Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2009. gada 22. septembra noteikumi Nr. 1081 "Gaujas nacionālā parka konsultatīvās padomes nolikums". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 29.09.2009., Nr. 154 https://www.vestnesis.lv/ta/id/198291

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.1082

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 26.jūnija noteikumos Nr.416 "Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība"

Vēl šajā numurā

29.09.2009., Nr. 154

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 1081

Pieņemts: 22.09.2009.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.1081

Rīgā 2009.gada 22.septembrī (prot. Nr.61 38.§)
Gaujas nacionālā parka konsultatīvās padomes nolikums
Izdoti saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 13.pantu
1. Gaujas nacionālā parka konsultatīvā padome (turpmāk – padome) ir koleģiāla konsultatīva institūcija, kas izveidota, lai veicinātu Gaujas nacionālā parka likumā noteikto mērķu sasniegšanu, kā arī dabas aizsardzības un sociālekonomisko interešu saskaņošanu Gaujas nacionālajā parkā (turpmāk – nacionālais parks).
2. Padomei ir šādas galvenās funkcijas:

2.1. piedalīties nacionālā parka aizsardzību un izmantošanu reglamentējošo normatīvo aktu projektu izstrādāšanā, dabas aizsardzības plāna izstrādāšanā un aktualizēšanā, kā arī veicināt to īstenošanu;

2.2. veicināt un atbalstīt sadarbību starp valsts un pašvaldību institūcijām, juridiskām personām un privātpersonām, arī biedrībām un nodibinājumiem, ārvalstu un starptautiskām institūcijām, lai īstenotu nacionālā parka izveidošanas mērķus.
3. Padomei ir šādas tiesības:

3.1. reizi gadā pieprasīt un saņemt no Dabas aizsardzības pārvaldes (turpmāk – pārvalde) pārskatu par tās darbību nacionālā parka teritorijā, kā arī sniegt ieteikumus pārvaldes darba pilnveidošanai un veicināt pārvaldes sadarbību ar sabiedrību un pašvaldībām nacionālā parka teritorijā;

3.2. pieaicināt padomes darbā nozaru speciālistus un ekspertus, kā arī valsts un pašvaldību institūciju speciālistus;

3.3. izskatīt ar nacionālā parka teritoriju saistītos teritoriju plānojumus un būvprojektus, infrastruktūras attīstības projektus un koncepcijas, kas var būtiski ietekmēt ekosistēmas, un izvērtēt to atbilstību nacionālā parka izveidošanas mērķiem;

3.4. sniegt pārvaldei ieteikumus, kas ļautu pilnveidot tās darbu un veicinātu sadarbību ar sabiedrību un pašvaldībām.
4. Padome no padomes locekļu vidus uz vienu gadu ievēlē padomes priekšsēdētāju un priekšsēdētāja vietnieku.
5. Padomes sēdes ir atklātas un notiek pēc padomes priekšsēdētāja vai padomes locekļu vairākuma pieprasījuma, bet ne retāk kā divas reizes gadā. Par sēdes sasaukšanu padomes locekļus informē vismaz nedēļu pirms paredzētās padomes sēdes, nosūtot rakstisku uzaicinājumu un darba kārtību.
6. Padomes priekšsēdētājs plāno un organizē padomes darbu, apstiprina padomes sēžu darba kārtību un pēc padomes pilnvarojuma pārstāv padomi.
7. Padomes sēdēs ar padomdevēja tiesībām piedalās pārvaldes pilnvarota persona.
8. Padome ir lemttiesīga, ja tās sēdē piedalās vairāk nekā puse no padomes locekļiem.
9. Padomes lēmumus pieņem ar vienkāršu balsu vairākumu, atklāti balsojot. Ja balsu skaits sadalās vienādi, izšķirošā ir padomes priekšsēdētāja balss (viņa prombūtnes laikā – padomes priekšsēdētāja vietnieka balss). Pado­mes lēmumiem ir ieteikuma raksturs.
10. Padomes darbību materiāltehniski nodrošina un tās lietvedību kārto pārvalde atbilstoši piešķirtajiem budžeta līdzekļiem.
11. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 2000.gada 18.jūlija noteikumus Nr.239 “Gaujas nacionālā parka konsultatīvās padomes nolikums” (Latvijas Vēstnesis, 2000, 266./268.nr.; 2003, 153.nr.).
Ministru prezidents V.Dombrovskis

Vides ministra vietā – zemkopības ministrs J.Dūklavs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!