• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2010. gada 10. augusta noteikumi Nr. 750 "Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 27.maija noteikumos Nr.275 "Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu samaksas kārtība un kārtība, kādā pakalpojuma izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 13.08.2010., Nr. 128 https://www.vestnesis.lv/ta/id/214923

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.751

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 31.marta noteikumos Nr.279 "Noteikumi par kārtību, kādā personas saņem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus sociālās rehabilitācijas institūcijās, un prasībām sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniedzējiem"

Vēl šajā numurā

13.08.2010., Nr. 128

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 750

Pieņemts: 10.08.2010.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.750

Rīgā 2010.gada 10.augustā (prot. Nr.41 29.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 27.maija noteikumos Nr.275 "Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu samaksas kārtība un kārtība, kādā pakalpojuma izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta"

Izdoti saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un
sociālās palīdzības likuma 8.panta ceturto un piekto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2003.gada 27.maija noteikumos Nr.275 "Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu samaksas kārtība un kārtība, kādā pakalpojuma izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 81., 157.nr.; 2006, 12.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 8.punktu šādā redakcijā:

"8. Ja klients par pakalpojumu ilgstošas aprūpes institūcijā maksā no valsts pensijas, ieskaitot piemaksu pie pensijas (turpmāk – pensija), vai valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta (turpmāk – pabalsts), viņš Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā (turpmāk – aģentūra) iesniedz rakstisku iesniegumu par pensijas vai pabalsta pārskaitīšanu ilgstošas aprūpes institūcijas pamatbudžeta kontā. Ilgstošas aprūpes institūcija pēc samaksas par pakalpojumu nodrošina, lai klientam tiktu izmaksāta starpība starp pensijas vai pabalsta apmēru un samaksas par pakalpojumu apmēru Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 29.panta otrajā daļā noteiktajā apmērā."

2. Papildināt noteikumus ar 8.1 punktu šādā redakcijā:

"8.1 Ja klients pilnībā vai daļēji maksā par pakalpojumu ilgstošas aprūpes institūcijā no citiem ienākumiem, nevis no pensijas vai pabalsta, naudas summa, kas paliek viņa rīcībā pēc samaksas par pakalpojumu, nedrīkst būt mazāka par Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 29.panta otrajā daļā noteikto apmēru."

3. Izteikt 9.punktu šādā redakcijā:

"9. Ja par pakalpojumu ilgstošas aprūpes institūcijā maksā šo noteikumu 8.punktā noteiktajā kārtībā, pakalpojuma sniedzēja pienākums ir informēt aģentūru par izmaiņām, kas saistītas ar pensijas vai pabalsta izmaksu."

4. Svītrot 10.punktu.

5. Papildināt noteikumus ar 12.punktu šādā redakcijā:

"12. Ja klients prombūtnes dēļ īslaicīgi nesaņem pakalpojumu ilgstošas aprūpes institūcijā, bet pakalpojuma sniegšana viņam nav pārtraukta, ilgstošas aprūpes institūcija samaksu par pakalpojumu samazina par ēdināšanas izdevumu apmēru, izņemot Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 29.panta pirmās daļas 3. un 4.punktā paredzētos gadījumus."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Labklājības ministrs U.Augulis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!