniegtajiem darba laika uzskaites dokumentiem aprēķina un izmaksā darba samaksu vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļiem.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs V.Veinbergs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!