Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Paziņojumi kreditoriem, maksātnespējas, bankroti. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 28.07.2010., Nr. 118 https://www.vestnesis.lv/ta/id/214066

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

Vēl šajā numurā

28.07.2010., Nr. 118

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Paziņojumi kreditoriem, maksātnespējas, bankroti

Paziņojums par pamatkapitāla samazināšanu

Sakarā ar sabiedrības ar ierobežotu atbildību „BALTFLEX”, reģ.nr.44103032871, darbības principu izmaiņu, kas vērsta uz pamatkapitāla samazināšanu, nav nepieciešams tik liels pamatkapitāls, kāds šobrīd ir Sabiedrībai. Sabiedrības pamatkapitāls tiek samazināts saskaņā ar Sabiedrības dalībnieku sapulces (protokols nr.1) lēmumu, ar mērķi atbrīvot nevajadzīgi saistītos līdzekļus. Pamatkapitāls tiek samazināts no 137 000 LVL uz 37 000 LVL, dzēšot 5000 (pieci tūkstoši) kapitāla daļas 100 000 (viens simts tūkstošu) LVL vērtībā. Kreditori prasījumus vai citas varbūtējas pretenzijas pret Sabiedrību, kuras var būt saistītas ar pamatkapitāla samazināšanu, var pieteikt 1 (viena) mēneša laikā Sabiedrības juridiskajā adresē Cēsīs, Piebalgas ielā 95, LV-4101, no sludinājuma publicēšanas dienas. Pēc minētā termiņa beigām kreditoru prasības vai citas pretenzijas, kas saistītas ar Sabiedrības pamatkapitāla samazināšanu, netiks pieņemtas.


Paziņojums par reorganizāciju

Saskaņā ar Komerclikuma 345.(2) pantu ar šo paziņojam, ka akciju sabiedrība „BTB TRANZĪTS” (reģ.nr.40003363231, juridiska adrese: Maskavas ielā 450 N, Rīgā, LV-1063, ir pieņēmusi lēmumu par reorganizāciju, t.i., akciju sabiedrības BTB TRANZĪTS” pārveidošanu par sabiedrību ar ierobežotu atbildību „BTB TRANZĪTS ”.

Pārveidošanas rezultātā” visas a/s „BTB TRANZĪTS” tiesības un saistības pāries SIA „BTB TRANZĪTS”.

Kreditori savas prasības var pieteikt Maskavas ielā 450 N, Rīgā, LV-1063, Latvijā, viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!