• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2000. gada 29. februāra noteikumi Nr. 77 "Kārtība, kādā izpildāma muitas procedūra - atpakaļizvešana (reeksports)". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 2.03.2000., Nr. 71/72 https://www.vestnesis.lv/ta/id/2091

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.78

Stikla izstrādājumu marķēšanas noteikumi

Vēl šajā numurā

02.03.2000., Nr. 71/72

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 77

Pieņemts: 29.02.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 77

Rīgā 2000.gada 29.februārī (prot. Nr. 10, 4.§)

Kārtība, kādā izpildāma muitas procedūra — atpakaļizvešana (reeksports)

Izdoti saskaņā ar Muitas likuma 24.panta otro daļu

 

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā izpildāma muitas procedūra — atpakaļizvešana (reeksports) (turpmāk — atpakaļizvešana (reeksports)).

2. Atpakaļizvešana (reeksports) piemērojama precēm, kuras ievestas Latvijas Republikas muitas teritorijā, bet nav ieguvušas Latvijas preces statusu.

3. Piesakot preces atpakaļizvešanai (reeksportam), tām noformē muitas deklarāciju. Muitas iestāde atpakaļ izvedamajām (reeksportējamajām) precēm var piemērot vienkāršoto deklarēšanas kārtību.

4. Preču atpakaļizvedējs (reeksportētājs) ir persona, kas piesaka vai kuras vārdā preces tiek pieteiktas atpakaļizvešanai (reeksportam).

5. Preču atpakaļizvešanu (reeksportu), ja to paredz muitas procedūra, kura piemērota ārvalstu precēm pirms atpakaļizvešanas (reeksporta), var veikt arī cita persona, nevis tā persona, kura preces ir ievedusi Latvijas Republikas muitas teritorijā.

6. Preces atpakaļ izvedamas (reeksportējamas) nemainītā veidā, izņemot to dabisko nolietojumu vai arī zudumus, kas radušies, preces pārvadājot vai uzglabājot.

7. Atpakaļizvešanu (reeksportu) noformē muitas iestāde, kuras kontrolē ir atpakaļ izvedamās preces. Ja preču atpakaļizvešana (reeksports) nav iepriekš paredzēta, šo muitas procedūru noformē muitas iestāde, kuras teritorijā ir reģistrēts preču atpakaļizvedējs (reeksportētājs), un par to paziņo muitas iestādei, kuras kontrolē preces ir bijušas.

8. Vienā muitas deklarācijā norādītās preces atpakaļ izvest (reeksportēt) var vienā vai vairākās kravās.

9. Preces atpakaļ izvest (reeksportēt) var caur jebkuru muitas kontroles punktu pēc preču atpakaļizvedēja (reeksportētāja) izvēles.

10. No atpakaļizvešanas (reeksporta) uzsākšanas līdz muitas iestādes apstiprinājuma par preču atpakaļizvešanu (reeksportu) saņemšanai precēm piemēro muitas galvojumu.

11. Noteikumi stājas spēkā ar 2000.gada 1.maiju.  

Ministru prezidents A.Šķēle

Finansu ministrs E.Krastiņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!