• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu ministrijas 2009. gada 26. novembra lēmums Nr. 324 "Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu nodibinājumam ""Cerību stars" – daudzbērnu un maznodrošinātu ģimeņu bērnu palīdzības fonds"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 8.12.2009., Nr. 192 https://www.vestnesis.lv/ta/id/201634-par-sabiedriska-labuma-organizacijas-statusa-pieskirsanu-nodibinajumam-ceribu-stars-daudzbernu-un-maznodrosinatu-gimenu-bernu-p...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Finanšu ministrijas lēmums Nr.325

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa atņemšanu reliģiskajai organizācijai "VALKAS VISSVĒTĀS DIEVMĀTES IVERSKAS PAREIZTICĪGO DRAUDZE"

Vēl šajā numurā

08.12.2009., Nr. 192

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu ministrija

Veids: lēmums

Numurs: 324

Pieņemts: 26.11.2009.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Finanšu ministrijas lēmums Nr.324

Rīgā 2009.gada 26.novembrī

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu nodibinājumam ""Cerību stars" – daudzbērnu un maznodrošinātu ģimeņu bērnu palīdzības fonds"

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi nodibinājuma ""Cerību stars" – daudzbērnu un maznodrošinātu ģimeņu bērnu palīdzības fonds" iesniegumu un pārējos šā panta otrajā un trešajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 19.novembra atzinumu Nr.22-2009/279 ar ieteikumu piešķirt nodibinājumam sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka nodibinājuma ""Cerību stars" – daudzbērnu un maznodrošinātu ģimeņu bērnu palīdzības fonds" iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un nodibinājuma ""Cerību stars" – daudzbērnu un maznodrošinātu ģimeņu bērnu palīdzības fonds" darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 19.novembra atzinumu Nr.22-2009/279, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu nodibinājumam ""Cerību stars" – daudzbērnu un maznodrošinātu ģimeņu bērnu palīdzības fonds"(reģistrēts Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2008.gada 28.oktobrī, reģ. Nr.40008133299, juridiskā adrese: Rīga, Vaidelotes iela 11–6).

Nodibinājuma ""Cerību stars" – daudzbērnu un maznodrošinātu ģimeņu bērnu palīdzības fonds" sabiedriskā labuma darbības veids:

– labdarība;

– trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV–1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos D.Tauriņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!