• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu ministrijas 2009. gada 30. oktobra lēmums Nr. 280 "Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu nodibinājumam "Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" atbalsta fonds"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 12.11.2009., Nr. 180 https://www.vestnesis.lv/ta/id/200478

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Finanšu ministrijas lēmums Nr.281

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu nodibinājumam "Latgales Universitātes atbalsta fonds"

Vēl šajā numurā

12.11.2009., Nr. 180

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu ministrija

Veids: lēmums

Numurs: 280

Pieņemts: 30.10.2009.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Finanšu ministrijas lēmums Nr.280

Rīgā 2009.gada 30.oktobrī

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu nodibinājumam "Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" atbalsta fonds"

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi nodibinājuma "Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" atbalsta fonds" iesniegumu un pārējos šā panta otrajā un trešajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 21.oktobra atzinumu Nr.20-2009/240 ar ieteikumu piešķirt nodibinājumam sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka nodibinājuma "Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" atbalsta fonds" iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un nodibinājuma "Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" atbalsta fonds" darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 21.oktobra atzinumu Nr.20-2009/240, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu nodibinājumam "Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" atbalsta fonds"(reģistrēts Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2009.gada 23.jūlijā, reģ. Nr. 40008143579, juridiskā adrese: Rīga, Sergeja Eizenšteina iela 51–32).

Nodibinājuma "Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" atbalsta fonds" sabiedriskā labuma darbības veidi:

– kultūras veicināšana;

– trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV–1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos D.Tauriņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!