• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2009. gada 24. septembra rīkojums Nr. 652 "Par valsts aģentūras "Akadēmisko programmu aģentūra" likvidāciju, to pievienojot Valsts izglītības attīstības aģentūrai". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 29.09.2009., Nr. 154 https://www.vestnesis.lv/ta/id/198312

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.653

Par Finanšu ministrijas budžeta apakšprogrammas "Finansējums Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai" līdzekļu pārdali 2009.gadā

Vēl šajā numurā

29.09.2009., Nr. 154

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 652

Pieņemts: 24.09.2009.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr.652

Rīgā 2009.gada 24.septembrī (prot. Nr.61 53.§)

Par valsts aģentūras “Akadēmisko programmu aģentūra” likvidāciju, to pievienojot Valsts izglītības attīstības aģentūrai

 

1. Saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 15.panta ceturtās daļas 1.punktu un Publisko aģentūru likuma 8.panta pirmo daļu ar 2010.gada 1.janvāri likvidēt Izglītības un zinātnes ministrijas pārraudzībā esošo pārvaldes iestādi – valsts aģentūru “Akadēmisko programmu aģentūra” (turpmāk – Akadēmisko programmu aģentūra) –, to pievienojot izglītības un zinātnes ministra pārraudzībā esošajai pārvaldes iestādei – Valsts izglītības attīstības aģentūrai.

2. Noteikt, ka Valsts izglītības attīstības aģentūra ir Akadēmisko programmu aģentūras funkciju, tiesību, saistību, finanšu līdzekļu, mantas, lietvedības un arhīva pārņēmēja.

3. Izglītības un zinātnes ministram izveidot Akadēmisko programmu aģentūras likvidācijas komisiju. Likvidācijas komisijai līdz 2009.gada 30.novembrim veikt Akadēmisko programmu aģentūras materiālo un finanšu līdzekļu inventarizāciju, sastādīt slēguma bilanci, noteikt mantas vērtību un saistību apjomu, kā arī nodrošināt finanšu līdzekļu, mantas un saistību, arhīva un lietvedības nodošanu Valsts izglītības attīstības aģentūrai un nodrošināt nepieciešamo darbību veikšanu Akadēmisko programmu aģentūrā strādājošo pārcelšanai darbā Valsts izglītības attīstības aģentūrā.

4. Valsts izglītības attīstības aģentūrai ar 2010.gada 1.janvāri pārņemt Akadēmisko programmu aģentūras Vispārējās un pieaugušo izglītības programmu nodaļu ar sešām amata vietām un strādājošajiem, Augstākās izglītības programmu nodaļu ar sešām amata vietām un strādājošajiem, Informatīvās sadarbības programmu un tīklu nodaļu ar piecām amata vietām un strādājošajiem un, ja nepieciešams, citus strādājošos, pamatojoties uz likvidācijas komisijas priekšlikumu.

5. Izglītības un zinātnes ministrijai informēt attiecīgās Eiropas Savienības institūcijas, Eiropas Padomes institūcijas, citu starptautisko organizāciju institūcijas un ārvalstu institūcijas par šā rīkojuma 1., 2., 3. un 4.punkta nosacījumiem un nodrošināt attiecīgu saskaņojumu saņemšanu.

6. Izglītības un zinātnes ministrijai izstrādāt un izglītības un zinātnes ministram līdz 2009.gada 30.novembrim iesniegt noteiktā kārtībā Ministru kabinetā ar Akadēmisko programmu aģentūras likvidāciju saistītos tiesību aktu projektus.

7. Ar Akadēmisko programmu aģentūras likvidāciju saistītos izdevumus segt no likumā “Par valsts budžetu 2009.gadam” Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmai 32.00.00 “Akadēmisko programmu aģentūra” piešķirtajiem finanšu līdzekļiem.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Izglītības un zinātnes ministre T.Koķe

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!