Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2010. gada 13. aprīļa noteikumi Nr. 350 "Kārtība, kādā dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumu sniedzējs paziņo par komercdarbības uzsākšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 16.04.2010., Nr. 61 https://www.vestnesis.lv/ta/id/208155-kartiba-kada-dezinfekcijas-dezinsekcijas-un-deratizacijas-pakalpojumu-sniedzejs-pazino-par-komercdarbibas-uzsaksanu

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.351

Grozījums Ministru kabineta 2006.gada 19.decembra noteikumos Nr.1055 "Noteikumi par valsts nodevu par zemes dzīļu izmantošanas licenci, bieži sastopamo derīgo izrakteņu ieguves atļauju un atradnes pasi"

Vēl šajā numurā

16.04.2010., Nr. 61

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 350

Pieņemts: 13.04.2010.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.350

Rīgā 2010.gada 13.aprīlī (prot. Nr.19 7.§)

Kārtība, kādā dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumu sniedzējs paziņo par komercdarbības uzsākšanu

Izdoti saskaņā ar Ķīmisko vielu likuma 9.panta astoto daļu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā komersants Veselības inspekcijai paziņo par komercdarbības uzsākšanu – dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumu sniegšanu.

2. Pirms komercdarbības uzsākšanas – dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumu sniegšanas (turpmāk – pakalpojums) – komersants Veselības inspekcijā iesniedz personīgi, elektroniski (ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu un apriti) vai nosūta pa pastu iesniegumu (pielikums). Iesniegumam pievieno to darbinieku (speciālistu) sarakstu, kuri sniegs pakalpojumu, un viņu izglītību apliecinošu dokumentu kopijas atbilstoši prasībām, kas noteiktas normatīvajos aktos par dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pasākumu veikšanas kārtību.

3. Veselības inspekcija pēc iesnieguma un tam pievienoto dokumentu izskatīšanas informē komersantu, ja iesniegums nav aizpildīts atbilstoši šo noteikumu pielikumā norādītajam paraugam, ir aizpildīts nepilnīgi vai nav pievienoti šo noteikumu 2.punktā minētie personāla izglītību apliecinošie dokumenti. Pēc Veselības inspekcijas norādīto trūkumu novēršanas komersants iesniegumu var iesniegt atkārtoti. Ja komersants mēneša laikā pēc iesnieguma iesniegšanas nav saņēmis Veselības inspekcijas iebildumus par to, ka iesniegums nav aizpildīts šajos noteikumos paredzētajā kārtībā, uzskatāms, ka komersants ir izpildījis Ķīmisko vielu likuma 9.panta astotajā daļā minēto pienākumu.

4. Ja mainās iesniegumā norādītā informācija, komersants 14 dienu laikā pēc attiecīgajām izmaiņām iesniedz ar izmaiņām saistīto informāciju Veselības inspekcijā.

5. Veselības inspekcija publicē savā mājaslapā internetā to komersantu sarakstu, kuri uzsākuši pakalpojuma sniegšanu, un atjauno attiecīgo informāciju ne retāk kā četras reizes gadā.

6. Komersantiem līdz šo noteikumu spēkā stāšanās dienai izsniegtās licences ir derīgas līdz licencē norādītā termiņa beigām. Komersanti, kuri vēlas turpināt pakalpojuma sniegšanu pēc licencē norādītā termiņa beigām, šo noteikumu 2.punktā minēto iesniegumu Veselības inspekcijā iesniedz ne vēlāk kā mēnesi pirms licencē norādītā termiņa beigām.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Iekšlietu ministre, veselības ministra pienākumu izpildītāja L.Mūrniece 

Pielikums
Ministru kabineta
2010.gada 13.aprīļa
noteikumiem Nr.350

Iekšlietu ministre, veselības ministra pienākumu izpildītāja L.Mūrniece

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!