Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2010. gada 20. jūlija noteikumi Nr. 656 "Noteikumi par valsts nodevu par stratēģiskas nozīmes preču eksperta izziņas, galīgā izlietojuma apliecinājuma, importa sertifikāta, piegādes kontroles sertifikāta un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licences izsniegšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 30.07.2010., Nr. 120 https://www.vestnesis.lv/ta/id/214186

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.665

Grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 13.oktobra noteikumos Nr.846 "Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu zivsaimniecības attīstībai pasākumam "Jaunu noieta tirgu sekmēšana un reklāmas kampaņas""

Vēl šajā numurā

30.07.2010., Nr. 120

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 656

Pieņemts: 20.07.2010.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.656

Rīgā 2010.gada 20.jūlijā (prot. Nr.37 38.§)

Noteikumi par valsts nodevu par stratēģiskas nozīmes preču eksperta izziņas, galīgā izlietojuma apliecinājuma, importa sertifikāta, piegādes kontroles sertifikāta un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licences izsniegšanu

Izdoti saskaņā ar Stratēģiskas nozīmes preču aprites likuma 7.panta ceturto daļu

1. Noteikumi nosaka valsts nodevas apmēru par stratēģiskas nozīmes preču eksperta izziņas, galīgā izlietojuma apliecinājuma, importa sertifikāta, piegādes kontroles sertifikāta un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licences izsniegšanu, kā arī valsts nodevas samaksas kārtību.

2. Valsts nodevu maksā šādā apmērā:

2.1. par stratēģiskas nozīmes preču eksperta izziņas izsniegšanu – 5 lati;

2.2. par galīgā izlietojuma apliecinājuma izsniegšanu – 15 latu;

2.3. par importa sertifikāta sagatavošanu un izsniegšanu – 15 latu;

2.4. par piegādes kontroles sertifikāta izsniegšanu – 20 latu;

2.5. par stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa licences (vienam preču sūtījumam) un vispārējās eksporta licences izsniegšanu:

2.5.1. precēm, kuru vērtība ir līdz vienam tūkstotim latu, – 5 lati;

2.5.2. precēm, kuru vērtība pārsniedz vienu tūkstoti latu, – 2,5 % no preces vērtības, bet ne vairāk kā 500 latu;

2.6. par stratēģiskas nozīmes preču tranzīta licences (vienam preču sūtījumam) vai vispārējās stratēģiskas nozīmes preču tranzīta licences izsniegšanu – 80 latu;

2.7. par stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licences izsniegšanu ar atzīmi par tās derīguma termiņa pagarinājumu – 5 lati.

3. Valsts nodevu stratēģiskas nozīmes preču aprites subjekts samaksā pirms stratēģiskas nozīmes preču eksperta izziņas, galīgā izlietojuma apliecinājuma, importa sertifikāta, piegādes kontroles sertifikāta un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licences pieteikuma iesniegšanas Stratēģiskas nozīmes preču kontroles komitejā. Valsts nodevu ieskaita valsts pamatbudžetā. Maksājumus valsts budžetā veic ar tādas maksājumu iestādes starpniecību, kurai ir tiesības sniegt maksājumu pakalpojumus Maksājumu pakalpojumu likuma izpratnē.

4. Ja tiek pieņemts lēmums par atteikumu izsniegt stratēģiskas nozīmes preču eksperta izziņu, galīgā izlietojuma apliecinājumu, importa sertifikātu, piegādes kontroles sertifikātu un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licenci, valsts nodevu neatmaksā.

Ministru prezidenta vietā – satiksmes ministrs K.Gerhards

Ārlietu ministrs A.Ronis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!