• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2009. gada 9. decembra rīkojums Nr. 827 "Par valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Latvijas sertifikācijas centrs" kapitāla daļu nodošanu privatizācijai". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 11.12.2009., Nr. 195 https://www.vestnesis.lv/ta/id/201873

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.828

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts pamatbudžeta apakšprogrammas"Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

Vēl šajā numurā

11.12.2009., Nr. 195

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 827

Pieņemts: 09.12.2009.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr.827

Rīgā 2009.gada 9.decembrī (prot. Nr.87 60.§)

Par valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Latvijas sertifikācijas centrs" kapitāla daļu nodošanu privatizācijai

1. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 12.panta ceturto daļu un Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likuma 6.panta otro daļu nodot privatizācijai valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Latvijas sertifikācijas centrs" (reģ. Nr.50003298751) (turpmāk – valsts kapitālsabiedrība) 416 520 kapitāla daļas.

2. Zemkopības ministrijai likumā noteiktajā kārtībā nodot un valsts akciju sabiedrībai "Privatizācijas aģentūra" pārņemt savā turējumā šā rīkojuma 1.punktā minētās kapitāla daļas, sastādīt atbilstošu nodošanas un pieņemšanas aktu.

3. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 12.panta ceturto un sesto daļu noteikt šādus privatizācijas nosacījumus:

3.1. pircējs, norēķinoties par valsts kapitālsabiedrības kapitāla daļām, 100 procentu apmērā maksā latos;

3.2. valsts kapitālsabiedrības darbiniekiem un izpildinstitūcijas locekļiem privatizēt 20 procentu valsts kapitālsabiedrības kapitāla daļu;

3.3.  80 procentu valsts kapitālsabiedrības kapitāla daļu tiek pārdotas vienam pircējam;

3.4. šā rīkojuma 3.3.apakšpunktā minētajam kapitāla daļu pircējam nodrošināt, ka piecu gadu laikā no pirkuma līguma noslēgšanas dienas:

3.4.1. tiek saglabāts valsts kapitālsabiedrības darbības profils – produktu testēšana un sertificēšana tajās jomās, kurās valsts kapitālsabiedrība ir akreditēta līdz šā rīkojuma spēkā stāšanās dienai, – un kapitālsabiedrības statūtos noteiktie komercdarbības veidi;

3.4.2. netiek paaugstināts mēslošanas līdzekļu, rotaļlietu un tabakas izstrādājumu testēšanas pakalpojumu izcenojums, ko valsts kapitālsabiedrība ir apstiprinājusi līdz šā rīkojuma spēkā stāšanās dienai.

4. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 12.panta ceturto daļu un 23.panta pirmās daļas 11.punktu valsts akciju sabiedrībai "Privatizācijas aģentūra" pārdot valsts kapitālsabiedrības 416 520 kapitāla daļas, nosakot, ka no 41 652 kapitāla daļu pārdošanas iegūtie līdzekļi (atskaitot izdevumus pārdošanas procesa organizatoriskajam nodrošinājumam saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 11.panta pirmo daļu) ieskaitāmi valsts pensiju speciālajā budžetā.

Ministru prezidenta vietā – satiksmes ministrs K.Gerhards

Ekonomikas ministra vietā – izglītības un zinātnes ministre T.Koķe

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!